Як заборонити Skype вимикати інші звуки на ПК

Skype — це популярна платформа для відеодзвінків, якою користуються мільйони користувачів у всьому світі. За допомогою skype ви можете зателефонувати своїм друзям і родичам, які перебувають за тисячі миль один від одного, одним клацанням миші та вести з ними реальні розмови. Є й інші способи використання Skype, такі як онлайн-інтерв’ю, ділові дзвінки, зустрічі тощо. Але багато користувачів Skype скаржилися на звукові помилки під час роботи програми Skype. Коли користувачі розмовляють по Skype, вони не можуть слухати інші системні звуки на своєму комп’ютері. Більшість користувачів не могли зрозуміти, чому це відбувається і як заборонити Skype вимикати інші звуки на комп’ютері. Коли Skype вимикає всі інші звуки на ПК, користувачі не можуть слухати звуки інших програм або будь-які інші системні звуки на своєму пристрої. На це можуть бути різні причини, наприклад неправильні налаштування та помилки програми. Але в цьому посібнику ми пояснили всі можливі методи, як зупинити Skype від зменшення гучності інших звуків на вашому комп’ютері. Подібно до інших проблем зі звуком у Skype, люди, які використовують Zoom для відеодзвінків, також стикалися з подібною проблемою. У цьому посібнику ми також надали спосіб, як зупинити Zoom від вимкнення звуку інших програм.

Як зупинити Skype від вимкнення інших звуків у Windows 10

Можуть бути різні причини, через які Skype вимикає інші звуки на вашому комп’ютері. Тут згадуються деякі поширені причини.

  • Низька гучність, установлена ​​для системних звуків у мікшері гучності, може викликати цю помилку зі Skype.
  • Неправильні налаштування системного звуку також є поширеною причиною цієї помилки.
  • Різні проблеми, такі як помилки в програмі Skype, можуть викликати цю помилку.
  • Якщо програма Skype працює у фоновому режимі, це може спричинити звукову помилку програми.
  • Неправильні налаштування зв’язку Windows також призводять до того, що Skype вимикає звуки інших програм.
  • Причиною цієї помилки можуть бути неправильні налаштування ексклюзивного режиму на вашому комп’ютері.
  • Інші проблеми з платформою Skype, такі як неправильне встановлення, також можуть спричинити цю помилку.

У наступному посібнику ми обговоримо способи, як заборонити Skype вимикати інші звуки на вашому пристрої.

  Як використовувати лямбда-функції в Python [With Examples]

Спосіб 1: Збільште гучність за допомогою Volume Mixer

Один із найпростіших способів зупинити Skype від зменшення гучності інших звуків і будь-яких інших проблем зі звуком на вашому комп’ютері з Windows 10 – це переглянути гучність у мікшері гучності. Ви також можете спробувати виправити вимкнення звуку Skype та всі інші проблеми з ПК, перевіривши гучність системи за допомогою мікшера гучності.

1. Клацніть правою кнопкою миші піктограму динаміка на панелі завдань робочого столу та натисніть Відкрити мікшер гучності.

2. Використовуйте повзунок, щоб відрегулювати гучність і переконайтеся, що системні звуки встановлено на повну або 100.

Спосіб 2. Змініть налаштування звуку системи

Часто неправильні налаштування звуку можуть спричинити проблеми з комп’ютером і Skype. Одним із перших методів вирішення цієї проблеми є перевірка системних налаштувань комп’ютера.

1. Клацніть правою кнопкою миші піктограму динаміка на панелі завдань робочого столу та виберіть Відкрити налаштування звуку.

2. Перейдіть до Додаткових параметрів звуку та натисніть Гучність додатка та параметри пристрою.

3. Переконайтеся, що гучність для системних звуків встановлено на повну або 100.

Спосіб 3. Зупинка фонового процесу Skype

Багато користувачів повідомили, що коли програма Skype працювала у фоновому режимі, у них виникали проблеми зі звуком, наприклад Skype вимикав звуки для інших пристроїв. Тому доцільно припинити роботу Skype у фоновому режимі. Нижче наведено кроки, щоб вимкнути фоновий процес Skype і вирішити проблему Skype, яка вимикає всі інші звуки на ПК.

1. Відкрийте Skype з меню «Пуск».

2. Знайдіть і натисніть кнопку «Більше» у верхньому правому куті екрана та натисніть «Налаштування».

3. На панелі «Загальні» знайдіть і вимкніть перемикачі «Запускати Skype у фоновому режимі» та «Після закриття» залишати Skype працювати.

4. Натисніть кнопку «Налаштування» для «Автоматично запускати Skype» і вимкніть перемикач «Skype» у меню «Налаштування».

5. Закрийте Skype і перезавантажте комп’ютер.

