Як експортувати липкі нотатки з Windows 7 до Windows 10

| | 0 Comments| 11:43 AM
Categories:

У Windows 7 є Sticky Notes. Вони є віртуальними Post It зазначає, що ви можете закріпити на робочому столі, якщо вам потрібно щось згадати. У Windows 10 також є нотатки, але вони є у функції Windows Ink Space. Це не зовсім окрема програма, але ви все одно можете закріпити їх у верхній частині робочого столу. Якщо ви користуєтеся Windows 7 або у вас все ще є система Windows 7 із кількома важливими нотатками, ви можете перемістити їх у Windows 10. Ось як експортувати Sticky Notes з Windows 7 до Windows 10.

На Windows 7

Відкрийте Провідник файлів і перейдіть до наступного місця у вашій системі.

C:UsersYourUserNameAppDataRoamingMicrosoftSticky Notes

Тут ви побачите файл під назвою StickyNotes.snt. Скопіюйте його на свою машину з Windows 10.

  Створіть спеціальну плитку програми для меню «Пуск» Windows 10

На Windows 10

Відкрийте наступне розташування в Windows 10.

C:UsersYourUserNameAppDataLocalPackagesMicrosoft.MicrosoftStickyNotes_8wekyb3d8bbweLocalState

Створіть нову папку і назвіть її Legacy. Сюди вставте файл, який ви скопіювали зі своєї системи Windows 7. Перейменуйте його на ThresholdNotes.snt. Далі відкрийте Windows Ink Space і натисніть Sticky Notes, і всі нотатки, які ви створили в Windows 7, відображатимуться як окремі наліпки.

Однак примітки можна видалити, коли вони є, їх неможливо відновити. Файли StickyNotes.snt і ThresholdNotes.snt — це простий спосіб створити резервну копію ваших нотаток. Звичайно, вам слід створити резервну копію файлу, перш ніж імпортувати його в Windows 10. Будь-які зміни, які ви вносите в нотатки після їх імпортування, неможливо скасувати.

  Десять найкращих програм для Windows 2015 року

Ви також можете експортувати свої Sticky Notes з Windows 10 до Windows 7. Просто скопіюйте цей самий файл у Windows 7 і перейменуйте його в StickyNotes.snt. Ми перевірили це в оновленні Windows 10 Fall Creators Update, і примітка імпортована без будь-яких проблем. Нотатки можуть завантажуватися трохи повільно, але згодом вони з’являться. Ви можете редагувати їх і змінити колір нотатки, якщо хочете. Ви також можете застосувати жирний, підкреслений та курсивний стилі до тексту нотатки. Імпортовані нотатки жодним чином не заборонені функціями програми Sticky Notes для Windows 10.

У Windows 10 ви можете згорнути липку нотатку, натиснувши її значок на панелі завдань. Крім того, ви також можете закрити всі свої липкі нотатки, фактично не видаляючи їх. Щоб закрити нотатки, натисніть комбінацію клавіш Alt+F4. Це закриє їх усі, але не видалить. Можливо, ви помітили, що у Sticky Notes немає кнопки закриття, а є лише кнопка видалення. Якщо вам потрібні нотатки, але ви не хочете, щоб їх закріплювали на робочому столі, краще закрити їх усі, щоб випадково їх не видалити.

  Як додати програму до всіх програм у меню «Пуск» у Windows 10