Як заблокувати когось на Badoo

Якщо ви раніше не чули про Badoo, вам обов’язково варто його перевірити. Це найпоширеніший додаток для знайомств, коли-небудь створений. Tinder може бути більш популярним в Америці, але Badoo набагато популярніший в інших країнах, таких як Бразилія, Іспанія, Мексика, Франція та Італія.

Але враховуючи його надзвичайно широку базу користувачів, деякі гнилі яблука обов’язково знайдуться на Badoo. Агресивна поведінка надто часто зустрічається в програмах для знайомств, особливо з боку чоловіків, які шукають дівчину і не сприймають «ні» як відповідь. На щастя, ви можете заблокувати таких людей і повідомити про них, читайте далі, щоб дізнатися, як це зробити.

Як працює Badoo

Як і будь-який інший додаток для знайомств, Badoo працює за принципом гортання ліворуч або праворуч, залежно від того, чи знайдете ви когось привабливим. Але як ви все це налаштуєте?

Спочатку вам потрібно завантажити програму з Google Play Store на Android або з Apple Store на iPhone. Програма має модель freemium, що означає, що її можна безкоштовно завантажити та використовувати. Однак є деякі покупки в додатку.

Вам потрібно буде зареєструватися, використовуючи адресу електронної пошти та пароль. Вам також потрібно буде завантажити зображення, щоб інші користувачі могли бачити вас і вирішити, чи хочуть вони вас додати. Після реєстрації вам потрібно буде підтвердити, що на знімку справді ви, зробивши новий знімок на місці. Badoo перегляне його та дозволить вам користуватися додатком, якщо підтвердить, що це ви.

Починаємо

Коли ви ввійдете в систему та запустите програму, ви автоматично потрапите у вікно зіставлення, де ви знайдете людей тієї статі, яка вас цікавить. Програма запитує ваше місцезнаходження, щоб вони могли зіставити вас із людьми, які неподалік.

Ви повинні натиснути X, якщо вам не подобається ця особа, або проведіть пальцем ліворуч. Якщо вони вам подобаються, проведіть пальцем праворуч або торкніться значка серця. Якщо ви хочете пришвидшити процес, торкніться значка в середині, що приведе до їхнього захоплення. Зауважте, що ця функція коштує. Якщо ця людина вирішить поставити вам лайк, ви отримаєте сповіщення, і ви зможете почати спілкуватися.

Але в чаті все може стати інтенсивним. Хтось, хто спочатку здається гарним, за короткий час може стати дуже неприємним. Якщо ця особа продовжує задавати вам неадекватні запитання, надсилати вам фотографії або спамити з повідомленнями, ви можете легко заблокувати її.

Як заблокувати когось на Badoo

Якщо хтось переслідує вас, не соромтеся заблокувати та негайно повідомити про них. Ось як це можна зробити на Badoo:

 • Запустіть програму Badoo на своєму пристрої.
 • Перейдіть у вікно розмови, яке має піктограму хмари, розташовану в нижньому правому куті екрана.
 • Увійдіть у чат з людиною, яку хочете заблокувати.
 • Торкніться його зображення, щоб перейти до його профілю.
 • Проведіть пальцем до самого низу екрана.
 • Виберіть Заблокувати або Повідомити
 • На цьому екрані ви можете вибрати, чому ви повідомляєте про них (наприклад, спам, шахрайство, грубість тощо).
 • Підтвердьте, натиснувши галочку у верхньому правому куті.

Що відбувається, коли ви когось блокуєте

Людина, яку ви заблокували, не отримає сповіщення про те, що ви це зробили. Крім того, вони все одно зможуть переглядати ваш профіль і навіть бачитимуть, чи ви відвідаєте їхній профіль. Якщо їх заблокувати, вони не зможуть знову надсилати вам повідомлення. Якщо ви відчайдушно прагнете уникати когось у будь-якому випадку, можливо, краще створити новий обліковий запис.

Як керувати заблокованими користувачами

Ви можете побачити список усіх заблокованих користувачів, зайшовши в налаштування. Ось як до нього дістатися:

 • Просто перейдіть до свого профілю, крайній правий значок у нижній частині екрана.
 • Налаштування розташовані у верхньому лівому куті екрана.
 • Потім виберіть Заблоковані користувачі.
 • Ви побачите всіх користувачів, яких ви заблокували.
 • Щоб розблокувати когось, торкніться його зображення. Прокрутіть униз до низу їх профілю та виберіть Розблокувати. Якщо ви зробите це досить швидко, людина може не знати, що ви коли-небудь блокували її.

Бувай!

На щастя, з Badoo дуже легко позбутися від негідників, хуліганів або надзвичайно дратівливих людей, з якими ви можете зіткнутися. Не дозволяйте нікому зіпсувати вам день, говорячи вам щось підлість і/або проявляючи неповагу. Вони можуть вимагати вашого часу та уваги, але вони не заслуговують на це.