Як завантажити безкоштовні електронні книги за допомогою Amazon Prime

Є багато переваг, які дає Членство в Amazon Prime. Більшість людей знайомі з дводенною доставкою та трансляцією Prime Video, але є й більше. Чи знаєте ви, що у вас також є доступ до каталогу безкоштовних електронних книг?

Що таке Prime Reading?

Безкоштовна програма для електронних книг Amazon називається Prime Reading. Ви можете вважати це приватною бібліотекою для членів Prime. Каталог містить понад 1000 книг і журналів, що обертаються, і навіть деякі безкоштовні аудіокниги.

  Як встановити Ethernet або Wi-Fi за замовчуванням на Mac

Як справжня бібліотека, ви технічно позичаєте книги. Ви також обмежені 10 назвами одночасно. Коли ви закінчите з книгою, якщо ви спробуєте додати нову, коли бібліотека буде заповнена, вам буде запропоновано повернути її спочатку.

Ще однією перевагою Prime Reading є програма під назвою Amazon First Reads. Це дає членам Prime можливість поглянути на книги певних авторів, перш ніж вони будуть опубліковані. Ви отримуєте одну з них щомісяця.

Де знайти безкоштовні електронні книги Amazon Prime

Ви можете ознайомитися з каталогом Prime Reading на сторінці Веб-сайт Amazon у веб-браузері. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Amazon Prime.

Іншим місцем, де ви можете ознайомитися з Prime Reading, є додаток Amazon Kindle. Він доступний для iPhone, iPad, Android пристрої, ПК з Windowsі Мак. Він також попередньо встановлений на планшетах Fire.

  Багатошарові SSD: що таке SLC, MLC, TLC, QLC і PLC?

У програмі Kindle на домашній сторінці ви побачите розділ «Prime Reading». Торкніться «Показати все», щоб переглянути повний каталог.

Торкніться

Як завантажити електронні книги Amazon Prime

Як ми розглянули вище, існує кілька способів перегляду каталогу «Prime Reading». Куди б ви не шукали, просто виберіть заголовок, щоб побачити його сторінку продукту.

Виберіть книгу на

На сторінці продукту ви побачите електронну книгу Kindle як безкоштовну для учасників Prime. Натисніть або торкніться «Читати безкоштовно» або «Читайте та слухайте безкоштовно». Останнє означає, що є також аудіокнига.

Натисніть або торкніться

Потім електронну книгу буде додано до вашого облікового запису Amazon, і ви зможете завантажити її для читання на своєму Kindle або в програмі Amazon Kindle.

  Процесори Intel 10-го покоління: що нового і чому це важливо

Електронна книга в

Якщо безкоштовна електронна книга містить аудіокнигу, вона буде автоматично додана до вашого облікового запису Audible. Ви можете завантажити програму Audible для iPhone, iPadабо Android, але він попередньо встановлений на планшетах Fire. Ви також можете керувати своїми аудіокнигами за допомогою голосових команд на пристроях Echo.

The

Prime Reading може не мати найбільшу бібліотеку чи більшість функцій, але це приємна маленька перевага. Якщо ви хочете ще більше варіантів електронних книг, ви можете підписатися на них Kindle Unlimited за $9,99 на місяць.