Як ділитися та переглядати приватні відео YouTube

| | 0 Comments| 6:03 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Ви можете приватно ділитися відео на YouTube безкоштовно, завантажуючи їх, встановлюючи приватними та додаючи адреси електронної пошти одержувачів.
  • Щоб переглянути приватне відео YouTube, відкрийте сповіщення електронною поштою та натисніть зображення, щоб отримати до нього доступ.
  • Хоча Google Диск є кращим варіантом для розміщення відео для приватного обміну, приватний обмін на YouTube безкоштовний і легко контролюється.

Коли більшість людей думають про варіанти приватного обміну відео, вони зазвичай думають про рішення для зберігання, як Google Диск. Однак чи знаєте ви, що можете приватно ділитися відео на YouTube безкоштовно? Крім того, ви можете зробити це без ризику, що небажані одержувачі побачать їх.

Вказівки та знімки екрана в цьому підручнику стосуються завантаження відео через веб-браузер на настільному комп’ютері, але ті самі кроки також застосовуватимуться на мобільних пристроях, хоча й у різних місцях для кожного налаштування.

1. Завантажте своє відео на YouTube

Спочатку завантажте своє відео на YouTube, перейшовши у верхній правий кут будь-якої сторінки YouTube і вибравши значок камери. Потім натисніть «Завантажити відео» та виберіть або перетягніть файл. Налаштуйте опис відео, теги та інші налаштування за бажанням.

  Це кінець YouTube без реклами? Пояснення щодо нових правил блокування реклами YouTube

2. Установіть для відео приватне

Щоб зробити своє відео приватним, виберіть спадне меню Видимість у правій частині екрана. У меню «Зберегти або опублікувати» виберіть «Приватно».

3. Додайте електронні адреси одержувачів

Коли ваше відео буде встановлено як приватне, ви побачите синю підказку під налаштуванням «Поділитися приватно». Натисніть на нього та додайте адреси електронної пошти всіх бажаних одержувачів.

Натисніть «Готово», і ви побачите адреси електронної пошти одержувачів у налаштуваннях «Приватно». Натисніть «Зберегти», щоб підтвердити всі налаштування та поділитися відео приватно.

Відео буде видимим лише для перелічених приватних одержувачів. Зокрема, ці одержувачі мають увійти на YouTube, використовуючи конкретні адреси електронної пошти, указані у вашому списку Share Private.

Як відкрити та переглянути приватне відео YouTube

Якщо хтось надсилає вам приватне відео YouTube, як отримати до нього доступ? Спочатку переконайтеся, що вони надсилають його на правильну електронну адресу. Ви повинні побачити електронний лист, схожий на зображення нижче, у своїй папці “Вхідні”.

  Пояснення щодо сімейного плану YouTube Premium

Відкрийте цей електронний лист, і ви побачите повідомлення, схоже на знімок екрана нижче.

Якщо ви вважаєте, що мали отримати електронний лист, але не можете його знайти, обов’язково перевірте розділи «Спам», «Кошик» і «Архів». Крім того, спробуйте скористатися панеллю пошуку в поштовому клієнті; простого пошуку на YouTube має бути достатньо.

Натисніть зображення в тілі електронного листа, щоб отримати доступ до приватного відео. Якщо все функціонує належним чином, ви зможете переглянути відео на YouTube. Зверніть увагу на знімок екрана нижче, що коментарі вимкнено, оскільки відео є приватним.

Цей метод є трохи виснажливим як для користувача, який завантажує, так і для одержувача, але він забезпечує конфіденційність, оскільки лише дозволені адреси електронної пошти можуть отримати доступ до відео.

Хоча ви можете зробити своє відео приватним для легшого обміну посиланнями, будь-хто, хто має посилання, може продовжувати ділитися ним із небажаними одержувачами, що робить приватний обмін найбезпечнішим.

  Як увімкнути YouTube Picture In Picture на Android 8

Коли обмін файлами в хмарі є кращим

Диск Google або інша спеціальна платформа для розміщення файлів — це найякісніший спосіб розміщення відео для приватного обміну, і це досить зручно завдяки таким функціям, як створення прямих посилань для доступу до файлів. На Диску одержувачі матимуть доступ до оригінального нестисненого файлу, тоді як YouTube зазвичай стискає його для кращого потокового відтворення.

Тим не менш, нестиснуті відеофайли є великими, і більшість людей швидко заповнять 15 ГБ безкоштовної пам’яті на своєму диску та потребують додаткового платного сховища. Якщо ви все ж використовуєте Google Диск для обміну нестисненими відео, переконайтеся, що точно знаєте, хто також має доступ до ваших файлів Google Диска.

Однак із доступних опцій для обміну відео в невеликому масштабі приватного обміну на YouTube достатньо для більшості, оскільки це абсолютно безкоштовно та легко кероване. У той час як обмін через Google Drive найкраще підходить для збереження якості нестисненого файлу.