Як заблокувати спливаючу рекламу на Android

Зараз більшість настільних браузерів блокують спливаючі вікна та небажану рекламу, як само собою зрозуміло, але як щодо блокування на Android? Навіть якщо ви використовуєте смартфон, є способи зупинити дратівливу, а іноді й шкідливу спливаючу рекламу.

Заблокувати рекламу легко, якщо ви знаєте, як це зробити. Існують незначні відмінності в блокуванні реклами залежно від того, який веб-браузер ви використовуєте, тому ось покроковий посібник для кожного з них.

Як заблокувати спливаючу рекламу в браузері Android

Існує багато способів блокувати спливаючі вікна на пристроях Android. Ви можете заблокувати їх у своїх улюблених веб-браузерах або на самому телефоні. У цьому розділі ми покажемо вам, як блокувати спливаючі вікна у рідному браузері Android вашого пристрою.

 • Відкрийте веб-браузер Android. Примітка. Якщо ви не впевнені, який браузер Android, скористайтеся рядком пошуку на панелі програм і введіть «Інтернет».
 • Відкрийте налаштування програми. Зазвичай це відбувається за допомогою кнопки меню «три точки» (⋮), але залежить від виробника.
 • Натисніть «Додатково».
 • Установіть прапорець «Блокувати спливаючі вікна».
 • Як заблокувати спливаючу рекламу в браузері Samsung

  Деякі веб-браузери вимагають додаткового завантаження, щоб блокувати спливаючі вікна. Інтернет Samsung, наприклад, надає користувачам безліч надійних варіантів. Однак не всі браузери Android підтримують доповнення. Якщо ваш браузер за замовчуванням так, дотримуйтесь інструкцій нижче. Зауважте, що наведені нижче зображення не з Chrome – вони з Інтернету Samsung на сторінці Google.

 • Відкрийте інтернет-додаток і торкніться трьох горизонтальних ліній у нижньому правому куті.
 • Торкніться «Додатки».
 • Торкніться значка завантаження поруч із одним із блокувальників спливаючих вікон. Ви також можете ввімкнути Ad-Block для Samsung.
 • Після встановлення блокувальник спливаючих вікон увімкнеться, і у вас не повинно виникнути проблем із набридливою рекламою.

  Як заблокувати спливаючу рекламу в Chrome для Android

  Браузер Chrome від Google, мабуть, найпопулярніший веб-браузер для користувачів Android. Звичайно, тут не обійшлося без спливаючих вікон. Якщо ви використовуєте браузер Chrome на своєму пристрої Android, виконайте наведені нижче дії.

    68 найкращих програм для Android 2014 року
 • Відкрийте Chrome на Android.
 • Відкрийте налаштування Chrome, торкнувшись значка «три крапки» (⋮) у верхньому правому куті, а потім торкнувшись «налаштування».

 • На екрані, що відкриється, прокрутіть униз до «Налаштування сайту» та натисніть його.
 • Прокрутіть вниз до пункту «Спливаючі вікна» та натисніть його, щоб увімкнути або вимкнути спливаючі вікна.
 • Крім того, Opera для Android має вбудовану блокування спливаючих вікон і ввімкнено за замовчуванням. Він також має досить розумний спосіб стиснення сторінок, щоб гарантувати, що ваш обсяг даних не буде «розжований», коли ви знаходитесь.

  Як заблокувати рекламу в Mozilla

  Можливо, вам сподобається Mozilla Firefox, а не деякі інші варіанти. Ви також можете заблокувати рекламу там.

 • Відкрийте програму Firefox і торкніться трьох вертикальних ліній у нижньому лівому куті.
 • Торкніться «Налаштування».
 • Перейдіть до розширеного захисту від відстеження та виберіть “Суворий”.
 • Вибір параметра Строгий над Стандартним означає, що більше реклами буде заблоковано, але це впливає на деякі функції браузера.

  Програми сторонніх розробників

  Немає нічого більш дратівливого, ніж відкрити статтю, яку ви хотіли б прочитати, і з’явиться спливаюче вікно з повідомленням про те, що ви виграли грандіозний приз. Єдиний спосіб позбутися цього – повністю вийти з веб-сторінки та знайти іншу статтю.

  На щастя, існують довірені програми сторонніх розробників, які можна безкоштовно завантажити з Google Play Store. Вони допомагають мінімізувати кількість спливаючої реклами.

  1. Adblock Plus

  Adblock Plus — це програма, спеціально розроблена для налаштування вашого досвіду в Інтернеті щодо реклами та спливаючих вікон. Маючи неоднозначні відгуки, ця програма, здається, чудово справляється з блокуванням шкідливої ​​реклами, і вона дозволяє вимкнути опцію, щоб дозволити деякі ненав’язливі рекламні оголошення.

  Після завантаження з магазину Google Play вам потрібно буде виконати вказівки, щоб додати його як розширення до Інтернет-програми Samsung. Виберіть, на яких (і типах) веб-сайтів ви хочете заблокувати рекламу.

  2. AdBlock для Android

  AdBlock для Android доступний безкоштовно в Google Play Store і є надійною програмою, яка допомагає запобігти спливаючій рекламі на різних сайтах і платформах соціальних мереж.

  Завантажте програму та дотримуйтесь підказок, щоб почати. Ця програма діятиме як розширення для веб-браузера вашого телефону, подібно до того, як на настільному комп’ютері.

