Як заблокувати клітинки на основі кольору в Microsoft Excel

Microsoft Excel дозволяє застосовувати умовне форматування до комірок. Якщо значення в комірці відповідає певним правилам, які ви встановили, функція умовного форматування змінить колір тексту в комірці або колір заливки, або обидва. Це основна функція, яка працює відразу ж, але якщо ви хочете заблокувати клітинки на основі кольору, вам потрібен невеликий скрипт VBA для цього.

Ви можете використовувати умовне форматування, щоб змінити колір комірки, або вручну змінити колір на будь-який потрібний. Сценарій VBS не залежить від умовного форматування для блокування комірок. Для фарбування потрібна лише клітинка.

Блокування осередків на основі кольору

Перш ніж створити сценарій VBA, вам потрібно знати колір комірки, на яку ви посилаєтеся. VBA не бачить кольори такими, якими вони є; він посилається на них через їх колірні коди.

  Огляд Angry IP Scanner (2021) для мережевого сканування

Перше, що вам потрібно зробити, це надати клітині колір. Ми перейшли до основного жовтого кольору, на який досить легко посилатися. Якщо ви збираєтеся з іншим кольором, використовувати цей веб-сайт щоб знайти, який колірний код потрібно використовувати. Код кольору, який ми використовуємо для жовтого #FFFF00.

У Excel увімкніть вкладку Розробник, а потім перейдіть на неї. Натисніть кнопку Visual Basic і вставте наступне в «Цей аркуш». Цей сценарій був написаний користувачем Superuser Dave.

Sub WalkThePlank()

dim colorIndex as Integer
colorIndex = FFFF00

Dim rng As Range

For Each rng In ActiveSheet.UsedRange.Cells

Dim color As Long
color = rng.Interior.ColorIndex
If (color = colorIndex) Then 
rng.Locked = True
else
rng.Locked = false 
End If

Next rng

End Sub

Запустіть сценарій, і він заблокує всі клітинки, які мають колір, який ви встановили. Код кольору, який ви знайшли для свого кольору, буде встановлено в цьому рядку сценарію;

colorIndex = FFFF00

FFFF00 представляє жовтий колір, і це те, що вам потрібно замінити на будь-який колірний код, який застосовується до кольору, який ви використовуєте. Слід зазначити, що найкраще використовувати базовий колір. Як тільки ви додасте це, вам потрібно буде зберегти файл Excel як файл із підтримкою макросів, інакше сценарій VBA не збережеться.

  Як вимкнути звук інших людей у ​​Google Meet

Заблоковані комірки можна легко розблокувати. Замок не захищений паролем, він не дозволяє іншим людям змінювати значення комірки, якщо вони хочуть. Це звичайний замок, який запобігає випадковим змінам у файлі.