Як ефективно отримати сертифікат PRINCE2

Categories:

Сертифікація PRINCE2 підвищує вашу здатність виконувати проекти будь-якого масштабу структуровано протягом усього життєвого циклу проекту в будь-якій галузі.

Якщо ви керівник проекту або керівник команди, який прагне підвищити свою кар’єру в сфері управління проектами, то PRINCE2 і PMP стануть правильним вибором для підвищення вашої позиції.

Що означає мати сертифікат Prince2?

PRINCE2 (Проекти в контрольованих середовищах) — це міжнародно визнана методологія управління проектами, яка використовується як у державному, так і в приватному секторах.

Підхід PRINCE2 покращує здатність професіонала демонструвати свої здібності до управління проектами та підвищує ймовірність успіху проекту.

За допомогою підходу до планування PRINCE2 професіонали можуть чітко зрозуміти, що потрібно доставити, коли та за яким стандартом.

Він допомагає професіоналам у створенні чітких ролей і обов’язків для виконання проектних завдань вчасно, в межах бюджету та з високою якістю, мінімізуючи ризики та використовуючи нові можливості.

Фахівці PRINCE2 можуть призначати завдання відповідним особам у належному призначенні, щоб гарантувати успішне виконання проекту.

PRINCE2 — це одна з найцінніших і найпрактичніших сертифікацій, доступних сьогодні, яку можна пристосувати до будь-якого проекту та типу галузі.

У наступних підрозділах ми побачимо типи сертифікатів PRINCE2, вимоги до іспитів і підготовки до них, а також те, як це допоможе покращити вашу кар’єру.

Перспективи кар’єрного росту для сертифікованих спеціалістів PRINCE2

Професіонали, які мають сертифікат PRINCE2, мають багато варіантів роботи. Опитування PricewaterhouseCoopers показало, що «сертифіковані менеджери проектів значно частіше керуватимуть більш ефективними проектами».

Сертифіковані експерти PRINCE2 можуть з великою впевненістю розробити надійний та організований спосіб доставки проектів своєму теперішньому чи потенційному роботодавцю.

Професіонали можуть застосувати критичні компетенції, отримані за допомогою сертифікації PRINCE2, до різних професій управління проектами у відомих світових компаніях.

Метою більшості компаній МНК є найняти сертифікованих професіоналів, щоб зменшити витрати й водночас реалізувати різноманітні проекти в межах обсягу й у встановлені терміни. Таким чином, для них PRINCE2 став еталоном ефективного управління проектами.

PRINCE2 — це всесвітньо визнана методологія управління проектами, і ті, хто отримав сертифікат, можуть працювати практично в кожній країні.

Вимога для вибору сертифікації PRINCE2

Досвід управління проектами необхідний особам, щоб зрозуміти принципи, структуру та методологію PRINCE2 і включити їх у виконання проекту. Інші освітні критерії не дуже пов’язані, якщо у вас є досвід управління проектами.

Отже, керівники проектів, менеджери з доставки, менеджери з продуктів і керівники проектів, які хочуть ефективно виконувати та керувати проектом, можуть подати заявку на PRINCE2 та PMP.

Які різні типи сертифікатів Prince2 може отримати особа?

Професіонали можуть отримати три різні рівні сертифікації PRINCE2.

 • Фонд PRINCE2
 • PRINCE2 Практик
 • PRINCE2 Agile
  Як приховати піктограму звукових ефектів у режимі перегляду презентації PowerPoint

Давайте детально розглянемо різницю між цими трьома сертифікатами:

Фонд PRINCE2

Принципи, теми та процеси PRINCE2 є частиною рівня PRINCE2 Foundation. Це вчить вас виконувати завдання послідовно за розкладом, у межах бюджету та контролю ризику, а також зменшувати проблеми, які можуть виникнути.

PRINCE2 Foundation структурований особливим чином, щоб ви могли функціонувати як досвідчений член команди проекту, використовуючи методологію PRINCE2 для виконання проекту.

Передумови до іспиту:

Єдиною умовою для складання цього іспиту є те, що кандидат повинен бути знайомий з діяльністю з управління проектами. Сертифікація базового рівня може бути достатньою, якщо ви працюєте в управлінні проектами на допоміжній посаді або як керівник проекту, який прагне реалізувати проекти через процеси.

Формат іспиту:

Прохідний бал 55% означає, що ви повинні правильно відповісти на 33 із 60 запитань, щоб скласти онлайн-іспит, який складається з 60 запитань, на які потрібно відповісти протягом 60 хвилин. Сертифікат дійсний протягом усього життя.

PRINCE2 Практик

Рівень PRINCE2 Practitioner навчає вас, як ефективно впроваджувати та налаштовувати методологію PRINCE2 для вирішення потреб і проблем конкретної проектної ситуації.

Ви досконало зрозумієте зв’язки між концепціями та темами PRINCE2. Це також підтверджує, що ви володієте знаннями та розумінням, необхідними для застосування в різних середовищах та обставинах проекту.

