Як заблокувати та розблокувати когось на Twitch

Якщо хтось діє вам на нерви на Twitch, його дуже легко заблокувати, щоб його повідомлення не з’являлися на вашому екрані.

Однак, якщо ви випадково заблокували когось або почуваєтеся досить доброзичливо, щоб дати комусь другий шанс, дещо складніше розблокувати когось знову.

Ось як заблокувати або розблокувати когось на Twitch…

Як заблокувати когось на Twitch

Twitch став головним гравцем у світі відеоігор і, як наслідок, залучив широке коло різних людей. Сподіваюся, більшість людей, яких ви зустрінете, будуть доброзичливими, але тут і там завжди знайдеться якийсь дивний троль.

Якщо хтось дратує на Twitch, заблокувати його легко: просто клацніть його ім’я на Twitch. Якщо ви користуєтеся мобільним пристроєм, у спливаючому меню користувача має з’явитися опція «Блокувати».

Якщо ви користуєтеся ПК, вам потрібно натиснути три крапки внизу праворуч на картці профілю, яка з’явиться. Потім натисніть Блокувати [name].

Twitch швидко нагадає вам, що може і чого не може робити заблокована особа. Коротше кажучи, як тільки ви заблокуєте когось, він не зможе шепотіти вам, розміщувати вас, додавати вас у друзі чи дарувати підписки Twitch на ваш канал.

Якщо ви згодні з цим, натисніть «Заблокувати».

Twitch не буде заднім числом видаляти повідомлення людини, тому, якщо вона сказала щось особливо неприємне, оновіть сторінку, щоб очистити чат і позбутися її коментарів.

Крім того, ви можете ввести /block [username] у чат, щоб позбутися їх.

Як розблокувати людей на Twitch: найпростіший спосіб

Однак коли ви хочете розблокувати когось, усе стає дещо складніше. Ви можете розблокувати когось, натиснувши його картку та вибравши Розблокувати. Але це працює лише для нещодавнього блоку.

Проблема в тому, що якщо ви заблокували людину давно, ви більше не бачитимете її повідомлень. Якщо ви не бачите їхні повідомлення, ви не можете клацнути їх ім’я, щоб розблокувати їх!

Якщо ви знаєте точне ім’я користувача, ви можете ввести /unblock [username] щоб повернути їх. Однак, якщо ви не пам’ятаєте їх ім’я, вам доведеться трохи попрацювати.

Як розблокувати людей на Twitch за допомогою налаштувань

Щоб розблокувати когось у Twitch на своєму ПК, виконайте такі дії:

 • Натисніть на свій профіль у верхньому правому куті, а потім натисніть Налаштування.
 • Натисніть вкладку Безпека та конфіденційність у верхній частині. Далі прокрутіть вниз до розділу «Конфіденційність», а потім знайдіть розділ «Заблоковані користувачі».
 • Натисніть Показати заблокованих користувачів. Потім Twitch завантажить список усіх, кого ви заблокували, і дату, коли ви їх заблокували.
 • Натисніть кнопку Розблокувати поруч із користувачем, якого потрібно розблокувати.
 • Twitch негайно збереже зміни та видалить користувача з вашого списку блокувань.

  Як розблокувати людей у ​​додатку Twitch

  Якщо ви користуєтеся телефоном Android, ви швидко зрозумієте, що розблокувати когось за допомогою офіційної програми Android може бути дуже важко. Це пов’язано з тим, що, як не дивно, у додатку для Android відсутня функція, яка є у версії для iOS.

  Ось найкращі способи розблокувати людей на Twitch на iOS та Android…

  Як розблокувати людей на iOS

  Якщо ви використовуєте iOS, вам пощастило. Ось як ви можете розблокувати когось:

 • Просто запустіть програму та торкніться зображення свого профілю у верхньому лівому куті.
 • Потім натисніть «Налаштування», а потім «Безпека та конфіденційність».
 • Прокрутіть униз цієї сторінки, щоб переглянути заблокованих користувачів. Потім ви можете видалити користувача зі списку заблокованих, натиснувши «Розблокувати» праворуч від імені користувача, якщо ви хочете знову отримувати від нього повідомлення.
 • Як розблокувати людей на Android

  Якщо ви користуєтеся Android, ви побачите, що можете слідувати наведеним вище інструкціям слово в слово, аж до моменту, коли має з’явитися список заблокованих користувачів. Дивно, але список заблокованих користувачів ніколи не перейшов з iOS.

  Таким чином, швидкий і безпроблемний спосіб розблокувати когось на Android – це використовувати робочий сайт Twitch на вашому пристрої. Просто перейдіть на Twitch і завантажте настільну версію сайту (ось інструкція щодо перегляду настільної версії будь-якого сайту). Після цього виконайте наведені вище кроки, щоб розблокувати користувачів Twitch через налаштування.

  Якщо ви не хочете використовувати цей метод, радимо натомість увійти у свій обліковий запис Twitch на ПК, щоб керувати списком заблокованих користувачів.

  Краще керуйте людьми на Twitch

  Якщо хтось діє вам на нерви, ви можете швидко й легко заблокувати його на Twitch. Якщо ви вирішите розблокувати їх пізніше, це легко та швидко зробити, якщо ви не користуєтеся Android.