Як заблокувати рекламу в іграх для iPhone

Існує багато ігор для iPhone, і хоча грати у великі імена зазвичай досить весело, якщо ви коли-небудь пробували безкоштовні ігри, такі як Crowd City або Helix Jump на своєму iPhone, ви, напевно, помітили величезну кількість реклами. які руйнують ваш досвід. Тепер реклама в безкоштовних іграх непогана, адже вона дозволяє розробникам заробляти. Однак деякі ігри перебільшують рекламу через жадібність, і саме тут ви можете подумати про блокувальники реклами для iPhone. Ну, на щастя, є дуже простий спосіб зробити це. Ось як заблокувати рекламу в іграх для iPhone.

Уникайте реклами в іграх на iPhone (2022)

Незважаючи на те, що Apple не пропонує вбудованого блокувальника реклами, щоб ви могли блокувати рекламу на всьому пристрої, існує кілька способів панувати в рекламі та спливаючих вікнах. Оскільки існують як безкоштовні, так і платні методи, ви можете вибрати бажані варіанти залежно від ваших потреб.

Використовуйте Adguard DNS для блокування реклами в іграх iOS

Найпростіший спосіб заблокувати рекламу в іграх для iPhone — використовувати Adguard DNS для маршрутизації вашого інтернет-трафіку. Цей DNS створений з метою блокування реклами, тому він може блокувати рекламу майже в кожній грі. Я тестував Adguard DNS з безкоштовними іграми, такими як Crowd City, Helix Jump та іншими, які зазвичай показують багато реклами. Adguard DNS повністю блокує всю рекламу в подібних іграх. Ось як це налаштувати.

Примітка. Ми перевірили цей метод як на iOS 15, так і на iOS 16, і він працює чудово. Якщо ви встановили iOS 16 на свій iPhone, ви можете надійно використовувати цей метод для блокування реклами в іграх.

 • На своєму iPhone відкрийте Safari та перейдіть на публічний веб-сайт DNS Adguard DNS (відвідайте). Тут натисніть «Спосіб 2»

 • Натисніть «iOS», щоб розгорнути кроки iOS. Вибравши «Сервер за замовчуванням», натисніть «Завантажити профіль».

 • Після завантаження профілю відкрийте «Налаштування» та натисніть на банер із написом «Профіль завантажено». Натисніть «Встановити» та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити профіль на вашому iPhone.
  Google Meet проти Zoom: який із них підходить саме вам?

Після встановлення профілю Adguard DNS має бути активним на вашому iPhone. Однак, якщо це не так, або якщо ви просто хочете перевірити, чи він активований, виконайте наведені нижче дії.

 • Перейдіть у Налаштування -> Загальні -> VPN, DNS та керування пристроями.

 • Торкніться «DNS» і виберіть «dns.adguard.com DoH» як бажаний DNS.

Професійна порада: якщо ви хочете повернутися до використання звичайного DNS замість Adguard, просто перейдіть до налаштувань DNS на своєму iPhone і виберіть «Автоматично».

Інші способи спроби заблокувати рекламу

Хоча метод, про який ми згадували вище, працює чудово і блокує всю рекламу в кожній грі, яку я тестував, якщо ви шукаєте інші методи, щоб спробувати заблокувати рекламу у своїх іграх, читайте далі. Ось кілька найкращих альтернативних способів блокування реклами в іграх для iPhone.

1. Використовуйте режим польоту, щоб миттєво заблокувати рекламу

Без призів за вгадування! Режим польоту вже давно є досить ефективним інструментом для блокування реклами в іграх на iPhone та iPad. Оскільки більшість оголошень використовує підключення до Інтернету для показу реклами, ви можете легко заблокувати їх, просто увімкнувши режим польоту. Завдяки центру керування активувати цей режим нескладно.

Увімкніть режим польоту на iPhone та iPad без кнопки «Додому».

 • Проведіть пальцем вниз від верхнього правого кута екрана, щоб отримати доступ до центру керування.
 • Тепер натисніть значок літака, щоб увімкнути його.

Увімкніть режим польоту на iPhone та iPad за допомогою кнопки «Додому».

 • Проведіть пальцем вгору від нижнього краю дисплея, щоб відкрити центр керування.
 • Потім торкніться значка літака, щоб увімкнути його.

Коли активовано режим польоту, значки стільникового зв’язку та Wi-Fi неактивні. Однак, на відміну від значка стільникового зв’язку, піктограму Wi-Fi можна ввімкнути, навіть коли активний режим польоту.

