Як дізнатися, який рівень API Camera2 підтримує ваш телефон Android

| | 0 Comments| 9:06 AM
Categories:

Телефонні камери, що стосується кінцевих користувачів, пов’язані з пікселями та тим, які функції наступної ОС вони підтримуватимуть. Для більшості покупка флагманського телефону зазвичай є найбезпечнішою ставкою, оскільки програми для камер Android можуть стати досить амбітними, і вони покладаються на те, що ваш пристрій має хорошу камеру, або ви не зможете їх встановити. З камерами важливо не лише кількість пікселів. Також впливає багато інших факторів, одним із яких є рівень API Camera2, який підтримує ваш телефон.

Рівень API Camera2

Досить легко дізнатися, який рівень API Camera2 підтримує ваш телефон. Ваша ОС не скаже вам, але ви можете завантажити безкоштовну програму з ім’ям Camera2 API Probe. Встановіть його та запустіть на своєму телефоні. Перегляньте розділ Категорія підтримки рівня обладнання. Перше поле розповість вам дві речі; чи підтримує ваша камера API Camera2 та який рівень вона підтримує.

  Як виправити Windows 10 не розпізнає телефон Android

Додаток також може надати вам додаткову інформацію про камеру на вашому пристрої, наприклад, чи можете ви вручну керувати експозицією та фокусною відстанню. Програма камери за замовчуванням може не мати елементів керування, але ви можете знайти програми в Play Store, які дозволять вам вручну керувати обома цими речами.

Інша корисна інформація, яку ви можете знайти, полягає в тому, чи може ваша камера робити фотографії RAW. Цю інформацію можна отримати як для передньої, так і для задньої камери. Вони можуть мати однакові або різні характеристики. Весь список специфікацій можна скопіювати в буфер обміну та/або надіслати комусь електронною поштою за допомогою спеціальних кнопок унизу головного екрана програми.

  Настроюваний контекстний додаток Будильник для Android

Чому це має значення?

Якщо ви використовуєте звичайну програму з Play Store, навряд чи вам знадобиться ця інформація. З деякими програмами, які призначені для роботи на певних пристроях, як-от телефони Pixel або один із флагманських телефонів Nokia. Ці програми створені для певного пристрою, і зазвичай вони не запускаються на інших пристроях, але портовані версії цих програм розроблені, щоб користувачі, які володіють іншими пристроями, могли скористатися ними. Одним із популярних прикладів є додаток Google Camera.

З портованими програмами існують обмеження, і іноді вони вимагають, щоб ваш пристрій підтримував певний рівень API Camera2. Якщо ви хочете запустити таку програму і вам потрібно знати цю конкретну специфікацію для камери на вашому пристрої. ця програма є найпростішим способом дізнатися.

  Як перетворити свій телефон Android на мобільну точку доступу Wi-Fi