Як заблокувати прихований фотоальбом за допомогою Face ID/Touch ID в iOS 16 на iPhone

У кожного з нас є приватні фотографії, які ми хочемо зберегти в таємниці або від сторонніх очей. Хоча програма Apple Photos вже пропонувала спосіб приховати фотографії на iPhone, будь-хто міг легко отримати доступ до вашого прихованого альбому. Ось чому більшість користувачів iOS покладаються на додатки для сховища фотографій, щоб зберегти свої особисті фотографії в безпеці. Однак якщо ви встановили iOS 16, тепер ви можете заблокувати свій прихований фотоальбом за допомогою Face ID/Touch ID на вашому iPhone та iPad, щоб ніхто не міг отримати доступ до ваших особистих фотографій без вашого дозволу. Отже, ось як заблокувати прихований фотоальбом в iOS 16.

Блокування прихованого фотоальбому на iPhone

Крім того, що ви можете захистити прихований альбом, iOS 16 також дозволяє захистити папку «Нещодавно видалені», де видалені фотографії та відео залишаються доступними протягом 30 днів. З точки зору конфіденційності, це добре продумано. Ми часто видаляємо деякі особисті зображення та забуваємо стерти їх назавжди. У результаті вони продовжують існувати на пристрої. Однак з увімкненням цієї нової функції конфіденційності вам більше не доведеться турбуватися про захист видалених зображень.

  Камера Google Photo Sphere робить 360-градусні фотографії, завантажує їх на карти [iOS]

Блокуйте приховані та нещодавно видалені папки за допомогою Face ID/Touch ID

1. Спочатку відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad.

2. Тепер прокрутіть вниз, щоб знайти програму «Фотографії» та виберіть її.

3. Переконайтеся, що перемикач поруч із «Використовувати Face ID/Touch ID» увімкнено.

Відтепер біля прихованого альбому та нещодавно видалених папок з’являтиметься маленький значок замка. Варто зазначити, що якщо хтось спробує вимкнути цю функцію, йому/їй потрібно буде спочатку пройти автентифікацію за допомогою Touch ID або Face ID. Отже, ви можете бути впевнені, що ваші фотографії в безпеці.

Розблокуйте приховані та нещодавно видалені папки за допомогою Face ID/Touch ID

Розблокувати прихований фотоальбом настільки просто, наскільки це можливо.

  Як створити резервну копію ярликів Siri в iCloud на iOS 12

1. На вашому iPhone або iPad відкрийте програму «Фотографії», а потім торкніться вкладки «Альбоми» внизу екрана.

2. У розділі «Утиліти» натисніть «Приховано», а потім пройдіть автентифікацію за допомогою Touch ID/Face ID, щоб переглянути свої фотографії. А якщо ви бажаєте переглянути нещодавно видалені зображення, натисніть «Нещодавно видалені», а потім пройдіть автентифікацію.

Дозвольте будь-якому члену родини/близькому другові отримати доступ до вашого закритого приватного фотоальбому

Що робити, якщо ви хочете дозволити одному з ваших друзів або близьких мати необмежений доступ до вашого прихованого альбому? Що ж, ви можете попросити свого друга налаштувати альтернативний зовнішній вигляд на вашому пристрої з підтримкою Face ID або додати відбиток пальця на вашому пристрої з Touch ID, щоб отримати необмежений доступ до прихованого альбому.

  Як завантажити файли на iOS через Firefox

1. Перейдіть у програму «Налаштування» на своєму iPhone і виберіть Face ID/Touch ID & Passcode.

2. Тепер або налаштуйте альтернативний вигляд, або додайте відбиток пальця залежно від доступності.

Надалі ваш друг зможе переглядати ваш прихований фотоальбом також за допомогою Face ID або Touch ID.

Захистіть свої особисті фотографії від сторонніх очей

Ну, ось як ви можете заблокувати свій альбом прихованих фотографій в iOS 16. Ця нова функція є бажаним доповненням для користувачів iPhone, яким довелося покладатися на сторонні програми для захисту своїх особистих фотографій. Оскільки ця функція вбудована в програму «Фотографії», вам не потрібно турбуватися про те, що стороння програма викраде ваші дані або завантажить ваші зображення в хмару. Отже, ви почали блокувати свої приховані та видалені альбоми на iPhone? Дайте нам знати в коментарях.