Якщо на вашому iPhone немає підключення до Інтернету, реклама не відображатиметься у ваших іграх. Отже, грайте у свої улюблені ігри з бажаним спокоєм, знаючи, що випадкова реклама не відволікатиме вас. У деяких випадках ви можете побачити порожні місця для оголошень. Майте на увазі, що не всі ігри призначені для роботи в автономному режимі, і може бути багато функцій, які можуть не працювати, коли ваш пристрій не підключено до Інтернету. Якщо ви готові впоратися з цими недоліками, трюк у режимі польоту для вас.

  Швидко обробляйте пошту за допомогою дій промаху в програмі Outlook Mail

2. Вимкніть стільниковий зв’язок і Wi-Fi у додатку «Налаштування».

Ще один простий спосіб заблокувати рекламу на iOS — вимкнути мобільний зв’язок і Wi-Fi у додатку «Налаштування».

 • Відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone або iPad.
 • Тепер перейдіть до налаштувань Wi-Fi і стільникового зв’язку, а потім вимкніть перемикачі.

Коли інтернет-з’єднання повністю вимкнено, реклама не відображатиметься у ваших іграх iPhone. Таким чином, ви можете братися за улюблені ігри без будь-яких перерв.

3. Вимкніть мобільний зв’язок для певних ігор

iOS дозволяє керувати доступом програм до мобільних даних. Таким чином, ви можете дозволити/заборонити певним програмам доступ до мобільних даних. Замість того, щоб повністю вимкнути підключення до Інтернету на всьому вашому пристрої, він пропонує вам бажану гнучкість, щоб перевести лише певні програми/ігри в автономний режим. Ви можете використовувати цю функцію для блокування реклами в іграх для iPhone.

 • Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad і виберіть «Мобільний/стільниковий».
 • Тепер прокрутіть униз, щоб знайти гру, у якій ви хочете заблокувати рекламу, а потім вимкніть перемикач поруч із нею.

4. Використовуйте Luna Adblocker, щоб заблокувати рекламу в іграх на iPhone та iPad

Незважаючи на те, що App Store завантажений тонною блокувальників реклами, майже всі вони розроблені для Safari. Хоча є деякі рекламодавці, які стверджують, що блокують рекламу в програмах та іграх на iPhone, вони не виправдовують очікувань. Отже, ви повинні бути дуже розбірливими, підбираючи їх для блокування реклами в іграх.

Випробувавши кілька блокаторів реклами – як платних, так і безкоштовних, я вважав Luna досить безпечною ставкою. Майте на увазі, що встановлення блокувальника реклами Luna дещо відрізняється, оскільки він не пропонує повноцінний додаток. Вам потрібно буде встановити VPN-профіль Luna для блокування реклами через Safari і довіряти його сертифікату.

  Як змінити власника файлу на Google Диску

1. Спочатку відкрийте Safari на своєму iPhone або iPad, а потім перейдіть за цим посиланням. Пам’ятайте, що процес встановлення має відбуватися в Safari, тому обов’язково відкрийте посилання у браузері Apple.

2. Тепер вам буде запропоновано ввести рік народження, а потім натиснути кнопку Adblock VPN Profile.

3. Далі відкрийте програму «Налаштування» на своєму пристрої та торкніться «Профіль завантажено», який з’явиться прямо під вашим профілем. Зауважте, що якщо в меню «Налаштування» вже є кілька сповіщень, вам потрібно буде натиснути «Більше» для вашого iPhone/iPad і натиснути «Профіль завантажено».

4. Далі торкніться «Встановити» у верхньому правому куті, а потім введіть пароль свого пристрою, щоб продовжити.

5. Тепер ви отримаєте попередження про те, що «Встановлення сертифіката ‘Adblock Extension Root Certificate Authority» додасть його до списку надійних сертифікатів на вашому iPhone/iPad. Цей сертифікат не буде надійним для веб-сайтів, доки ви не ввімкнете його в налаштуваннях довіри до сертифікатів». Торкніться «Встановити» у верхньому правому куті екрана, а потім натисніть «Готово».

6. Тепер перейдіть до Налаштування -> Загальні та виберіть Про програму.

7. Прокрутіть униз і торкніться «Налаштування довіри сертифікатів», а потім переконайтеся, що перемикач для кореневої сертифікації розширення Adblock увімкнено.

Це воно! Тепер грайте у будь-яку зі своїх улюблених ігор, не маючи справу з випадковою рекламою. Блокувальник реклами Luna надійно захищає від реклами.

Насолоджуйтесь іграми без реклами на своєму iPhone та iPad

Ось так ви можете легко заблокувати рекламу в іграх для iPhone. Незалежно від того, чи використовуєте ви Adguard DNS, чи альтернативу, як-от блокувальник реклами Luna, чи що-небудь інше, ми сподіваємося, що тепер ви можете грати у свої улюблені ігри без реклами. Отже, який метод найкраще спрацював для вас і який метод ви використовуєте на своєму iPhone для блокування реклами? Дайте нам знати в коментарях нижче.