Передумови до іспиту:

Кандидати на практичний іспит PRINCE2 повинні мати одну з наведених нижче вимог, щоб скласти тест:

 • Професіонал з управління проектами (PMP)
 • Сертифікований спеціаліст з управління проектами (CAPM)
 • PRINCE2 Foundation та
 • IPMA рівня A, B, C або D

Формат іспиту:

Іспит складається з 68 питань, і у вас є 150 хвилин, щоб завершити роботу. Необхідний відсоток 55%. Сертифікат PRINCE2 Practitioner дійсний протягом п’яти років; зберегти свій сертифікат; ви можете повторно скласти тест Practitioner через 3 роки після його складання.

Сертифікація PRINCE2 Agile

Гнучка методологія та структура PRINCE2 об’єднані в сертифікацію PRINCE2 Agile. Це підходить для професіоналів у гнучкому середовищі, які відповідають за реалізацію проекту. Для керівника проекту або керівника проекту, який працює в контексті гнучкого проекту, це буде цінним сертифікатом.

Пропонуються два рівні сертифікації:

 • Agile Foundation
 • Спритний практик

Давайте подивимося, чим вони відрізняються один від одного:

Сертифікація Agile Foundation

Він включає різноманітні концепції та практики Agile на додаток до представлення управління PRINCE2. Отримавши сертифікацію Agile Foundation, ви зможете інтегрувати PRINCE2 Agile у свої звичайні операції проекту, розумієте критерії адміністрування PRINCE2 і застосовувати принципи та методології Agile.

Передумови і формат іспиту:

Як і PRINCE2 Foundation, будь-хто може зареєструватися на курс Agile Foundation і отримати сертифікат. Іспит складається з 50 об’єктивних запитань і складає 55% проходження. Кандидати повинні скласти іспит за 60 хвилин.

Сертифікація Agile Practitioner

Сертифікація Agile PRINCE2 забезпечує повне розуміння ідей та фреймворків Agile. Ця сертифікація зосереджена на управлінні та створенні налаштованої структури управління в контексті Agile.

Передумови до іспиту

Кандидати на іспит PRINCE2 Agile Practitioner повинні мати одну з таких облікових даних:

Професіонал з управління проектами (PMP), сертифікований спеціаліст з управління проектами, PRINCE2 Agile Foundation, сертифікат PRINCE2 та IMPA рівні A, B, C і D.

Формат іспиту

  Як знайти рецепти в пошуку зображень Google

Іспит складатиметься з 50 запитань об’єктивного характеру, триватиме 150 хвилин і потребуватиме 60% балів для проходження. Сертифікати PRINCE2 Agile Practitioner діють три роки.

Плата за відвідування іспитів PRINCE2 залежить від географічного розташування, тому зв’яжіться з найближчим центром оцінювання. Щоб знайти найближчий центр, відвідайте постачальника тренінгів Axelos.

Перспективи роботи та кар’єрного зростання власників сертифікату PRINCE2

Сертифікація PRINCE2 містить точні принципи та процедури, які забезпечують ефективне виконання проекту. Такі методології часто необхідні для виконання завдань з управління проектами у великих організаціях.

Професіонали з сертифікатом PRINCE2 та досвідом управління проектами вважаються розвиненими та мають можливість працювати для значущої кар’єри.

Такі посади, як менеджер проекту, старший менеджер проекту, менеджер із надання послуг, менеджер програми, менеджер проекту клієнта та консультант PRINCE2, серед багатьох інших, доступні для сертифікованих спеціалістів PRINCE2.

Згідно зі шкалою оплати праці сертифіковані професіонали PRINCE2 заробляють у середньому 117 тисяч доларів у США та 60 тисяч фунтів стерлінгів у Великобританії.

PRINCE2 проти PMP

Сертифікати PMP і PRINCE2 стосуються ефективного управління проектами та можуть підтвердити вашу впевненість у розумінні ключових концепцій управління протягом життєвого циклу проекту.

Хоча обидві сертифікації однаково важливі, вибір однієї над іншою залежить від типу бізнесу чи галузі, де ви збираєтеся працювати, і проекту, який ви хочете контролювати.

PMP має описову структуру, засновану на десяти категоріях, таких як обсяг, графік, вартість тощо, тоді як PRINCE2 має нормативну структуру та включає інтегрований набір із семи тем і процедур.

PMP популярний у США, Канаді, Австралії, Швейцарії та деяких регіонах Азії. PRINCE2 широко відомий у Великобританії, Австралії та інших європейських регіонах.

Обидва сертифіковані спеціалісти можуть керувати проектами в рамках стандартизованого процесу, долати бізнес-ризики та успішно реалізувати проект.

Для отримання додаткової інформації про PMP ви можете переглянути, як отримати сертифікат PMP. Якщо ви хочете дізнатися більше про альтернативні сертифікації з управління проектами, такі як Google Project Management та інші сертифікаційні програми в цій галузі, відвідайте онлайн-курс з управління проектами.

Ось деякі ресурси, щоб вивчити та скласти сертифікаційні іспити PRINCE2.

