Як експортувати список перегляду Netflix у Firefox

| | 0 Comments| 10:37 PM
Categories:

Ви можете поділитися своїм обліковим записом Netflix кільком людям, якщо у вас є правильний план підписки. Є підтримка кількох профілів та спеціального профілю для дітей, у якому ви можете використовувати батьківський контроль. Хоча поділитися обліковим записом Netflix легко, поділитися своїм списком перегляду не так просто. Netflix List Exporter — це надбудова Firefox, яка дозволяє експортувати список перегляду Netflix. Ваш список перегляду підтримує Netflix, тому він уже є. Все, що вам потрібно, це доповнення, щоб експортувати його у формат звичайного тексту.

Список перегляду Netflix — це список шоу, які ви збираєтеся дивитися, а не шоу, які ви вже бачили. Це список “переглянутих”, і цей додаток, на жаль, не може експортувати його.

  5 найкращих порад щодо MS Office 2016 року

Експортуйте свій список перегляду Netflix

Це доповнення має працювати незалежно від того, використовуєте ви VPN для Netflix чи ні. Якщо деякі шоу не відображаються у вашому списку перегляду, переконайтеся, що ваша VPN запущена. Якщо Netflix виявить неправильний регіон, він може вирішити приховати шоу, навіть якщо воно є у вашому списку перегляду.

Завантажте Netflix List Exporter. Відвідайте Netflix та увійдіть. Виберіть профіль, з якого потрібно експортувати список перегляду. Перейдіть на вкладку «Мій список» у верхній частині, і ви побачите кнопку «Копіювати список» поруч із нею. Натисніть кнопку.

Netflix List Exporter копіює назви шоу у вашому списку в буфер обміну. Це досить простий спосіб скопіювати список, але він простий для звичайного користувача, тому ми не можемо скаржитися. Після того, як ви клацнете Копіювати список, відкрийте Блокнот і скористайтеся комбінацією клавіш Ctrl+V, щоб експортувати список шоу та фільмів, які ви збираєтеся переглянути пізніше. Вам вирішувати, як поділитися цим.

  Як керувати збереженими паролями в Chrome

Якщо ви не використовуєте Firefox, ви можете перейти на нього на кілька хвилин, щоб експортувати свій список. Доповнення — це не те, що ви збираєтеся використовувати в рутині. Щоразу, коли ви оновлюєте свій список шоу для перегляду та вам потрібно експортувати їх, ви можете використовувати Firefox із цим доповненням.

Netflix List Exporter чудовий, але він може витримати деякі покращення, тобто підтримувати більше списків. Єдиний список, до якого він може додати підтримку, — це список шоу та фільмів, які користувач уже переглянув. Дивно, що Netflix не дозволяє вам рекомендувати шоу іншим профілям, налаштованим під тим самим обліковим записом. Це чудовий спосіб для користувачів поділитися тим, що вони дивляться, а для Netflix — залучити більше людей дивитися шоу.

  Як встановити гостьові доповнення VirtualBox для віртуальної машини Ubuntu