techukraine.net Windows Як експортувати нотатки з липких нотаток у Windows 10

Як експортувати нотатки з липких нотаток у Windows 10

Categories:

Програма Sticky Notes була частиною Windows ще до Windows 7. Здебільшого вона залишилася незмінною. Оновлення Windows 10 у жовтні 2018 року, яке тепер призупинено, нарешті представило деякі нові функції. Програма тепер має широку підтримку комбінацій клавіш, і ви можете експортувати нотатки з програми Sticky, якщо ви використовуєте її зі своїм обліковим записом Microsoft.

Експортувати нотатки з липких нотаток

Відкрийте програму Sticky Notes. Якщо ви ще не ввійшли в програму, натисніть кнопку додаткових параметрів у верхньому правому куті нотатки та виберіть у меню Усі нотатки. На панелі, що відкриється, натисніть кнопку зубчастого колеса та виберіть параметр «Увійти».

  Як приєднатися до сервера Minecraft на Windows 10

Після того, як ви ввійдете, ви побачите опцію Експортувати нотатки на тій самій панелі налаштувань. Натисніть його. Нотатки автоматично зберігаються у вашому обліковому записі Outlook. Вам не потрібно встановлювати програму Outlook на робочому столі. Відвідати Outlook.com і увійдіть, використовуючи той самий обліковий запис, який ви використовували для Sticky Notes.

У верхньому правому куті натисніть кнопку зубчастого колеса й у меню, що відкриється, натисніть Переглянути всі налаштування Outlook.

У вікні, що відкриється, перейдіть на вкладку «Загальні» та виберіть «Конфіденційність і дані». Тут ви побачите кнопку Експортувати поштову скриньку. Натисніть його. Експорт може зайняти до чотирьох днів, тому це не відразу. Вам доведеться почекати деякий час, перш ніж ви зможете отримати свої нотатки.

  Як жити, розмивати екран на Windows 10

Експортувати нотатки з програми Sticky Notes у Windows 7 було набагато простіше. Їх можна було скопіювати як файл із розширенням SNT, а програма Sticky Notes у Windows 10 може їх прочитати, щоб їх було легко імпортувати.

Оскільки експорт нотаток настільки обмежений, а програма все ще досить проста, користувачі, які віддають перевагу таким додаткам, як Evernote, не збираються використовувати Sticky Notes як щось більше, ніж просто блокнот. Програма також повинна мати можливість експортувати нотатки до програми Outlook, якщо вона встановлена ​​на робочому столі або принаймні надати можливість зробити це, але це не так. Це подовжує весь процес експорту купюр. Він навіть не використовує OneDrive, який використовує кожну можливість, щоб надати користувачам.

  Ноутбук HP не підключається до Wi-Fi у Windows 10 (ВИРІШЕНО)

Незабаром програма Sticky Notes буде випущена як для iOS, так і для Android. Можливо, тоді користувачі зможуть знайти кращий і швидший спосіб експорту нотаток.