Спосіб 4. Змініть налаштування зв’язку Windows

Одним із найефективніших методів вирішення проблем зі звуком, спричинених різними програмами на комп’ютері, є налаштування зв’язку Windows. Параметри зв’язку Windows дозволяють програмі на вашому комп’ютері змінювати гучність інших програм, що працюють у фоновому режимі. Але ви можете змінити це налаштування, як вам зручно.

  Карта метал-шоу показує жанри протягом десятиліть зі списками відтворення

1. Клацніть правою кнопкою миші значок динаміка на панелі завдань робочого столу та виберіть Звуки.

2. Тепер перейдіть до вкладки «Зв’язок».

3. У параметрах Коли Windows виявляє активність зв’язку виберіть параметр Нічого не робити.

4. Нарешті натисніть «Застосувати», а потім «ОК».

Спосіб 5: Вимкніть параметри ексклюзивного режиму

Коли ви вмикаєте ексклюзивний контроль для програми на своєму комп’ютері, програма отримує повний контроль над функціями гучності та може змінювати налаштування для різних фонових програм. Загалом ця функція є ключовим інструментом для багатьох програм для автоматичного керування такими функціями, як гучність. Але в деяких випадках програма може спричинити інші проблеми та перебої, коли різні програми працюють у фоновому режимі. Таким чином, щоб зрозуміти, як заборонити Skype вимикати інші звуки, ви можете вимкнути ексклюзивний режим у налаштуваннях.

1. Клацніть правою кнопкою миші піктограму динаміка на панелі завдань робочого столу та виберіть Відкрити налаштування звуку.

2. Тепер знайдіть і натисніть «Властивості пристрою».

3. На правій панелі знайдіть і клацніть параметр Додаткові властивості пристрою.

4. У діалоговому вікні «Властивості динаміка» перейдіть на вкладку «Додатково».

5. У параметрах ексклюзивного режиму зніміть прапорці «Дозволити програмам отримувати виключний контроль над цим пристроєм» і «Надавати пріоритет програмам ексклюзивного режиму».

6. Нарешті натисніть «Застосувати», а потім «ОК», щоб зберегти зміни.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як зупинити Zoom від вимкнення звуків інших програм.

Спосіб 6: Переінсталюйте програму Skype

Якщо наведені вище методи не працюють, ви все одно можете перевстановити програму на своєму комп’ютері. Виконайте ці прості кроки, щоб повторно інсталювати програму Skype на комп’ютері, щоб вирішити проблему.

1. Натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити «Параметри», і натисніть «Програми».

2. Знайдіть і клацніть Skype і натисніть Видалити.

3. Натисніть «Видалити» та підтвердьте процес.

4. Тоді, перезавантажте ПК.

5. Тепер відкрийте Microsoft Store з меню «Пуск».

6. Знайдіть Skype і натисніть кнопку Отримати, щоб інсталювати програму.

  Як очистити бічну панель Gmail

Спосіб 7: Використовуйте Skype Online

Часто звукові помилки в Skype можуть бути проблемою конкретної програми, і щоб Skype не вимикав інші звуки, можна скористатися Skype Online. Більшість людей використовують настільне програмне забезпечення Skype для використання платформи відеодзвінків. Але Skype Online однаково хороший і доступ до нього можна отримати з веб-браузера.

1. Відкрийте веб-браузер і відвідайте офіційний сайт Microsoft Skype сторінки.

2. Знайдіть і натисніть «Відкрити Skype» у своєму браузері.

3. У новому вікні відкрийте та введіть свої облікові дані для входу в Skype із браузера.

Спосіб 8: Зверніться до служби підтримки Skype

Нарешті спробуйте зв’язатися Підтримка Skype команди, щоб знайти рішення, щоб зупинити Skype від вимкнення інших звуків.

Як заборонити Zoom відключати звук інших програм

Багато людей, які використовують Zoom замість Skype для відеодзвінків і зустрічей, також стикаються з подібною проблемою з вимкненням звуку в інших програмах під час роботи програми Zoom. Ви можете спробувати вирішити проблему, змінивши параметри зв’язку Windows, як зазначено в способі 4.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому немає звуку в інших програмах під час розмови по Skype?

Відповідь Це поширена помилка програми Skype, яку можна виправити, внісши зміни до системних параметрів звуку.

Q2. Як виправити звукові помилки в Skype?

Відповідь Ви можете спробувати різні способи виправити помилки Skype, наприклад припинити роботу Skype у фоновому режимі та змінити налаштування зв’язку Windows.

Q3. Чи можу я припинити роботу Skype у фоновому режимі?

Відповідь Так. Часто, коли Skype працює у фоновому режимі, це може викликати різні помилки, наприклад різні звукові помилки. Ви можете припинити роботу Skype у фоновому режимі, змінивши налаштування Skype.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли зупинити Skype від вимкнення інших звуків. Повідомте нам, який метод спрацював для вас, щоб вирішити проблему Skype, яка вимикає всі інші звуки на ПК. Якщо у вас є якісь пропозиції чи запитання до нас, повідомте нас у розділі коментарів.