techukraine.net Android Як емулювати ваші улюблені ігри Sega Dreamcast на Android

Як емулювати ваші улюблені ігри Sega Dreamcast на Android

Categories:

Геймери певного віку мають приємні спогади про Sega Dreamcast. Найсильніший модельний ряд в історії запуску консолей; перша консоль із сервісом онлайн-ігор; кращі аркадні порти, ніж оригінальні PlayStation або N64. Мені продовжувати?

Sega Dreamcast не дарма є класикою. Тож це якось сюрреалістично, що ви можете носити будь-яку гру в кишені. Ось як відчути кожен витвір мистецтва, щоб прикрасити Sega Dreamcast на пристрої Android, від класичного Shenmue Ю Сузукі до шалено абсурдного Seaman.

Емуляція є законною, але емуляція ігор і консолей, якими ви не володієте, є технічно незаконною. Але ігри з оригінальної серії Sega Dreamcast давно вийшли з друку, тому це потрапляє в моральну сіру зону. Таким чином, ми не будемо показувати вам, де знайти файли ROM або файл BIOS, необхідний для завантаження ваших ігор.

Що вам потрібно для емуляції ігор Sega Dreamcast на Android?

Ось усі частини головоломки, які вам потрібно зібрати, якщо ви хочете грати в ігри Dreamcast на своєму пристрої Android.

 • Емулятор Dreamcast. У цьому посібнику ми покажемо вам, як користуватися двома емуляторами Redream і Flycast.
 • Файл dc_boot.bin. Це файл BIOS, необхідний для роботи емуляторів Dreamcast. Ми не можемо показати вам, де його завантажити, але швидкий пошук у Google покаже деякі авторитетні джерела.
 • файли ROM. Це ігри, які зазвичай випускаються у форматах .zip або .7zip. В Інтернеті є багато сайтів, де можна завантажити ПЗУ Dreamcast.
 • Пристрій Android, який достатньо потужний, щоб емулювати ігри Dreamcast. Більшості сучасних телефонів буде достатньо.
 • На вашому пристрої достатньо місця — принаймні кілька гігабайт. Чим більше у вас буде ігор, вам знадобиться більше місця.

Щоб налаштувати кожен емулятор Sega Dreamcast, вам потрібно створити папку ROM для зберігання файлу dc_boot.bin, а також ваших ігор. Ви можете зробити це за допомогою будь-якого файлового менеджера Android. Ми будемо використовувати Файли Google.

  Як використовувати Facetime на Android і Windows

Крок 1: Створіть папку для зберігання ігор Dreamcast

Щоб створити папку для ігор Dreamcast і файлу BIOS:

 • Відкрийте Files by Google і перейдіть до Internal Storage > Plus (+).
 • Введіть ROMs і виберіть Create Folder.
 • Відкрийте папку ROM, потім торкніться кнопки плюс (+).
 • Виберіть «Створити папку», щоб створити підпапку під назвою Sega Dreamcast.
 • Майте на увазі, що ви можете помістити папку ROM у підпапку, як-от Downloads. Просто запам’ятайте, як його знайти.

  Файли ROM у форматі .CHD, .ISO або в папці з кількома файлами .bin і одним файлом .cue також сумісні.

  Крок 2. Перемістіть файли ROM і dc_boot.bin до папки ROM

  Потім завантажте файл dc_boot.bin і файли ПЗУ (ігри) на свій пристрій. У вас є кілька варіантів для цього. Ви можете завантажити файли безпосередньо на телефон із мобільного браузера, завантажити їх на комп’ютер і перемістити файли з ноутбука на телефон або завантажити їх у хмарну службу для передачі на пристрій Android.

  Завантаживши файли, перемістіть їх у папку ПЗУ.

 • Відкрийте Files by Google і перейдіть до папки Downloads.
 • Сильно натисніть dc_boot.bin і файли Dreamcast ROM, щоб вибрати їх.
 • Торкніться кнопки з трьома крапками та виберіть Перемістити до > Внутрішня пам’ять > ПЗУ > Sega Dreamcast > Перемістити сюди.
 • Якщо ви копіюєте файли з ноутбука через USB, ви можете перемістити їх безпосередньо в папку ROM.

  Крок 3. Розпакуйте файли ROM

  Якщо ваші файли ROM заархівовані, вам потрібно буде розпакувати їх і розпакувати в папку ROM. Для цього спочатку встановіть додаток RAR на ваш пристрій. Відкрийте його та обов’язково виберіть Дозволити доступ для керування всіма файлами, коли з’явиться запит.

  Тепер знайдіть і виберіть заархівовані файли, виберіть кнопку «Видобуток» (кнопка зі стрілкою вгору) і перейдіть до «Огляд» > «ПЗУ» > «Sega Dreamcast» > «ОК» > «ОК», щоб розпакувати їх у папку «ПЗУ».

  Як боротися з дублікатами імен файлів

  Під час перенесення кількох ігор до папки Sega Dreamcast ви можете помітити, що деякі файли (наприклад, файли .bin) можуть мати однакові назви (наприклад, track01.bin, track02.bin тощо). У цьому випадку скоротіть кожен файл, що стосується відповідної гри.

    Pale Moon для Android – це Firefox на стероїдах

  Наприклад, якщо ви хочете зіграти в саморобний клон Minecraft Crafiti на Dreamcast, але zip-файл містить файл під назвою track01.bin і у вас уже є файл із точною назвою у вашій папці ROM, змініть відповідну назву файла track01.bin Crafiti на crafititrack01 .bin і так далі.

