Як заблокувати програми на вашому iPhone за допомогою пароля, Face ID тощо

| | 0 Comments| 10:26 AM
Categories:

Пароль або біометрична система автентифікації діє лише як один рівень захисту, тому що після його обходу будь-хто може отримати доступ майже до всіх програм і вмісту на вашому iPhone. Тому для більшої безпеки вам слід заблокувати програми. Ми розглянемо всі унікальні способи блокування програм на вашому iPhone.

Як заблокувати програми на вашому iPhone за допомогою пароля

Наразі жодна вбудована функція безпеки не дозволяє встановити пароль блокування програми для вашого iPhone. Однак існує обхідний шлях. Давайте розглянемо кроки, як використовувати Screen Time для блокування програм на iPhone за допомогою пароля:

 • Перейдіть у «Налаштування» > «Час використання екрана» > «Активність додатків і веб-сайтів» > «Увімкнути активність додатків і веб-сайтів».
 • Торкніться Налаштування часу блокування екрана. Введіть бажаний чотиризначний пароль. Цей пароль відрізняється від пароля, який ви використовуєте для розблокування iPhone.
 • Перейдіть до Обмеження програми > Додати обмеження. Введіть свій пароль екранного часу, щоб отримати доступ до сторінки.
 • Щоб заблокувати всі програми на вашому iPhone за допомогою пароля екранного часу, виберіть Усі програми та категорії. Щоб заблокувати певні програми, проведіть пальцем вниз по екрану, щоб відкрити панель пошуку та шукати програми звідти. Ви також можете торкнутися стрілки спадного меню в кожній категорії, щоб вибрати окремі програми.
 • Вибравши програми, натисніть «Далі».
 • Встановіть 1 хвилину для обмеження програми. Переконайтеся, що ввімкнено блокування після закінчення ліміту.
 • Натисніть «Додати», щоб зберегти налаштування.
 •   Як відключити MMGuardian без відома батьків

  Тепер усі ваші програми для iPhone будуть заблоковані паролем через одну хвилину щоденного використання. Кожен, хто торкнеться заблокованої програми, побачить повідомлення про обмеження часу. Опцію «Попросити більше часу» можна обійти, лише ввівши пароль «Час екрана».

  Проте існує кілька обмежень щодо методу екранного часу. По-перше, такі системні програми, як Safari, не включаються автоматично до вибору «Усі програми та категорії». Потрібно вручну знайти програму за допомогою панелі пошуку. Ще одне обмеження полягає в тому, що екранний час не дозволяє заблокувати кілька програм, наприклад «Налаштування» та «Телефон».

  Крім того, Screen Time пропонує можливість використовувати програму протягом «ще однієї хвилини» без необхідності вводити пароль. Після закінчення однієї хвилини ви можете лише розблокувати додаткові 15 хвилин, годину або дозволити це на цілий день. Screen Time не дозволяє миттєво повторно блокувати програму щоразу після виходу з неї.

  Як заблокувати програми на вашому iPhone за допомогою Face ID або Touch ID

  Якщо екранний час не зовсім відповідає вашим потребам, не хвилюйтеся, оскільки існують інші альтернативи для блокування програм без використання екранного часу. Окрім пароля екранного часу, ви можете блокувати програми на своєму iPhone за допомогою Face ID або Touch ID.

  Спочатку вам потрібно налаштувати Face ID на вашому iPhone. Якщо у вас є iPhone із Touch ID, знайте, що процедура налаштування здебільшого однакова. Увімкнувши його, ви зможете використовувати Face ID (або Touch ID), щоб блокувати програми на своєму iPhone.

  Однак ми хочемо зазначити, що не всі програми можна заблокувати за допомогою Face ID або Touch ID. На щастя, багато популярних, наприклад WhatsApp і Messenger, дозволяють це зробити.

  Як заблокувати програми на вашому iPhone за допомогою ярлика

  Якщо програма безпосередньо не пропонує вам можливість заблокувати її за допомогою Face ID або Touch ID, є обхідний шлях. Натомість ви можете створити ярлик iPhone, щоб блокувати будь-які потрібні програми.

    Отримайте надбудову проекту Noun для MS Word і PowerPoint

  Кроки такі ж, як створення ярлика iPhone для блокування програми «Фото». Єдина відмінність полягає в тому, що під час налаштування «Вибрати» виберіть усі програми, які потрібно заблокувати, перш ніж торкнутися «Готово».

