Як завантажити відео IGTV?

Categories:

Instagram має нову функцію, яка дозволяє користувачам створювати власні канали та ділитися відео зі своїми підписниками. Він називається Instagram TV, тобто IGTV, і має бути створений для телефону з особливим акцентом на вертикальні відео. Будь-хто може створити канал, і все, що транслюється, доступне для широкої аудиторії в додатку Instagram. Якщо вам подобається конкретне відео, ви можете завантажити відео IGTV. У програмі Instagram немає вбудованого інструменту для завантаження відео IGTV. Замість цього вам доведеться використовувати сторонній інструмент.

Ми повинні попередити вас, що хоча ви можете зберегти відео IGTV в автономному режимі для перегляду пізніше, вам не слід завантажувати його з наміром розповсюджувати як власне.

  Як перевірити статус AppleCare на ваших пристроях Apple

Завантажити відео IGTV

Щоб завантажити відео IGTV, спочатку потрібно посилання на відео, яке ви хочете завантажити. Ви можете отримати це посилання з програми Instagram. Відкрийте IGTV і виберіть канал, який ви хочете дивитися. Виберіть відео, яке хочете завантажити, і відтворіть його. На відео є кнопка з трьома крапками. Торкніться його та в меню виберіть Копіювати посилання.

Посилання буде скопійовано у ваш буфер обміну, і ви повинні зробити його доступним на робочому столі.

Відвідайте веб-програму під назвою Завантажувач IGTV і вставте посилання, яке ви щойно скопіювали, у рядок пошуку та торкніться Пошуку. Натисніть кнопку «Завантажити зараз», і відео завантажиться у форматі MP4, який можна відтворити практично на будь-якому пристрої.

  Як додавати та видаляти віджети з головного екрана на iPhone

Якщо у вас Android, у цій веб-програмі є Програма для Android що дозволяє завантажувати відео IGTV на свій телефон без необхідності переходити на робочий стіл. Процес той самий; скопіюйте посилання на відео та вставте його в програму. За допомогою Android ви можете завантажувати відео на свою камеру.

Існують програми, які дозволяють завантажувати відео та фотографії Instagram, опубліковані обліковими записами. Вони існують вже давно, майже з першого року випуску програми. Не дивно, що програма для завантаження відео IGTV була розроблена так швидко. Імовірно, буде більше подібних, і, можливо, декому буде легше отримати посилання на відео.

  Чому ви не можете використовувати телевізор як монітор?

IGTV недоступний у веб-версії Instagram, яка все ще дуже оголена в порівнянні з додатками. Дуже малоймовірно, що ви зможете отримати доступ до IGTV з Інтернету, тому немає простішого способу отримати посилання на відео IGTV.