  Крок 4: Налаштуйте емулятор Sega Dreamcast

  Redream і Flycast — два найбільш гнучкі емулятори Sega Dreamcast, доступні для Android. Виберіть Redream, якщо хочете швидко захопитися та почати гру. Але якщо вам потрібен емулятор, який надає кілька детальніших параметрів, Flycast — це ваш шлях. Ось як налаштувати обидва.

  Під Flycast ми маємо на увазі «Flycast Libretro» (версію припиненого емулятора Flycast Sega Dreamcast).

  Як налаштувати Redream на Android

  Redream найпростіший для налаштування емулятор — для початку ви можете завантажити його безпосередньо з Google Play. Установіть і відкрийте програму, а потім виберіть ПРОДОВЖИТИ В СПОРОЖЕНОМУ РЕЖИМІ, якщо ви не хочете оновити програму до преміум-класу. Щоб грати в ігри Sega Dreamcast на своєму пристрої Android, ви можете грати безкоштовно.

  Щоб додати свої ігри, виберіть Перейти до бібліотеки > Додати каталог > ПЗУ > Sega Dreamcast > Використовувати цю папку > Дозволити > Ігри. Тепер ви побачите свою бібліотеку. Торкніться зображення гри, у яку ви хочете пограти.

  Зачекайте, поки гра завантажиться (це займе лише кілька секунд). Поки жоден із файлів у файлі ROM не пошкоджено, гра завантажуватиметься автоматично. Redream дозволяє надзвичайно легко змінити розташування кнопок за допомогою налаштувань на те, що вам більше підходить.

  Подивіться на Crazy Taxi зі зміненим макетом. Кнопки LT і RT знаходяться поза екраном і блокують перемикання передач D і R, але мої великі пальці могли дістати до кнопок, тож це було покращення. Я візьму цю перемогу та відкоригую її пізніше, тому що це легко.

  Витратьте час, щоб зробити Redream власним, виконавши ще більше налаштувань, зокрема параметри введення та системи. Отримайте короткий огляд нижче.

  Як налаштувати Flycast на Android

  Щоб отримати емулятор із більшою кількістю налаштувань, спробуйте Flycast. Він недоступний у Play Store, тому переконайтеся, що ви знаєте, як вручну встановлювати або завантажувати програми на Android.

    6 найкращих альтернатив Super Nintendo Mini для Android

  Йти до Сторінка останніх збірок Flycast на вашому пристрої Android. Ви побачите купу різних завантажень для різних платформ. Вас цікавить лише колонка Android у розділі Master, оскільки це найстабільніші доступні версії Android. Завантаження класифікуються від найновіших збірок до найстаріших: завантажте найновіші.

  Коли ви завантажите файл APK Flycast, відкрийте Files by Google і перейдіть у розділ «Завантаження» > «flycast-release.apk» > «Встановити», щоб установити його. Щоб налаштувати додаток:

 • Відкрийте Flycast із панелі програм.
 • Торкніться «Налаштування» та виберіть «Додати» поруч із полем «Розташування вмісту».
 • Перейдіть до каталогу ROM > Sega Dreamcast.
 • Натисніть Використовувати цю папку та виберіть Дозволити.
 • Нарешті, встановіть домашній каталог. Щоб зробити це:

 • Виберіть Налаштування > Змінити > ПЗУ.
 • Торкніться Sega Dreamcast.
 • Виберіть «Вибрати поточний каталог».
 • Поверніться до бібліотеки та торкніться значка гри, щоб завантажити її. Ви відразу потрапите в гру.

  Змініть макет контролера у Flycast

  Flycast робить налаштування компонування контролера таким простим і плавним. Якщо ви коли-небудь думали, що контролер Dreamcast почуватиметься краще з джойстиком у нижній частині контролера, а не вгорі, це ваш шанс перевірити цю теорію (начебто).

  Flycast дозволяє заглибитися в налаштування. Ви можете емулювати практично всі периферійні пристрої, які будуть випущені для Dreamcast. Від легкої зброї та маракасів до широкосмугового адаптера Ethernet, випущеного лише в Японії.

  Додатково: використовуйте контролер Bluetooth, щоб грати в ігри Sega Dreamcast

  Ви можете використовувати контролер Bluetooth зі своїм пристроєм Android, але вам потрібно встановити його в режим, який відповідає вашій платформі, і підключити його за допомогою спеціальної комбінації цього режиму.

  На 8BitDo Pro2 вище зверніть увагу на буквене позначення на третій панелі: S, A, X і D. X і D призначені для підключення через XInput і DirectInput (DInput), відповідно, тоді як S означає комутатор. Вас цікавить лише A:, що означає Android.

  З’єднайте цей пристрій через Bluetooth, потім установіть режим контролера на A та утримуйте кнопку пошуку протягом кількох секунд, доки не засвітяться чотири нижні світлодіоди. Утримуйте Пуск + A, і контролер підключиться до вашого пристрою Android!

  Слухайте хіти Sega Dreamcast All Over Again на Android

  Незважаючи на ранній припадок Sega Dreamcast, він все одно мав величезний вплив. Унікальні ігри та досвід зробили її однією з найвідоміших консолей в історії ігор. І ви можете відчути це — все це — прямо зі своєї кишені.