Як заборонити Windows 10 запитувати дозвіл

Categories:

Windows встановлює стандарт, коли справа доходить до системи безпеки. Будь-яка програма або програма, яка ставить під загрозу безпеку ПК, ретельно контролюється Windows. Один із способів Windows 10 гарантувати це — сповіщення, коли сторонні програми або програми, створені невідомими розробниками, потребують дозволу адміністратора. Багато програм сторонніх розробників потребують дозволу адміністратора Windows 10, щоб працювати належним чином, і якщо ви часто відкриваєте ці програми, запит на дозвіл може викликати розчарування. Однак користувачі можуть заборонити Windows 10 запитувати дозвіл прав адміністратора. Якщо ви хочете дізнатися, як відключити дозвіл адміністратора в Windows 7, ви в правильному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який навчить вас, як вимкнути запит на дозвіл адміністратора Windows у Windows 10.

Як заборонити Windows 10 запитувати дозвіл

Windows має вбудовані параметри, які можна змінювати і які нарешті не дозволять Windows 10 запитувати дозвіл під час запуску сторонніх програм. Нижче наведено можливі методи для цього.

  10 нових функцій в Windows 10 October 2018 Update

Спосіб 1: Через панель керування

Ви можете заборонити Windows 10 запитувати дозвіл, змінивши налаштування Windows SmartScreen на панелі керування. Виконайте наведені нижче дії, щоб зробити те ж саме.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Панель керування, а потім натисніть Відкрити.

2. Встановіть Перегляд за > Категорія, а потім натисніть Система та безпека.

3. Перейдіть до Безпека та обслуговування.

4. Розгорніть розділ Безпека, клацнувши піктограму зі стрілкою вниз біля нього.

5. Знайдіть і клацніть опцію Змінити налаштування в розділі «Контроль облікових записів користувачів».

6. Перемістіть повзунок на Ніколи не сповіщати в налаштуваннях керування обліковими записами користувачів.

7. Натисніть OK, щоб зберегти зміни.

Цей метод не дозволить Windows 10 запитувати дозвіл на запуск невідомих програм.

Спосіб 2: через Windows Defender

Якщо у вас немає параметра Windows SmartScreen на панелі керування, ви можете вимкнути його в налаштуваннях Windows Defender. Виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Безпека Windows і натисніть Відкрити.

  Видалені елементи Windows 10 відсутні з кошика (EXPERT FIX)

2. Натисніть «Керування програмами та браузером».

3. У розділі Захист на основі репутації виберіть параметр Параметри захисту на основі репутації.

4. Вимкніть параметри Перевіряти програми та файли та Потенційно небажане блокування програм.

Примітка: вимкнення цих параметрів може зробити ваш ПК вразливим до вірусів та інших шкідливих атак.

Це не дозволить Windows 10 запитувати дозвіл, і наступного разу, коли ви запустите сторонні програми на ПК з Windows 10, ви не побачите жодних запитів на доступ адміністратора.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як отримати повні права адміністратора на Windows 10?

Відповідь Щоб отримати повні права адміністратора, відкрийте налаштування та перейдіть до Облікові записи > Сім’я та інші користувачі. Додайте новий обліковий запис у розділі Інші користувачі та встановіть його тип облікового запису як адміністратор. Тепер ви використовуєте цей обліковий запис, і він матиме повні права адміністратора.

Q2. Чому Windows 10 постійно запитує дозвіл адміністратора?

Відповідь Це трапляється, коли у вас немає необхідних дозволів для доступу до файлу. У цьому випадку ви можете отримати право власності на цей файл, клацнувши його правою кнопкою миші та вибравши Властивості > Безпека. і питання буде вирішено.

  Отримайте панель запуску програм, схожу на iPad, у Windows

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли заборонити Windows 10 запитувати дозвіл щоразу, коли ви запускаєте програми сторонніх розробників. Ми також дізналися, для яких програм потрібен дозвіл адміністратора в Windows 10, а також як вимкнути дозвіл адміністратора в Windows 7 і виправити проблеми з дозволом адміністратора Windows у Windows 10. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.