  Метод швидкого доступу заблокує весь ваш iPhone, коли ви спробуєте отримати доступ до програми. Щоб перейти до програми, вам потрібно буде розблокувати її за допомогою коду доступу до екрану блокування iPhone, Face ID або Touch ID, залежно від того, що ви ввімкнули.

  Як заблокувати програми на вашому iPhone за допомогою керованого доступу

  Те, як працює керований доступ, робить його дещо іншим блокуванням програми для вашого iPhone. Коли керований доступ увімкнено, ця функція блокує доступ до всіх програм на вашому iPhone, окрім тієї, що зараз відкрита на екрані.

  Таким чином, ви можете використовувати цей метод блокування програми, коли хтось просить позичити ваш телефон, щоб тимчасово використовувати певну програму. Просто запустіть зазначену програму та активуйте Керований доступ, щоб усі інші програми були безпечними та недоступними за паролем, ідентифікатором обличчя або Touch ID.

  Виконайте такі дії, щоб заблокувати програми на своєму iPhone за допомогою керованого доступу:

 • Перейдіть до Налаштування > Спеціальні можливості > Керований доступ. Увімкніть керований доступ.
 • Торкніться «Параметри пароля» > «Установити пароль керованого доступу». Введіть шестизначний пароль. Цей пароль відрізняється від пароля, який використовується для блокування вашого iPhone. Це також окремо від екранного часу.
 • Крім того, ви можете увімкнути Face ID або Touch ID, щоб використовувати біометричний пароль.
 • Тепер, щоб заблокувати програму для iPhone і обмежити використання лише однієї програми, тричі натисніть бічну кнопку, якщо ви використовуєте iPhone X або новішу модель. Для iPhone 8 або старішої версії тричі натисніть кнопку «Додому».

    Як підключити два набори AirPods до одного Mac

  Ви дізнаєтесь, що програму заблоковано, коли побачите спливаюче вікно Керований доступ розпочато. Щоб вийти з керованого доступу, ще раз тричі клацніть бічну кнопку або кнопку «Додому», введіть пароль і торкніться «Завершити». Крім того, ви можете вийти, двічі клацнувши ту саму кнопку та підтвердивши себе за допомогою Face ID або Touch ID.

  Чи можете ви заблокувати програми iPhone за допомогою програм сторонніх розробників?

  Можливо, ви чули про програми для блокування програм для Android. Тоді, чи існує подібне блокування програми для iPhone? Технічно відповідь – так; такі програми сторонніх розробників існують. Однак вони працюють лише на зламаних пристроях.

  Хоча може виникнути спокуса розблокувати нові можливості налаштування та отримати доступ до нових програм на вашому iPhone, подумайте про це уважно, оскільки джейлбрейк вашого iPhone пов’язаний із ризиками, наприклад, піддаючи ваш пристрій уразливості системи безпеки.

  Інші поради щодо блокування вмісту програми на вашому iPhone

  Окрім блокування цілої програми, існують інші методи блокування вмісту програм на вашому iPhone, щоб уберегти їх від сторонніх очей.

  У рідних програмах Apple уже є деякі вбудовані параметри. Наприклад, ви можете заблокувати певні нотатки iPhone за допомогою пароля. Ви також можете скористатися багатьма порадами та підказками, щоб приховати особистий вміст на своєму iPhone.

  Інший спосіб — не забути вийти з додатків, у яких у вас є обліковий запис, захищений паролем, наприклад із програм соціальних мереж і цифрових гаманців. Зазвичай все, що вам потрібно зробити, це перейти до свого профілю та прокрутити вниз список налаштувань для кнопки Вийти або Вийти.

  Заблокуйте програми для iPhone для більшої конфіденційності

  Ми розглянули, як можна заблокувати програми на своєму iPhone за допомогою пароля, Face ID або Touch ID і керованого доступу. Слід визнати, що вони не ідеальні, оскільки кожен метод має незначні обмеження.

  Однак ви все одно можете покластися на них, щоб ефективно блокувати програми на вашому iPhone. Будьте певні, будь-хто, хто не має пароля, не зможе отримати доступ до ваших заблокованих програм.