Як завантажити додатки збоку в Windows 10

| | 0 Comments| 6:23 AM
Categories:

Microsoft нарешті побачила утиліту магазин додатків; сертифіковане місце, де користувачі операційної системи для настільних комп’ютерів та/або мобільних пристроїв можуть знайти додатки, безпечні для завантаження та не містять шкідливих програм. Офіційний магазин додатків допомагає розробникам так само, як і звичайним користувачам, оскільки дає їм місце, до якого багато користувачів звертатимуться під час пошуку програми. Отримана аудиторія може допомогти представити свої, здавалося б, незрозумілі програми. Тим не менш, користувачі Windows знаходяться на етапі переходу; ми любимо Windows Store, але ми не зовсім звикли обмежуватися одним місцем для встановлення наших програм. Будь-хто, хто хоче завантажити сучасний додаток, зіткнеться з невеликою проблемою, оскільки Windows 10 за замовчуванням не дозволяє цього робити. На щастя, він не заблокував цю можливість, і з будь-якої причини вам може знадобитися завантажити додаток, ось як це зробити.

  Як виправити сірі програми зі знаками оклику в Windows 10

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Оновлення та безпека». На вкладці Для розробників виберіть параметр «Бічне завантаження програм». Ви отримаєте на екрані сповіщення про те, що це може поставити вас під загрозу (докладніше про це пізніше). Щоб продовжити, натисніть Так у вікні попередження.

Тож питання в тому, чим ви тут ризикуєте? Відповідь полягає в тому, що ви піддаєте себе тому ж ризику, що й установлюючи програму від «невідомого видавця». Вам це здається знайомим, тому що так повинно бути. Програми підписуються розробниками, а розробники (хороші) реєструються в Microsoft, щоб отримати пропуск під час встановлення. Коли ви встановлюєте несучасну програму, Windows перевіряє, хто її видавець. Якщо додаток не підписано, він попереджає вас про те саме. Коли ви завантажуєте програму в Windows 10, ви більш-менш наражаєтесь на такий самий ризик.

  Як приховати список програм із меню «Пуск» у Windows 10