Як заблокувати презентацію PowerPoint від редагування

| | 0 Comments| 6:44 AM
Categories:

Якщо вам коли-небудь доведеться комусь надіслати презентацію PowerPoint електронною поштою, є ймовірність, що вони відредагують її. Це не зовсім проблема. Копія оригінальної презентації все ще зберігається у вашій електронній пошті, і ви все одно маєте її резервну копію. Єдиний раз, коли це стає проблемою, це коли є ймовірність, що хтось може випадково або зловмисно відредагувати копію презентації, яку ви плануєте використовувати. Саме тоді вам потрібен спосіб заблокувати презентацію PowerPoint від редагування. Ви можете додати до нього пароль, який є основною функцією в пакеті MS Office. Крім того, ви можете зберегти свою презентацію як файл PDF або PPSX. Це дозволяє іншим переглядати презентацію, але не редагувати її.

  Отримайте доступ до всіх програм Google у Gmail за допомогою IntegratedInbox для Firefox

Зберегти як PDF або PPSX

Ви можете зберегти презентацію PowerPoint у форматі PDF або PPSX із самої програми. Вам не потрібні додаткові програми чи доповнення, щоб зробити цей трюк. Просто відкрийте презентацію та перейдіть до Файл>Зберегти як.

Виберіть розташування для вихідного файлу та зі спадного меню «Зберегти як тип» виберіть PPSX або PDF і натисніть «Зберегти». Це збереже презентацію як окремий файл. Оригінальний файл PPTX все ще можна відкривати та редагувати. Переконайтеся, що ви надаєте доступ до файлу PPSX або PDF, а не оригінального PPTX.

PPSX чи PDF?

Тепер, коли ви знаєте, як зберегти презентацію PowerPoint, щоб її не можна було редагувати, залишається лише питання, який із двох форматів, PPSX або PDF, вам слід використовувати. Формат PDF дозволить будь-кому переглядати слайди в презентації так, ніби вони є сторінками у файлі PDF. Файл не можна переглядати як слайд-шоу, однак його вміст можна легко прочитати.

  Чому Chrome каже, що це «Керує ваша організація?»

Файл PPSX – це формат слайд-шоу для презентації PowerPoint. Коли ви відкриваєте цей файл, він відтворює презентацію. Знову ж таки, вміст можна легко прочитати, але він відтворюється як презентація. Уявіть, що ви відкриваєте презентацію та натискаєте кнопку «Слайд-шоу». Ось що робить відкриття файлу PPSX.

Якщо ви турбуєтеся про плагіат вашої презентації, подумайте про те, щоб зберегти окремі слайди у форматі PNG із параметра експорту. Створіть нову презентацію PowerPoint і вставте PNG-файли у свої слайди, а потім збережіть у форматі PPSX або PDF. Це певною мірою завадить іншим копіювати ваш вміст, але вони все одно зможуть ввести його або використовувати програму OCR для копіювання вмісту.

  Які iPhone мають бездротову зарядку?