Як експортувати календар Outlook як файл CSV

| | 0 Comments| 5:18 PM
Categories:

Іноді може бути корисно побачити всі події у вашому календарі одночасно. Outlook дозволяє експортувати всі події між двома датами в один файл CSV. Ось як це все працює.

Хочете знати, на скільки безглуздих зустрічей Чад із маркетингу запросив вас за останній рік? Цікаво, коли востаннє ваш керівник спілкувався з вами один на один? Можливо, ви просто хочете провести деяку аналітику свого часу, щоб побачити, куди йдуть дні?

Незалежно від причини, електронну таблицю, яку можна шукати, сортувати та фільтрувати, або закачувати в аналітичний додаток, наприклад Power BI— часто є найкращим способом аналізу даних і пошуку інформації, яку ви шукаєте.

  Як виправити Netflix «Здається, ви використовуєте розблокувальник або проксі». 2024 (Березень)

Outlook дозволяє легко експортувати ваш календар у файл значень, розділених комами (CSV), який можна відкрити в Excel, Google Таблицях або будь-якому пакеті аналізу даних.

Щоб експортувати календар, відкрийте Outlook, а потім натисніть Файл > Відкрити та експортувати.

Виберіть опцію «Імпорт/Експорт».

У Майстрі імпорту та експорту, що відкриється, виберіть «Експорт у файл», а потім натисніть «Далі».

The

Виберіть «Значення, розділені комами» та натисніть «Далі».

The

Тепер виберіть опцію «Календар» у списку папок і натисніть кнопку «Далі».

The

Виберіть розташування та назву файлу для вашого файлу CSV, а потім натисніть «Далі».

The

Нарешті, натисніть кнопку «Готово». На цьому робота майстра експорту закінчується, але оскільки ви експортуєте календар, вам буде надано можливість вибрати дати початку та завершення для потрібних даних перед початком експорту.

  Як користуватися Google Translate офлайн на телефоні

The

Виберіть діапазон дат і натисніть кнопку «ОК». Кожна зустріч у межах цього діапазону дат буде експортовано.

The

Відкриється панель із індикатором виконання. Залежно від тривалості діапазону дат і кількості зустрічей експорт може зайняти від кількох секунд до кількох хвилин.

Після закриття панелі перебігу експорт буде завершено. Перейдіть до місця, де ви зберегли файл CSV, і відкрийте його у потрібній програмі. Ви побачите дані про кожну зустріч у своєму календарі за вибраний діапазон дат.

Дані містять більше, ніж ми показали тут. Включено організатор наради, учасники, місцезнаходження, категорія, чутливість та інша інформація. Тепер ви можете виконувати всі необхідні аналізи даних.

  Які iPhone мають портретний режим?