Як завантажити додатки та ігри збоку на свій Oculus Quest

Categories:

Oculus Quest — це окрема гарнітура віртуальної реальності, яка може відтворювати ігри та програми без настільного ПК. Зазвичай ви встановлюєте ігри та програми через Oculus Store, але ви також можете завантажувати неофіційні програми за допомогою ПК.

Де знайти програми, які можна завантажувати збоку

Оскільки вам потрібен файл APK самого додатка, щоб завантажити його, вам знадобиться місце, щоб отримати їх. Найкращий неофіційний реєстр для завантажених програм SideQuest, альтернативний магазин для програм Quest. Хоча деякі з них платні, більшість програм на SideQuest є абсолютно безкоштовними.

Попередження: як завжди, завантажуючи програми або просто завантажуючи програмне забезпечення з Інтернету, ви повинні переконатися, що ви завантажуєте програми лише з джерел, яким ви довіряєте.

Sidequest має окремий настільний додаток, який обробляє фактичний процес завантаження. Ви можете надсилати програми на SideQuest прямо з веб-сайту, який встановить їх безпосередньо на ваш Oculus Quest, якщо він підключений до вашого ПК.

  Як додавати та видаляти віджети з головного екрана на iPhone

На додаток до стороннього завантаження, SideQuest має інструменти для надсилання команд ADB, перегляду файлів пристрою та зміни налаштувань пристрою. Ви також не обмежені додатками від SideQuest — ви можете завантажити будь-що, для чого у вас є APK.

Бокове завантаження програми

По-перше, вам потрібно буде ввімкнути режим розробника, щоб дозволити завантаження. Для цього немає перемикача в гарнітурі, лише в додатку Oculus iPhone, iPad або Android. Виберіть «Налаштування» з програми, натисніть на гарнітуру (можливо, вам доведеться її ввімкнути) і виберіть «Інші налаштування».

Виберіть «Режим розробника».

Потім увімкніть перемикач.

Нещодавно Oculus почав вимагати від людей підписатися на свою програму розробника, щоб увімкнути режим розробника. Це абсолютно безкоштовно, але ви будете перенаправлені на їхній веб-сайт, де вам буде запропоновано ввійти та створити нову «Організацію». Ви можете просто ввести своє ім’я та повернутися до налаштувань.

  Як локальні, так і хмарні рішення

Можливо, вам доведеться знову перемкнути перемикач, коли ви створите свою організацію. Щойно його фактично ввімкнути, вам потрібно буде перезавантажити гарнітуру, щоб застосувати зміни. Після завантаження резервної копії вас попросять дозволити налагодження USB, що дозволить завантаження збоку. Установіть прапорець «Завжди дозволяти».

далі, завантажте програму SideQuest і встановіть його на свій ПК. Коли ви завантажите його, ви побачите гарнітуру, підключену у верхньому куті. Якщо він не підключений, можливо, доведеться встановити Додаток Oculus для Quest, щоб встановити відповідні драйвери для гарнітури.

Після підключення ви можете завантажувати додатки збоку, встановивши їх із самого додатка, встановивши з веб-сайту (що відкриє SideQuest) або вручну встановивши файл .apk з елементів керування у верхньому правому куті.

Якщо ви хочете видалити програми, ви також можете зробити це за допомогою SideQuest. Натисніть меню «Програми» під елементами керування та виберіть «Видалити додаток» у налаштуваннях програми.

  Як вирішити проблеми зі звуком зустрічі Zoom

Де знайти сторонні програми

На головному екрані Oculus Quests, на жаль, ви не знайдете сторонніх програм. Facebook дійсно хоче, щоб ви витрачали гроші в офіційному магазині Oculus, тому ваш Quest розміщує завантажені програми в категорію «Невідомі джерела» в меню «Бібліотека».

Цей список все ще легко доступний, але ви не зможете закріпити їх до вибраного або навіть переглянути мініатюри.