techukraine.net techukraine.net Як завантажити будь-яке відео з Інтернету: 11 безкоштовних методів

Як завантажити будь-яке відео з Інтернету: 11 безкоштовних методів

| | 0 Comments| 2:39 AM
Categories:

Бажаєте завантажити відео з Інтернету? Якщо ви бачите відео, яке вам подобається, на Facebook, YouTube, Vimeo чи інших провідних відеосайтах, ви можете створити копію, щоб зберегти її назавжди.

На щастя, завантажувати відео з Інтернету напрочуд легко. Майже завжди все, що вам потрібно зробити, це скопіювати та вставити URL-адресу відео на спеціальний сайт для завантаження відео.

Нижче ми розглянемо найкращі сайти та програми, які дозволяють безкоштовно завантажувати відео. Ми пропонуємо завантажувачі відео для певних сайтів соціальних мереж, гнучкі завантажувачі «все-в-одному» та записи екрану, тож ви можете бути впевнені, що отримаєте будь-яке відео в мережі.

Y2Mate — один із найкращих завантажувачів відео YouTube. Просто скопіюйте URL-адресу відео YouTube, вставте її в поле URL-адреси Y2Mate і натисніть Enter. На наступній сторінці натисніть зелену кнопку «Завантажити відео».

Потім виберіть доступну роздільну здатність для завантаження (наприклад, 480p, 720p або 1080p) у форматі MP4 або WebM. Також показано приблизний розмір файлу. Натисніть кнопку «Завантажити» поруч із бажаною роздільною здатністю, щоб розпочати завантаження відео YouTube для перегляду в автономному режимі.

Ви також можете використовувати Y2Mate для завантаження MP3-аудіо відео YouTube.

SSSTik — популярний завантажувач відео TikTok. Цей інструмент виділяється тим, що дозволяє завантажувати відео TikTok без водяного знака.

Подібно до Y2Mate, етапи завантаження практично однакові. Просто скопіюйте URL-адресу відео TikTok, вставте її в поле URL-адреси SSSTik і натисніть «Завантажити». Потім натисніть кнопку Без водяного знака, щоб завантажити відео TikTok.

Ви також можете використовувати SSSTik, щоб завантажити аудіо у форматі MP3, що використовується у відео TikTok.

У X, раніше відомому як Twitter, не так багато відеодописів, як у TikTok або Facebook, але якщо є якесь відео, яке ви хочете завантажити звідти, Download Twitter Videos зробить цю роботу.

Скопіюйте URL-адресу твіту, що містить потрібне відео, а потім вставте його в розділ Завантажити відео з Twitter. Ви можете вибрати, чи хочете ви зберегти його як MP4 або MP4 HD.

  15 проектів Python для початківців для практики та вивчення

Спочатку Instagram створив свою репутацію як сервіс для обміну фотографіями, але згодом він також позиціонував себе як відеоплатформу. iGram допомагає завантажувати ролики та відео Instagram у форматі MP4.

Крім відео, ви також можете використовувати iGram для завантаження фотографій Instagram. Ви можете вибрати три різні роздільності, але будь-яка фотографія, яку ви завантажуєте, буде доступною лише у форматі JPEG.

FDown — це інструмент для завантаження загальнодоступних відео або роликів із Facebook. Просто скопіюйте URL-адресу Facebook і вставте її в FDown, щоб завантажити. Ви можете завантажити відео з Facebook у звичайній або HD якості.

Якщо ви помітили, що FDown надає неточну оцінку тривалості відео (наприклад, сайт може визначити, що ваше 3-хвилинне відео становить 180 годин), просто ігноруйте це. Будьте впевнені, що ваш завантажений файл матиме правильну тривалість.

FDown також має розширення Chrome під назвою Video Downloader Plus. Завдяки розширенню вам не потрібно залишати домашню сторінку соціальної мережі, якщо ви знайдете щось, що хочете зберегти. Однак розширення дозволить завантажувати відео лише у HD-якості, а отже, розмір файлу буде більшим.

Хоча FDown зараз може завантажувати лише загальнодоступні, а не приватні відео з Facebook, все ще існують альтернативні методи завантаження приватних відео з Facebook.

Pokopin — це програма для завантаження відео Pinterest. Якщо ви переглядаєте тему, яка вас цікавить, і натрапили на хороший відеопосібник, вам не обов’язково шукати його оригінальне джерело на YouTube або TikTok, щоб завантажити його. За допомогою Pokopin ви можете завантажити відео безпосередньо з Pinterest.

У Pinterest торкніться шпильки відео, щоб відкрити його на новій веб-сторінці. Потім скопіюйте його URL-адресу та вставте в поле URL-адреси Покопіна. Натисніть червону кнопку Завантажити. Pokopin згенерує посилання для завантаження відео Pinterest у форматі MP4.

