Як дізнатися, як довго у вас є ваш iPhone

Categories:

Визначити вік iPhone непросто, це вам скаже будь-хто, хто коли-небудь володів ним. Але розуміння та знання того, як визначити, коли iPhone достатньо старий для заміни, може бути важливим для деяких людей. Отже, у цій статті ми відповімо на поширені запитання, наприклад, як перевірити, скільки часу у вас iPhone і як перевірити, чи iPhone відремонтований чи новий. Крім того, ви дізнаєтесь, чи служать iPhone лише 2 роки та який найстаріший iPhone працює.

Як дізнатися, як довго у вас є ваш iPhone

Про те, як зрозуміти, скільки у вас iPhone і який найстаріший iPhone, який все ще працює, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Як перевірити, як довго у вас був телефон?

Отже, ви хочете перевірити, як довго у вас з вами ваш iPhone. Це важливо, оскільки багато хто з нас хоче знати гарантійне покриття або коли ви купили телефон, перш ніж продавати його знову, або ви просто втратили чек про покупку. Основна проблема в тому, що різні виробники по-різному перевіряють час роботи телефону. Ось кілька методів, якими можна скористатися, щоб це з’ясувати.

  • Квитанція про покупку телефону: прочитайте чек про покупку телефону, щоб дізнатися точну тривалість того, як довго ви ним користуєтеся.

  • Використання старих виробничих кодів: застереження щодо цих кодів полягає в тому, що вони є специфічними для OEM. Деякі з них: *#197328640#*, *#*#197328640#*#* і *#0000#*. Просто відкрийте програму Dialer на телефоні та здійсніть дзвінок після введення цих кодів. Якщо це працює, відкриється меню секретної служби, і ви побачите свою дату виробництва.

Як перевірити, чи iPhone відремонтований чи новий?

Якщо ви купуєте телефон, можливо, ви захочете знати, чи був він відремонтований, чи придбана нова модель. Ось кроки, які допоможуть вам дізнатися, чи iPhone відремонтований чи новий.

1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Торкніться Загальні.

3. Натисніть Про програму.

4. Знайдіть модель, а потім прочитайте номер моделі поруч із нею.

Примітка. Номер моделі виглядає приблизно так: MN123FF/A, тут перший символ допоможе вам дізнатися, відремонтовано пристрій чи ні.

  • М: Абсолютно новий апарат, апарат був куплений новим.

  • F: Відремонтований пристрій, пристрій було відремонтовано, а потім продано знову.

  • N: Пристрій для заміни, зазвичай змінений через запит на обслуговування.

  • P: Персоналізований пристрій з гравіюванням.

Якщо номер моделі починається з F, пристрій відремонтовано.

Як ви можете сказати, як довго у мене є ваш iPhone?

Дізнатися, як довго у вас є ваш iPhone, завжди допоможе, якщо ви хочете його продати або обміняти. Ось кроки, які допоможуть вам дізнатися, як довго у вас є ваш iPhone.

1. Відкрийте налаштування на вашому iPhone.

2. Зверніть увагу на свій Apple ID з вершини.

3. Тепер відвідайте Сторінка підтримки Apple у вашому браузері.

4. Потім клацніть «Увійти в службу підтримки» та «Увійдіть», використовуючи свій Apple ID і пароль.

5. Тепер ви побачите всі придбані та активовані пристрої з тим самим Apple ID.

6. Натисніть на потрібний пристрій, дату покупки якого ви хочете дізнатися.

7. Тепер, натиснувши на нього, ви можете побачити дату покупки пристрою.

Скільки повинен прослужити iPhone?

Згідно з Apple, якщо ви використовуєте свій iPhone нормально, ви можете розраховувати на термін служби близько 3 років. Але ви можете помітити зниження ефективності через 2 роки. Як правило, ці телефони отримують оновлення програмного забезпечення протягом приблизно 5 років. Таким чином, якщо пристрій добре обслуговується і без будь-яких суттєвих проблем з обладнанням, ви можете використовувати його близько 7 років. Отже, ми можемо сказати, що він повинен тривати від 3 до 5 років за нормального використання, а якщо використовувати дуже добре, його можна продовжити до 5+ років.

Чи працюють iPhone довше, ніж Android?

Так, iPhone служать довше, ніж телефони Android. Головним чином тому, що Apple створює власне програмне забезпечення, відоме як iOS, і власні процесори, відомі як біонічні чіпи. Оскільки Apple створює власне програмне та апаратне забезпечення, вона може ефективно оптимізувати телефон, і тому вони служать довше, ніж більшість Android. Це не матиме значення, якщо ви грубо користуватиметеся телефоном.

Чому iPhone служать лише 2 роки?

Багато iPhone втрачають продуктивність через 2 роки. Багато що може залежати від способу його використання. Більшість із цих телефонів за умови нормального використання їх можна використовувати більше 3 років. Але в основному через 2 роки спостерігається зниження продуктивності, скорочення терміну служби батареї, відсутність підтримки програмного забезпечення, а в деяких випадках фізичне пошкодження також відіграє свою роль. Основною причиною того, що він триває лише 2 роки, є спосіб їх використання та відсутність оновлень ОС.

Чи може iPhone прослужити 10 років?

Так, напевно, він може прослужити, якщо його правильно використовувати. Однак ми не розглядаємо справність батареї, оскільки ми можемо розглянути можливість заміни батареї через кілька років. Якщо не міняти його батарею, він може працювати до 6-8 років.

Який найстаріший iPhone, який все ще працює?

iPhone 2G є найстарішим iPhone, який все ще працює у 2022 році. Він був запущений у 2007 році. Однак, якщо ви живете в США, найстарішим iPhone для вас буде iPhone 3G, оскільки 2G було вилучено з ринку США.

Як часто потрібно міняти iPhone?

Немає конкретного часу, коли його слід замінити. Це залежить від варіанту використання вашого iPhone. Якби ми збиралися вказати конкретний рік, після якого ви повинні його замінити, це могло б бути через 3-4 роки. Це тому, що щось нове анонсується після 3-4 років поточної моделі, яку вони випустили. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, як перевірити, чи iPhone відремонтований чи новий.

Скільки зараз коштує iPhone 2G?

Оскільки це був перший iPhone, люди все ще захоплюються ним. Його ціна перевищує 10 000 доларів, оскільки багато людей люблять колекціонувати старі антикварні речі, і це був перший телефон із сенсорним екраном і багато іншого, який набагато випередив свій час.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як перевірити, як довго у вас є ваш iPhone і який найстаріший iPhone, який все ще працює, з кроками до вашої допомоги. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.

  Як змінити пароль облікового запису Google