Як експортувати паролі з Chrome на iOS

| | 0 Comments| 9:17 AM
Categories:

Браузери часто включають функції, які ще кілька років тому вважалися надмірними. Сьогодні браузери – це все, від засобів перегляду файлів до сховищ паролів. Chrome не знайомий з керуванням паролями. Як настільна, так і мобільна версія мають менеджер паролів, який синхронізує ваші паролі з вашим обліковим записом Google, якщо ви ввійшли в нього. Chrome на iOS щойно отримав оновлення, яке дозволяє експортувати паролі з Chrome у вигляді файлу CSV.

Експортувати паролі з Chrome

Оновіть Chrome на своєму iPhone або iPad. Відкрийте браузер і торкніться кнопки більше (три крапки) у верхньому правому куті. У меню, що відкриється, виберіть Налаштування. На екрані налаштувань торкніться Паролі.

  Як приховати сповіщення програми з титульного аркуша в iOS 11

На екрані Паролі ви побачите список усіх веб-сайтів, для яких ви зберегли паролі, а також список веб-сайтів, які ви додали до чорного списку для збереження паролів у Chrome. Прокрутіть до самого низу цього екрана та торкніться опції Експортувати пароль.

Відкриється меню лише з однією опцією «Експортувати пароль». Торкніться його та пройдіть автентифікацію за допомогою пароля або Touch ID. Далі виберіть, де ви хочете зберегти файл. Паролі експортуються як файл CSV. Ви можете зберегти файл на хмарному диску, надіслати його собі електронною поштою або надіслати через програму чату.

Незашифрований файл

Коли ви експортуєте паролі, меню, яке з’являється, коли ви торкаєтеся опції «Експортувати пароль» на екрані налаштувань Chrome, відображає попередження: «Ваші паролі бачитимуть усі, хто може бачити експортований файл». По суті, це означає, що сам файл не захищений паролем і не зашифрований.

  30 найпопулярніших публікацій iOS 2015 року

Це буквально електронна таблиця у форматі CSV з чотирма стовпцями; ім’я (веб-сайту), URL, ім’я користувача та пароль. Якщо ви завантажите цей файл як спільний мережевий диск або спільний хмарний диск, будь-хто, хто має доступ до цих дисків, зможе його відкрити.

Це не призначено для того, щоб відлякати вас від експорту паролів, але ви повинні знати, наскільки надійно зберігаються дані, перш ніж експортувати їх. Рекомендується надіслати файл електронною поштою собі та надіслати його на особисту, а не робочу. Таким чином, комусь, хто хоче отримати ваші паролі, потрібно буде спочатку зайти до вашої електронної пошти.

  Як вирішити проблеми із зарядкою в iOS 15

Крім того, ви можете завантажити файл на особистий хмарний диск, завантажити його на робочий стіл і додати до архіву, який можна захистити паролем. Зберігайте лише заархівований файл і видаліть незахищений оригінальний файл CSV.