Як заборонити вашому Google Home записувати всі ваші розмови

| | 0 Comments| 3:07 AM
Categories:

Google може зберігати все, що ви говорите, на свій Google Home і зберігати записи назавжди, як і Alexa. Нещодавно Google змінив поведінку за замовчуванням, щоб не зберігати записи. Але ця зміна торкнулася лише нових користувачів, а не існуючих.

Google Home записує те, що ви говорите

Другий результат – хибнопозитивний результат. Телевізійний герой сказав: «Гаразд люди, ми зробимо ще краще! Науковий!»

Ваш Google Home витрачає більшу частину свого часу на прослуховування слів «Hey Google» або «OK Google». Потім пристрій записує все, що ви скажете після пробудження, і надсилає це на сервери Google для аналізу. Google має тимчасово зберігати ці записи. Але Google може зберігати те, що ви говорите, вічно.

Як Washington Post зазначає, що вічне збереження записів було поведінкою за замовчуванням, але тепер це не так. Тепер Google дозволяє вам надсилати ваші голосові записи компанії. Однак Google вніс зміни лише для нових користувачів, а не для існуючих. Якщо ваш обліковий запис раніше надсилав голосові записи в Google, він продовжуватиме це робити, доки ви його не вимкнете.

  Отримуйте сповіщення про майбутні концерти та знайдіть фестивалі у вашому районі

Раніше ми розповідали, чому компанії зберігають ваші дані таким чином, але це досить просто. Штучний інтелект не дуже розумний, і, що стосується голосових помічників, вони все ще часто пропускають ціль. Як і Amazon для Alexa, Google наймає людей, щоб слухати ваші команди, порівнювати їх з тим, що помічник думав, що він почув, і як він реагував. Google використовує цей процес, щоб покращити свої результати або дізнатися, які функції хочуть запровадити користувачі, яких ще не існує.

Спроба покращити Google Assistant – це добре, але змінити поведінку за замовчуванням з відмови на підключення ще краще. Google набагато випереджає Amazon в цьому плані — з Alexa за замовчуванням все ще записується, а що ще гірше, ви не можете відмовитися взагалі.

  Тести для ПК: як вони працюють і на що звернути увагу

Як заборонити Google збирати голосові записи

Якщо ви вже працюєте за старими налаштуваннями за замовчуванням, хороша новина полягає в тому, що ви можете повідомити Google припинити збір ваших голосових записів. Ще краща новина полягає в тому, що це неймовірно легко зробити.

Щоб зупинити це, перейдіть до Google Контроль діяльності веб-сайт. Прокрутіть до розділу «Голосова та аудіоактивність» і вимкніть його. Ви побачите попередження про те, що пристрої Google можуть не зрозуміти вас, коли ви скажете «Hey Google», але ми вважаємо, що це старий текст попередження. У нашому тестуванні команди все ще працюють.

Натисніть опцію «Пауза» внизу попередження.

Вам потрібно буде повторити цей процес з кожним обліковим записом Google, який ви підключили до свого Google Home. Це налаштування застосовується до кожного пристрою, якому ви можете сказати «Hey Google», від телефону до Nest Home Hub (раніше відомого як Google Home Hub) до розумного дисплея Lenovo.

  10 найунікальніших генераторів Lorem Ipsum

Як видалити всі свої голосові записи

Тепер, коли ви вимкнули збірку голосу, ви можете видалити те, що вже є в Google. Просто натисніть «Керувати діяльністю» під перемикачем на Контроль діяльності веб-сайт.

Натисніть «Видалити діяльність за» у верхньому лівому куті сторінки.

Діалогове вікно голосової активності зі стрілкою, на яку вказує

Виберіть, які записи ви хочете видалити. Щоб видалити все, поставте прапорець під «Видалити за датою» та виберіть «За весь час».

Нарешті, натисніть «Видалити», щоб видалити вибрані записи.

Чудово, що Google увімкнув для нових користувачів опцію, яка більш чутлива до конфіденційності. Проте ми хотіли б, щоб Google змінив заднім числом. Сподіваємося, що Amazon буде слідувати за ним і надаватиме всім подібні засоби керування в майбутньому.