Freemake Video Downloader — це настільна програма, яка дозволяє завантажувати відео з понад 10 000 сайтів. Список включає YouTube, Facebook, Vimeo, Dailymotion тощо. Програма доступна як для Windows, так і для Mac.

  Виправити Hulu, який не працює в Chrome

Ви можете використовувати Freemake для збереження відео, списків відтворення та каналів у таких форматах, як MP4, MP3, AVI, WMV, MPEG, 3GP і FLV. Все, що вам потрібно зробити, це запустити Freemake, скопіювати URL-адресу відео з веб-браузера, вставити його в програму та вибрати бажаний формат.

Загалом, Freemake є найкращим універсальним додатком. Однак зауважте, що він не підтримує завантаження відео з YouTube Music або будь-якого іншого відео, захищеного авторським правом.

Якщо ви не хочете докладати зусиль, щоб установити програму для завантаження відео на свій комп’ютер, ви можете зайти у веб-браузер і спробувати ClipConverter.

За допомогою ClipConverter ви можете легко завантажити будь-яке відео з популярних сайтів, таких як YouTube і Vimeo. Інші підтримувані платформи включають (але не обмежуються ними) Reddit, Tumblr, MySpace і Twitch.

Ви можете завантажити відео у форматах MP4, 3GP, AVI, MOV і MKV. Якщо вам потрібен лише аудіо, ви можете завантажити його у форматі MP3, M4A або AAC. Розробники також пропонують надбудову для браузера Chrome, Firefox і Safari.

YouTube-конвертер Zipza — це альтернативний завантажувач відео, який також можна перевірити. Окрім поширених платформ, таких як YouTube, Vimeo, Facebook і Instagram, конвертер YouTube також дозволяє завантажувати відео з таких сайтів, як 9GAG і Veojam.

Вставивши URL-адресу відео, виберіть MP4 і виберіть бажану якість відео. Натисніть «Перетворити», щоб створити посилання для завантаження відео.

VLC Media Player є одним із найкращих безкоштовних медіаплеєрів. Це програма, яку багато користувачів уже встановили на своїх машинах, і вона позбавляє потреби у сторонніх програмах.

Якщо у вас уже є ця настільна програма, ви можете миттєво безкоштовно завантажувати онлайн-відео з таких сайтів, як Vimeo та Dailymotion. На жаль, завантаження відео YouTube поки що не підтримується.

Після запуску VLC перейдіть до Media > Open Network Stream у VLC. Вставте URL-адресу в порожнє поле під Будь ласка, введіть URL-адресу мережі та натисніть «Відтворити». Ваше відео має почати відтворюватися у VLC.

  Почніть в’язати за допомогою цих 6 програм для в’язання гачком

Потім перейдіть до Інструменти > Інформація про медіа. Скопіюйте все в полі «Місцезнаходження», вставте його на нову веб-сторінку, і ви побачите відео у своєму браузері. Натисніть піктограму з крапкою та виберіть «Завантажити», щоб отримати відео у форматі MP4.

Ми завершуємо наш список останньою порадою та рекомендацією щодо програмного забезпечення. Коли ви вичерпаєте всі інші можливості завантаження, ви можете натомість відтворити відео, установити його на весь екран, а потім записати екран свого пристрою. Переконайтеся, що ви також увімкнули системний запис звуку, щоб записати аудіо відео.

OBS Studio — одна з найкращих безкоштовних програм для запису екрана в Інтернеті. Він доступний у Windows, Mac і Linux, а також містить потужний інструмент редагування. Існують інші подібні безкоштовні рекордери екрану для Windows і Mac, але ви повинні почати з OBS Studio, оскільки це один із кращих варіантів.

Крім того, просто перевірте, чи є у вашому пристрої вбудований записувач екрана, щоб вам не потрібно було встановлювати сторонні програми. Ви можете використовувати Snipping Tool для запису екрану ПК з Windows за допомогою ігрової панелі Xbox за умовчанням. Існує також кілька методів запису екрана Mac.

Завантажуєте відео з Інтернету? Слово попередження…

Пам’ятайте, що всі інструменти, перелічені в цій статті, призначені для створення записів безкоштовних онлайн-відео для особистого використання. Їх не можна використовувати для збереження та розповсюдження матеріалів, захищених авторським правом. Це може призвести до серйозних проблем із законом.

Завантаження відео також суперечить умовам обслуговування деяких сайтів. Ваш обліковий запис може бути призупинено або назавжди забанено. Пам’ятайте про це, коли плануєте завантажувати будь-які відео з Інтернету.