    Екран блокування Android на основі iOS 7 із підтримкою Pebble

  Він також має параметри налаштування, де ви можете блокувати навіть ненав’язливу рекламу. Ви також можете дозволити рекламу з певних веб-сайтів, блокуючи всі інші.

  Реклама на головному екрані

  Деякі програми, доступні в магазині Google Play, посилають ваш телефон рекламою, що ускладнює відповідь на дзвінки або використання інших програм. Ці завантаження слід видалити. Звичайно, якщо програма безкоштовна, вона потребує показу реклами, щоб заробляти гроші та продовжувати пропонувати додаток безкоштовно.

  Спливаючі вікна на головному екрані повністю відокремлені від рекламних оголошень, згаданих вище, оскільки вони з’являються лише під час перегляду в Інтернеті. Ці оголошення відображаються незалежно від того, що ви робите на своєму телефоні.

  Оголошення починають з’являтися, коли ви завантажили програму та схвалили спеціальні дозволи на розсилку спаму в телефоні. Основними ознаками того, що це ваша проблема, є зміна макета головного екрана, реклама, що з’являється під час навігації по телефону, або навіть використання надійної програми (наприклад, Facebook).

  Часто немає можливості блокувати рекламу; вам потрібно видалити погану програму зі свого телефону.

  Для цього спершу звузьте список програм, які спричиняють проблему:

  • Перегляд програм, які ви нещодавно завантажили. Ви можете відвідати магазин Google Play і натиснути на три горизонтальні лінії у верхньому правому куті. Натисніть «Мої ігри та програми», щоб переглянути хронологічний список програм, які ви завантажили.
  • Переглядайте програми, які не від надійних розробників. Точніше, шукайте допоміжні програми (калькулятори, ліхтарики і навіть програми для блокування дзвінків).
  • Знайдіть будь-які «Пускани», які ви могли завантажити. Панелі запуску можуть бути чудовими для налаштування вашого телефону, але вони часто заповнені рекламою.

  Залежно від того, що поширює спам у вашому телефоні, вам потрібно буде використовувати різні підходи, щоб видалити його.

  Як видалити програми, які розповсюджують спам

 • Проведіть пальцем вниз від верхньої частини телефону та перейдіть до гвинтика «Налаштування».
 • Прокрутіть униз і торкніться «Програми»
 • Прокрутіть список програм і торкніться тих, які ви хочете видалити
 • Торкніться «Видалити» для кожної проблемної програми
 • Іноді це особливо важко зробити, оскільки реклама сповільнює роботу телефону або постійно з’являється під час натискання. Щоб уникнути цього, переведіть телефон у безпечний режим, утримуючи фізичну кнопку живлення, а потім утримуючи опцію живлення на екрані телефону. Опція з’явиться для безпечного режиму, що дозволить вам виконувати перераховані вище дії без перерви.

    Як підключитися до мережі WiFi за допомогою WPS на Android

  Як видалити лаунчери

  Якщо макет вашого домашнього екрана різко змінився, швидше за все, це було не оновлення Android; ви завантажили програму запуску. Якщо припустити, що це спричиняє ваші проблеми, вам потрібно буде зробити це перед видаленням програми:

 • Перейдіть до налаштувань телефону та торкніться «Додатки», як ми це зробили вище.
 • У верхньому правому куті торкніться трьох вертикальних крапок і виберіть “Програми за замовчуванням”.
 • Виберіть «Головний екран» і клацніть рідний головний екран вашого пристрою.
 • Після цього поверніться до розділу «Програми» в налаштуваннях і видаліть панель запуску.

  Знати, які програми викликають рекламу та спливаючі вікна, може бути важко. Зазвичай це програми запуску, допоміжні програми, такі як ліхтарики, і програми для блокування викликів. Видалення цих типів додатків не лише видалить дратівливі спливаючі вікна, але й ви можете помітити, що ваш телефон працює швидше з більшим часом роботи акумулятора.

  Поширені запитання про блокування реклами Android

  Чи небезпечна реклама?

  Найкращим елементом онлайн-безпеки є людський елемент. Це твердження означає, що ви є найкращим або найгіршим активом у захисті ваших даних.

  Один із найпоширеніших способів отримати проблеми з рекламою – це натиснути на невідомі оголошення та взаємодіяти з ними.

  Наприклад, багато користувачів отримують попереджувальні оголошення про те, що їхні комп’ютери чи телефони зламані. Ці рекламні оголошення створюють відчуття невідкладності й грають на страху користувачів, збільшуючи ймовірність відкриття оголошення, надання банківських реквізитів і навіть надання віддаленого доступу для вирішення проблеми, якої не існує.

  З міркувань безпеки сама реклама, швидше за все, не буде робити нічого, крім сповільнення веб-сторінки. Рекомендується не натискати на них, щоб уникнути проблем.

  Як я можу визначити програми, що розсилають спам?

  На щастя, у магазині Google Play є чудова функція, відома як «Захист Google Play». Ця функція дозволяє сканувати телефон на наявність програм від ненадійних розробників або програм, які викликають проблеми. Майте на увазі, що ця функція не усуває програми, які надають рекламу, а лише блокує програми, які використовуються зі зловмисними цілями.

  Клацніть три горизонтальні лінії у верхньому правому куті магазину Google Play і натисніть «Play Protect», щоб запустити сканування завантажених програм вашого телефону.

  Ви також можете налаштувати Play Protect на автоматичний запуск сканування, відкривши Play Protect і торкнувшись гвинтика налаштувань у верхньому правому куті. Увімкніть параметри, і Google Play Store постійно скануватиме завантажені вами програми.