Практичний іспит Udemy Foundation

Якщо ви збираєтеся складати іспит PRINCE2 Foundation, цей практичний тест Udemy Foundation гарантує, що ви охопите повну навчальну програму.

Курс пропонує шість комплексних практичних іспитів із 60 запитаннями кожен. Кандидат складе іспит з першої спроби завдяки цим добре написаним запитанням. Це один із найбільш продаваних курсів, який пройшли понад 5000 кандидатів, щоб скласти фундамент з першої спроби. Вартість цих шести наборів практичних запитань є справедливою.

Практичні тести Udemy Foundation і Practitioner

Цей курс Udemy PRINCE2 пояснює всю навчальну програму основи та сертифікації практикуючого лікаря. Цей майстер-клас охопить розуміння методології, тем і процесів управління проектами PRINCE2, щоб допомогти вам скласти іспити.

Курс має на меті передати здатність зрозуміти широкий спектр концепцій PRINCE2, основних тем, процесів і процедур, необхідних для складання іспиту.

Керівники проектів, які хочуть отримати сертифікат PRINCE2, і професіонали, які регулярно керують завданнями з управління проектами, повинні пройти цей курс.

Курс Udemy PRINCE2 Agile

Курс Udemy PRINCE2 Agile Foundation розроблено відповідно до шаблону іспиту та навчальної програми, щоб професіонали та керівники проектів могли виконувати проекти Agile, використовуючи методи та контексти доставки Agile.

  12 найкращих інструментів спільної папки "Вхідні" для керування командною електронною поштою

Курс пропонує чотири комплексні практичні іспити з 50 запитаннями та відповідями. Ці зразки іспитів охоплюють усі розділи іспиту Agile, щоб дати вам уявлення про те, чого очікувати від іспиту.

Менеджери проектів, практики Agile, керівники проектів і практики управління проектами можуть записатися на цей курс.

Базовий курс Whizlab PRINCE2

Онлайн-відеонавчання від базової сертифікації Whizlab PRINCE2 доступне у 4 модулях і забезпечує 100% гарантію повернення грошей. SME (предметний експерт) відповідає на запити, які виникають під час навчання.

Матеріали курсу часто оновлюються, щоб надати студентам найновішу інформацію. Відео розроблено, щоб допомогти студентам скласти сертифікаційний іспит PRINCE2 Foundation з першої спроби.

Edureka PRINCE2 Foundation та сертифікація практикуючого лікаря

PRINCE2 Edureka Foundation and Practitioner Certification – це онлайн-курс, який охоплює основи, навчальну програму для практиків, структуру управління проектами та розуміння чотирьох інтегрованих принципів, елементів, проблем і процесів, необхідних для успішного управління проектами розміру та типу проектів.

Онлайн-лекції проводяться сертифікованими викладачами PRINCE2, які дотримуються стандартів 6-го видання PRINCE2.

Тренери – це професіонали зі значним реальним досвідом, які працюють в організаціях вищого рівня. Учасники, які пройдуть цей курс, краще зрозуміють, як модуль PRINCE2 використовується для практичного застосування.

Основа Simplilearn PRINCE2

Сертифікаційне навчання Simplilearn PRINCE2 Foundation має на меті забезпечити ваш успіх на тесті PRINCE2 Foundation, забезпечуючи повне розуміння найновішої фреймворку PRINCE2. Учасники можуть пройти цей курс або за методом початкового навчання, або самостійно.

Ключові риси

 • 24 PDU (підрозділи професійного розвитку)
 • Одна модель процесу та 26 шаблонів процесів
 • 2 симуляційні тести PRINCE2
 • 22 завантажені презентації та 156 випускних іспитів

У цьому курсі розглядаються основні ідеї, проблеми та процедури підходу до управління проектами PRINCE2. Це підтверджує ваше практичне розуміння принципів, інструкцій і процедур управління проектами.

Основа Simplilearn PRINCE2 і практик

Менеджери проектів можуть зареєструватися в цій програмі Simplilearn PRINCE2, якщо вони бажають розширити свої знання та спростити процес виконання проекту.

Основна увага цієї навчальної програми, яка має 98,2% успіху, зосереджена на створенні стратегії планування на основі продукту з використанням методології, принципів і тем PRINCE2. Також обговорюється, як адаптувати проекти на основі їхнього контексту та ефективно керувати ресурсами та ризиками.

Курс пропонує екзаменаційні ваучери для іспитів Foundation та Practitioner. Він включає, серед іншого, 22 презентації, 156 вікторин наприкінці уроку, два симуляційних іспитів, 31 PDU (самотемп) або 35 PDU (змішане навчання) і 31 PDU (самотемп).

Висновок

Сьогодні, у жорсткому конкурентному середовищі, організації прагнуть наймати інноваційних та компетентних проектних експертів. Отримання міжнародно визнаних сертифікатів управління проектами PRINCE2 і PMP буде надійним вибором.

Ви також можете подивитися, як отримати сертифікат Six Sigma.