Як забронювати Uber на Google Maps

Categories:

Служби спільного використання поїздок і отримання поїздок, такі як Uber і Lyft, стали великими. Настільки, що такі технічні гіганти, як Google, звернули на це увагу. Google Maps дає змогу замовити Uber або Lyft із програми Google Maps. Це заходить так далеко, що ви можете зареєструватися в Uber з програми Google Maps. Звичайно, Google орієнтується на здорову конкуренцію, тому він дозволяє вам забронювати Uber на Картах Google, але також дозволяє забронювати поїздку за допомогою будь-якої служби обміну поїздками, яка працює у вашому регіоні. Ось як ви можете забронювати Uber, Lyft чи будь-яке інше таксі з Google Maps.

Відкрийте програму Google Maps. Торкніться кнопки «Перейти» у нижньому правому куті екрана та введіть пункт призначення. Ви можете шукати пункт призначення або вибрати його зі своєї історії.

  Як отримати колумбійську IP-адресу з будь-якої країни

Карти Google знайдуть на карті ваш пункт призначення та покажуть вам найшвидший шлях туди на бажаному виді транспорту. Раніше Карти Google показували вам, як дістатися до місця призначення, добираючись до нього, користуючись громадським транспортом, велосипедом або пішки. Тепер на цьому екрані з’являється новий режим транспортування для виклику таксі.

Торкніться режиму таксі. Це схоже на людину, яка тримає валізу. Google Maps покаже вам усі послуги таксі, доступні у вашому регіоні. Він покаже на карті автомобілі, які знаходяться поблизу, а також оцінку вартості проїзду. Якщо служба таксі пропонує різні типи автомобілів, Google Maps перелічить їх і покаже вартість проїзду для кожного з них.

  Як записати закадровий оповідь у PowerPoint

Ви можете відкрити програму з Google Maps або забронювати поїздку в програмі. Якщо у вас встановлено програму, Google Maps змусить вас завершити замовлення всередині програми.

Як згадувалося раніше, ви можете замовити таксі для всіх доступних послуг у вашому регіоні. Це означає, що якщо, наприклад, Uber не працює у вашому місті/країні, ви не зможете замовити його через Google Maps. Якщо у вашому регіоні є служба таксі, але вона не інтегрована з Google Maps, ви не зможете забронювати поїздку в ній. Ця функція не повністю лежить на Картах Google. Щоб бути включеною, служба таксі/поїздок має активно працювати з Картами Google.

  Мережа перед Інтернетом: огляд на Gopher

Ця функція працює як для облікових записів Google, так і для облікових записів Google Business. Карти Google не обробляють біт платежу.