Як експортувати контакти з робочого аркуша Excel в Outlook

Контактні дані, збережені в робочому аркуші Excel, можна легко експортувати, а потім імпортувати в Outlook. Після збереження файлу Excel у форматі CSV його можна імпортувати до списку контактів Outlook.

Збережіть свої контакти як файл CSV

Наведений нижче список контактів зберігається на робочому аркуші Excel. Переконайтеся, що ваша електронна таблиця Excel позначена подібним чином.

Щоб експортувати документ у форматі CSV, спочатку натисніть «Файл», щоб відкрити меню. Далі виберіть Зберегти як > Огляд.

Вкажіть розташування для збереженого файлу на вашому комп’ютері, а потім виберіть «CSV (розділені комами)» зі списку «Зберегти як тип». Натисніть кнопку «Зберегти».

  Як увімкнути підтримку Dropbox у файловому менеджері Dolphin

Закрийте книгу Excel. Контакти готові до імпорту в Outlook.

Імпортуйте контакти з файлу CSV в Outlook

Відкрийте Outlook, а потім натисніть «Файл», щоб відкрити меню. Звідти виберіть Відкрити та експортувати > Імпорт/експорт.

Виберіть «Імпортувати з іншої програми чи файлу», а потім натисніть кнопку «Далі».

Виділіть опцію «Значення, розділені комами», а потім натисніть кнопку «Далі».

Натисніть кнопку «Огляд», щоб знайти файл CSV, який потрібно імпортувати.

Виберіть варіант, як ви хочете, щоб Outlook обробляв повторювані контактні дані, і натисніть кнопку «Далі».

У цьому прикладі вибрано «Замінити дублікати на імпортовані елементи». Це оновить наявні контакти в Outlook з останніми контактними даними.

  Використовуйте цю програму, щоб діагностувати автомобільний шум і дізнатися, що не так

Виберіть папку призначення для імпортованих контактів, а потім натисніть кнопку «Далі». Цільовою папкою, ймовірно, буде папка Контакти, але це може бути інша папка, в якій можна зберігати контактні дані.

Переконайтеся, що вибрано дію для імпорту вашого списку контактів до Outlook.

Натисніть кнопку «Відобразити спеціальні поля». Це дозволить нам правильно зіставити заголовки стовпців з електронної таблиці Excel з відповідними полями в Outlook.

У вікні зіставлення користувацьких полів поля з файлу CSV відображаються на панелі «Від» ліворуч. На панелі «Кому» праворуч відображаються поля з папки «Контакти» в Outlook.

Будь-які поля, які вже були успішно зіставлені, перераховані в стовпці «Відображено з» праворуч.

  Як скопіювати сторінку в Microsoft Word

Поле адреси електронної пошти не збігалося. Щоб виправити це, клацніть і перетягніть поле Адреса електронної пошти зліва направо. Це дозволить відобразити поле. Натисніть кнопку «ОК», щоб продовжити.

Може з’явитися вікно, щоб показати хід імпорту.

Тепер контакти мають бути успішно імпортовані в Outlook.