Як завантажити відео YouTube

Ключові висновки

  • Завантажуйте свої улюблені відео YouTube за допомогою YouTube Premium, щоб легально дивитися в режимі офлайн.
  • Уникайте використання програм сторонніх розробників для завантаження відео YouTube через ризик зловмисного програмного забезпечення та проблеми з авторським правом.
  • Підписка YouTube Premium пропонує такі функції, як перегляд без реклами, фонове відтворення та YouTube Music.

YouTube є чудовим джерелом інформації та розваг, але він використовує багато даних під час трансляції відео. Це особливо вірно, якщо ви переглядаєте відео у форматі Full HD або 4K, тобто ви швидко витратите свій місячний асигнування або почнете нарощувати рахунок за телефон, дивлячись відео YouTube поза з’єднанням Wi-Fi.

Отже, щоб уникнути несподіваних витрат і розважитися, завантажте свої улюблені відео YouTube на свій телефон, коли у вас є необмежене підключення до Інтернету.

Що потрібно для завантаження відео YouTube

Якщо ви хочете дивитися відео YouTube офлайн, вам потрібно зареєструватися в YouTube Premium. Хоча ця підписка надає такі функції, як фонове відтворення та перегляд без реклами, а також YouTube Music, вона також дозволяє завантажувати відео YouTube на ваші пристрої, завдяки чому YouTube Premium коштує місячної ціни.

  Як завантажити власні відео YouTube

Хоча існують інші сторонні способи завантаження будь-якого онлайн-відео, ми не рекомендуємо ними користуватися. Деякі поставляються зі зловмисним програмним забезпеченням, і нелегко перевірити законні програми від тих, хто вдає, що надає вам «безкоштовні» послуги. Крім того, ці додатки часто суперечать умовам обслуговування YouTube і можуть поставити вас у біду із законом про авторське право.

Щоб підписатися на YouTube Premium, відкрийте програму YouTube на телефоні чи планшеті та торкніться вкладки «Ви» в нижньому меню. Звідти проведіть пальцем угору та торкніться Отримати YouTube Premium. Звідти ви можете підписатися на безкоштовну пробну версію, якщо вона у вас ще є, або вибрати такі плани: YouTube Premium Individual, YouTube Premium Family або YouTube Premium Student. Ціни відрізняються в різних регіонах, але починаються від 11,99 доларів на місяць у США.

Однак зауважте, що YouTube Premium і функція завантаження доступні не в усіх країнах. Отже, спочатку спробуйте безкоштовну пробну версію та перевірте, чи працює ця функція для вас, перш ніж оформляти підписку.

  13 найкращих шаблонів кінцевих екранів YouTube для покращення утримання глядачів

Як завантажити відео YouTube для перегляду в автономному режимі

Якщо у вас є підписка YouTube Premium, ви можете легко завантажити відео YouTube на свій пристрій. Просто знайдіть відео, яке вам подобається, і відтворіть його в додатку YouTube. Під назвою каналу та кнопкою підписки натисніть «Завантажити», і відео буде збережено на вашому телефоні.

Якщо ви вже завантажили відео, кнопка зміниться на Завантажено. Натисніть на нього ще раз і підтвердьте повідомлення «Видалити із завантажень», щоб видалити завантаження та зберегти пам’ять на смартфоні.

Однак функція завантаження працює лише для довгих відео YouTube. На момент написання статті ми не знайшли функції завантаження YouTube Shorts у програмі YouTube. Ви також повинні підключати телефон до Інтернету кожні 48 годин, щоб зберегти доступ до завантажених відео.

Це гарантує, що відеобібліотека залишається актуальною з онлайн-версією. Якщо будь-яка інформація про завантажені вами відео зміниться, вона буде оновлена, коли ви знову підключитесь до Інтернету. Крім того, якщо автор видалить відео, яке ви вже завантажили, воно більше не буде доступним для перегляду.

Де знайти завантажені відео YouTube

Ось як знайти відео, які ви завантажили в програму YouTube. Коли ви запускаєте YouTube, торкніться вкладки «Ви», а потім торкніть «Завантаження». Звідти ви побачите всі відео, які ви завантажили на YouTube.

  Muzeit — це музичний програвач YouTube для Chrome із соціальним виявленням

Якщо ви ще не ввімкнули цю функцію, YouTube також запропонує інтелектуальне завантаження, яке дозволяє програмі автоматично завантажувати рекомендовані відео, гарантуючи, що у вас є що переглянути, навіть коли ви не підключені до Інтернету.

Ви також можете активувати це та встановити ліміт пам’яті, торкнувшись вкладки «Ви», а потім «Налаштування» > «Фоновий режим і завантаження». Торкніться повзунка «Розумні завантаження», щоб активувати цю функцію, а потім торкніть «Налаштувати інтелектуальні завантаження», щоб налаштувати пам’ять, яка використовується автоматично або вручну. Ви також можете змінити якість завантаженого відео для інтелектуальних завантажень у меню «Налаштувати розумні завантаження». Але якщо ви хочете змінити якість відео, завантажених вручну, ви можете зробити це, перейшовши в Налаштування > Фон і завантаження > Якість завантаження.

Підписка на YouTube Premium може коштувати кілька доларів на місяць, але вона безперечно має багато переваг. Крім того, що ви можете легально завантажувати відео YouTube на свій смартфон, планшет або навіть комп’ютер, ви також отримуєте фонове відтворення, що корисно для прослуховування подкастів, і YouTube Music, яка є хорошою альтернативою Spotify для випадкового слухача.