Як забезпечити постійну безпеку для вашого сайту за допомогою AppTrana

Categories:

Комплексне рішення для запобігання злому та безпеки для вашої веб-програми.

Відповідно з Звіт про стан кіберзлочинності за 2017 рікдо 2021 року кібератаки коштуватимуть компаніям 6 трильйонів доларів на рік. Оскільки спроби злому стають все більш витонченими, онлайн-бізнесу потрібен цілісний підхід до кібербезпеки.

Давайте коротко поглянемо на вартість витоку даних за країнами.

США мають високі оцінки, але ясно одне: витоки даних всюди.

Якщо ви є власником онлайн-бізнесу, вам потрібне рішення безпеки веб-сайту, яке легко розгортати, забезпечує належний миттєвий захист із правилами в режимі блокування та усуває біль постійного керування та оновлень.

Для цього існує багато хмарних рішень, але в цій статті я зосереджусь на AppTrana від Indusface.

AppTrana це повністю кероване, надійне та доступне рішення SaaS (програмне забезпечення як послуга) для захисту ваших веб-додатків.

AppTrana довіряють тисячі глобальних онлайн-бізнесів, включаючи Reliance Insurance, National Stock Exchange, HDFC Life, Tata Motors тощо.

Це набір рішень безпеки, які охоплюють наступне.

Сканер вразливостей програми

Сканування – це перший крок до безпечного керування бізнесом.

Gartner за підрахунками, понад 70% зломів відбувається на прикладному рівні. Хакери мають більшу мотивацію, орієнтуючись на додатки, щоб збити критичні бізнес-процеси.

Дуже важливо знайти всі види вразливостей, якими можуть скористатися хакери. З AppTrana ви отримуєте комбінацію автоматичного та ручного сканування для пошуку поширених проблем безпеки, зокрема SQLi, XSS, CSRF тощо.

  Виправити помилку інструмента створення медіафайлів 0x800704DD

Він здатний виконувати автоматичне сканування та ручне тестування на проникнення для виявлення ризиків програми.

Брандмауер веб-додатків (WAF)

Найсуттєвішою перешкодою для належного використання WAF є те, що для його підтримки та оновлення потрібні навички, що потребує постійного часу. Як власник бізнесу ви натомість віддасте перевагу зосередитися на своєму продукті та продажах.

Загальний WAF зазвичай постачається зі стандартними готовими правилами без розуміння конкретних потреб програми. Небезпека таких підходів полягає в наступному:

 • Погане розуміння контексту програми, тому вразливості програми, якими можуть скористатися хакери, залишаються незахищеними.

Як кажуть, безпека настільки ж хороша, наскільки хороша найслабша ланка

 • Більшість сканерів неефективні, коли йдеться про динамічні сайти, які містять багато JavaScript.
 • Прогалини в уразливостях бізнес-логіки можна знайти лише за допомогою тестування за допомогою пера. Результати, імпортовані з таких сканерів, спочатку є неадекватними, і найчастіше захист від таких значних ризиків не виконується точно більшістю модулів WAF.
 • Стандартні правила розумні в ідеальному сценарії. Однак програми в реальному світі далекі від досконалості, що призводить до великої кількості помилкових спрацьовувань і помилкових негативів, що робить рішення неефективним.
 • Правильна реалізація WAF вимагає тонкого налаштування стандартних правил відповідно до потреб конкретної програми, але, на жаль, це вимагає багато досвіду та часу.
  Як увімкнути виявлення падіння та налаштувати екстренні контакти на Apple Watch

AppTrana WAF підходить до вирішення проблеми, щоб позбавити клієнтів від настрою та керування безпекою програм. Він здатний навчатися застосуванню інформації про дорожній рух, щоб забезпечити винятковий захист.

Ризики зменшуються за допомогою віртуального виправлення WAF, що означає, що немає необхідності перезапускати програму. Він має такі параметри.

 • Розширені правила – правила, написані експертами з безпеки, які мають нульову гарантію помилкового спрацьовування.
 • Правила преміум-класу – комплексні правила для покращеного захисту, які можуть генерувати деякі FP на основі дизайну та поведінки індивідуальної програми. Вони застосовуються в режимі журналу, контролюються та налаштовуються, щоб забезпечити нульовий FP для програми перед переведенням у режим блокування.
 • Користувальницькі правила – правила для конкретної програми, написані експертами з безпеки з нульовою гарантією хибного позитивного результату на основі запиту клієнта.
 • Безперервне навчання – цілодобова видимість поточних ризиків за допомогою сканера та статусу його захисту через WAF.

Спроби атак, які були заблоковані, можна оцінити, включно з тим, звідки вони походять і що вони намагалися зробити, що діє як розвідка для подальших оновлень для постійного вдосконалення.

Захист від DDoS

DDoS-атаки є величезною загрозою для компаній у всьому світі. Незалежно від того, скільки вразливостей ви виправите, кожен буде відкритий для атак DDoS.

AppTrana забезпечує цілодобовий моніторинг і експертну підтримку для пом’якшення складних атак DDOS, забезпечуючи доступність вашого сайту.

  Antivirus Plus 2018 зі знижкою 58% (діє 6 грудня)

Завдяки тісно інтегрованим модулям WAF і Scanner він забезпечує постійне навчання, яке спільно використовується обома, покращуючи ефективність виявлення та захисту від усіх типів атак.

Ви завжди можете заблокувати певний регіон або IP-адресу, щоб негайно припинити атаки.

Я сподіваюся, що вище дало вам уявлення про пропозиції послуг AppTrana.

Ось деякі з основних функцій, які надаються з коробки.

 • Миттєвий захист протягом декількох хвилин із нульовим простоєм протягом усього переходу
 • PCI-сумісна інфраструктура для безпеки веб-додатків, яка легко масштабується до терабайтів даних
 • Миттєвий захист безпеки за допомогою віртуальних патчів, створених експертами, і цілодобової видимості ризиків

Почніть роботу з AppTrana щоб побачити, як це працює. Ви можете розпочати пробну версію без надання кредитної картки.

Вам сподобалось читати статтю? Як щодо того, щоб поділитися зі світом?