Як заархівувати допис в Instagram

Categories:

Не секрет, що ми багато фотографуємо. Цифрові камери та камери для смартфонів більш-менш знизили витрати на фотографування. Фотографії зберігаються не лише на картах пам’яті. Соціальні мережі гарантують, що ми публікуємо найкращі фотографії, які ми зробили. Instagram побудований на цій самій тенденції, хоча, до речі, він виділяється серед інших додатків соціальних мереж своїми фільтрами. Instagram — це програма для соціальних мереж, яка повністю зосереджена на фото. Ви не можете скаржитися на те, що хтось публікує забагато фотографій в Instagram, але ви можете сперечатися, чи гарні фотографії, чи ні. Якщо ви з ентузіазмом опублікували забагато фотографій свого автомобіля чи кота в Instagram, ви можете приховати їх. Instagram представив нову функцію, яка дозволяє архівувати публікації в Instagram.

  Instagram Reels проти TikTok

Заархівований допис не видаляється. Він просто прихований, щоб ваші підписники більше не могли його бачити. Ви все ще маєте його, і ви можете повернутися до нього в будь-який час.

Архівуйте допис в Instagram

Відкрийте Instagram і перейдіть на вкладку профілю. Торкніться фотографії, яку потрібно заархівувати. Торкніться кнопки переповнення у верхньому правому куті зображення. У меню, що з’явиться, натисніть «Архів». Ваше фото зникне з вашого профілю. Ваші підписники не зможуть його побачити.

Переглянути заархівовані повідомлення

Хоча ваші підписники не можуть бачити архівований допис в Instagram, ви завжди можете його переглянути. Відкрийте Instagram і перейдіть на вкладку свого профілю. У верхньому правому куті ви побачите значок, схожий на годинник. Торкніться його, щоб переглянути всі ваші заархівовані публікації. Ви зможете побачити всі коментарі та лайки до публікації.

  Як додати фільтри до Instagram Stories

Розархівуйте допис в Instagram

Коли ви архівуєте публікацію в Instagram, ви не видаляєте її назавжди зі свого профілю. Він видаляється на скільки завгодно, і ви можете повернути його, коли забажаєте. Щоб розархівувати публікацію в Instagram, перейдіть на сторінку заархівованих публікацій. Торкніться зображення, яке потрібно розархівувати, щоб переглянути його. Торкніться кнопки переповнення у верхньому правому куті публікації. У меню, що з’явиться, виберіть «Показати в профілі». Це призведе до розархівування публікації. Ваші підписники зможуть переглядати його знову, залишати коментарі та додавати до вибраного.

Коли ви розархівуєте публікацію, вона повертається до вашої хронології на початковому місці. Він не повертається вгору вашого профілю як останнє завантаження. Коли ви показуєте публікацію, ваші друзі більше не бачать її у своїх хронологіях, наче це була нова публікація.

  Як автоматично ставити лайки до публікацій в Instagram