techukraine.net Facebook Як заблокувати профіль Facebook і його переваги

Як заблокувати профіль Facebook і його переваги

| | 0 Comments| 8:35 AM
Categories:

Facebook – це OG у світі соціальних медіа, який захопив світ штурмом із запуском у 2006 році.

Відтоді платформа зазнала багатьох візуальних і технологічних удосконалень, щоб бути там, де вона є сьогодні. Його було запущено з простою метою допомогти вам залишатися на зв’язку з друзями та родиною. Хоча це революціонізувало спосіб нашого спілкування, водночас воно також підняло багато питань щодо конфіденційності та безпеки.

Безсумнівно, це чудове місце для спілкування без фізичного контакту, але з ним пов’язано багато загроз щодо витоку даних, викрадення особистих даних і неправомірного використання особистої інформації – як і з будь-якою іншою платформою соціальних мереж.

Щоб вирішити цю проблему, найкраще тримати свій профіль у Facebook заблокованим, щоб незнайомці або, можливо, хакери не мали доступу до вашої особистої інформації.

У цій публікації ми розглянемо все, що стосується блокування вашого профілю Facebook, а також кроки, як це зробити, щоб приховати свою присутність в Інтернеті та зберегти високий рівень конфіденційності.

Ризики публічного профілю

Пам’ятаєте, коли ви востаннє писали у Facebook про каву☕ з другом у вашому улюбленому кафе? Ну, а що сталося потім, очевидно, окрім того, що ваш пост отримав багато лайків і коментарів? Ви почали бачити рекламу про каву/кавові продукти та інші місця, куди можна зайти, щоб випити гарної кави?🤔

Це саме те, що робить щупальце Facebook. Він відстежує вашу активність і переміщення користувачів і використовує їх у місцях, які ми не можемо уявити. Уся реклама, яку ви бачите навколо себе, є результатом вашої взаємодії з публікаціями на Facebook.

Якщо ви не заблокували свій профіль у Facebook, ви можете наражатися на низку потенційних ризиків. Наприклад, злий незнайомець може переглянути ваше оновлення про те, що ви випили каву з другом, дотягнутися до нього та втекти з вашою сумочкою. І це навіть не найгірший сценарій.

  Як змінити номер телефону на Facebook

Читайте також: Як приховати профіль LinkedIn і перевести його в прихований режим.

Від видобутку даних до кіберпереслідування, наслідки можуть бути тривожними. Хакери можуть використовувати вашу особисту інформацію для здійснення цілеспрямованих фішингових атак, або кіберзлочинці можуть збирати дані для створення підроблених облікових записів від вашого імені. Можливо, хтось використовує вашу фотографію, щоб створити підроблене посвідчення особи, щоб зробити певні речі з егоїстичних мотивів.

Більше того, надмірне поширення може зробити вас уразливим до атак соціальної інженерії та поставити під загрозу вашу особисту та фінансову безпеку.

Простіше кажучи, це означає, що ви розкриваєте свою особисту інформацію, яка навіть може бути використана для крадіжки особистих даних.

Знову і знову ми бачили, як такі випадки з’являються в новинах; повірте, все це лише верхівка айсберга.

Читайте також: Як видалити себе з Інтернету

Переваги обмеження доступу до вашої особистої інформації

Хоча ви не можете заборонити Facebook брати будь-яку інформацію з вашого профілю, ви, безсумнівно, можете встановити обмеження та вибрати, що брати безкоштовно.

У таких випадках обмеження доступу до вашої особистої інформації на Facebook може бути дуже корисним. Має 4 рівні безпеки🔐:

  • Громадський
  • друзі
  • Друзі, крім знайомих
  • Тільки я

Ретельно розуміючи та обмежуючи обмін даними, ви захистите себе від багатьох загроз безпеці, які виникають щохвилини по всьому світу. Обмеження вашої діяльності від незнайомців – це перший крок до того, щоб взяти справу у свої руки та запобігти спробам цих цікавих очей переслідувати вас у Facebook.

Ви також захищаєте себе від груп зловмисників у Facebook, які націлюють вас на інформацію, яка викликає та спрямована на поширення ненависті. Це дає вам змогу керувати своєю присутністю в Інтернеті, показуючи лише те, чим ви хочете поділитися з найближчим оточенням.

