Як завантажити всі SVG з будь-якої веб-сторінки в Chrome

| | 0 Comments| 12:06 PM
Categories:

Якщо вам коли-небудь знадобиться офіційний логотип для компанії або веб-сервісу, найкраще знайти його на офіційному веб-сайті цієї компанії. Можливо, ви зможете знайти гарне зображення логотипу у форматі PNG високої роздільної здатності, однак файл SVG є кращим варіантом, якщо він доступний. Svg-grabber — це розширення Chrome, яке може завантажувати всі SVG з будь-якої веб-сторінки. Це краще, щоб копатися і шукати їх вручну. Розширення може знайти їх усі, додати їх у zip-файл і зберегти на локальному диску.

Завантажити всі файли SVG

Встановити Svg-граббер з Веб-магазину Chrome. Відвідайте веб-сторінку, з якої потрібно завантажити всі файли SVG. Для нашого тесту ми відвідали веб-сайт Apple. На домашній сторінці немає файлів SVG для завантаження. Запуск розширення розповість вам про це, тобто коли ви запустите його на веб-сторінці, яка не має файлів SVG, воно повідомить вам, що їх немає для завантаження. Проте на сторінці iPhone X на веб-сайті Apple є SVG.

  Як автозаповнити літери від А до Я в Excel

Перебуваючи на веб-сторінці, клацніть піктограму розширення біля рядка URL-адреси, і відкриється нова вкладка з усіма файлами SVG, знайденими на сторінці. Ви можете скопіювати файл SVG до буфера обміну, завантажити лише кілька необхідних файлів або натиснути кнопку «Завантажити всі файли SVG», щоб додати їх усі до заархівованого файлу та завантажити.

Слід зазначити, що розширення трохи глючить. Коли він заархівує та завантажує файли SVG, вони не завжди є там. Простий спосіб вирішити цю проблему — просто заархівувати їх і знову завантажити. Завантаживши всі файли SVG з веб-сторінки, переконайтеся, що ви розпакували архів і перевірте, чи всі файли там.

  Як додати або видалити рядки та стовпці в Google Таблицях

Ви можете переглядати файли SVG в Edge, Internet Explorer і Chrome. Програма «Фотографії» за замовчуванням не може їх відкрити.

Слово про добросовісне використання та плагіат

Цей інструмент дозволяє зберігати SVG з будь-якої веб-сторінки. У випадках, коли ви зберігаєте, наприклад, логотип Apple і збираєтеся використовувати його, щоб позначити щось, що має відношення до Apple, це добросовісне використання. Однак якщо ви використовуєте логотип або інші файли у своїх власних дизайнерських проектах, це можна вважати плагіатом. Не так багато компаній збираються переслідувати вас, якщо ви скопіювали кнопку закриття з їхнього веб-сайту, але вам не варто цього робити. Якщо у вас немає іншого вибору, може бути гарною ідеєю запитати дозвіл власників веб-сайтів, перш ніж використовувати їхні файли.

  Як створити гіперпосилання Mailto в PowerPoint