Здійснюючи цей контроль, ви можете взаємодіяти з платформою більш автентично, вільно від обмежень громадського контролю.

  Виправте відсутність доступних даних про лайки Facebook

Яскрава сторона блокування вашого профілю Facebook

Не так давно Facebook запустив функцію «Profile Picture Guard», щоб захистити фотографії профілів людей від завантаження для створення підроблених облікових записів. Оскільки відповідь була позитивною, незабаром було запущено функцію «Заблокувати свій профіль»🔒, яка давала користувачам право вибирати, кому та якою інформацією ділитися з якою аудиторією.

Ця функція в основному була призначена для жінок, але була прийнята всіма, оскільки вона давала багато переваг. Давайте коротко поглянемо на світлу сторону блокування вашого профілю Facebook:

➡️ Захищайте конфіденційну інформацію

Блокування вашого профілю захищає вашу конфіденційну інформацію, таку як дата народження, місце народження, школи, які ви відвідували, ваш список друзів, інтереси тощо.

➡️ Запобігає несанкціонованому доступу

Лише ваші друзі матимуть доступ до вашої активності користувача, публікацій і сповіщень, якщо ви заблокуєте свій профіль. Це означає, що стороннім людям заборонено.

➡️ Захищає ваші зображення

Одним із найцінніших переваг блокування вашого профілю є те, що будь-який користувач, якого немає у вашому списку друзів, не зможе отримати доступ до вашої фотографії профілю чи будь-якої іншої фотографії, завантаженої вами на Facebook. Безпека така, що вони не можуть навіть збільшити чи розгорнути зображення.

➡️ Ви можете вибрати, хто вас позначає

Це може бути надзвичайно дратуючим, коли вас позначають наліво та направо люди, яких ви майже не знаєте. На щастя, ви можете накласти обмеження на те, хто може позначати вас. Ви також можете налаштувати схвалення вручну, щоб переглядати кожен тег, перш ніж він з’явиться у вашому профілі.

➡️ Обмежує ваші дані

Ви матимете повноваження обмежити доступ до своїх даних користувача. Це означає, що всі ваші фотографії, публікації, альбоми та історії будуть видимі лише вашим друзям або вибраним людям, а не всім.

Загалом, блокування вашого профілю Facebook – це не лише захист; це проактивний крок до відновлення вашої цифрової автономії👍.

  Виправте, що Facebook Marketplace не працює

Тепер, коли ми знаємо, чому ми можемо захотіти заблокувати наші профілі Facebook, давайте дізнаємося, як це можна зробити зі свого смартфона та комп’ютера.

Читайте також: Як назавжди видалити обліковий запис Instagram.

Як заблокувати профіль Facebook зі смартфона

Крок 1. Відкрийте програму Facebook на телефоні та увійдіть у свій обліковий запис.

Крок 2: Торкніться «Меню» внизу праворуч.

Крок 3: Торкніться піктограми «Налаштування».

Крок 4. Прокрутіть униз, доки не побачите Блокування профілю. Натисніть на нього та заблокуйте свій профіль.

Тепер ваш профіль заблоковано.

Як заблокувати профіль Facebook з робочого столу

Крок 1: у своєму браузері перейдіть до Facebook.com і увійдіть у свій обліковий запис.

Крок 2. Натисніть свій профіль у верхньому лівому куті.

Крок 3: натисніть на 3 крапки та виберіть «Заблокувати профіль».

І це все! Тепер ваш профіль заблоковано для всіх. Тільки друзі у вашому списку можуть бачити вашу інформацію.

Заключні думки

У цю епоху розвитку технологій і цифровізації надзвичайно важливо захищати свої дані, щоб зберегти та захистити вашу конфіденційність. Функція блокування профілю Facebook пропонує вам саме це, тому розумно завжди вибирати її, щоб бути в безпеці.

Контролюючи, хто може отримати доступ до вашого профілю, ви можете пожинати плоди більш безпечної та справжньої роботи в Інтернеті.

Отже, навіщо чекати? Заблокуйте свій профіль у Facebook сьогодні та зробіть крок до безпечнішого та ефективнішого цифрового існування. Інформована онлайн-безпека у ваших руках – беріть її!

Далі ознайомтеся з найкращими інструментами конфіденційності для захисту вашої особи в Інтернеті.