techukraine.net techukraine.net Як дізнатися, яка у вас модель Kindle: 4 способи

Як дізнатися, яка у вас модель Kindle: 4 способи

Categories:

За останні кілька років Amazon випустила кілька моделей Kindle, і, хоча кожна з них має нові функції та вдосконалення, відстеження кожної моделі може бути досить заплутаним.

Визначення моделі Kindle важливо з багатьох причин, зокрема для усунення несправностей і доступу до служби підтримки клієнтів, придбання аксесуарів, таких як чохли та чохли, а також для розуміння функцій і можливостей вашого пристрою. Але з такою кількістю доступних Kindle ви можете не пам’ятати, який у вас є. Не хвилюйтеся; є багато способів дізнатися.

1. Перевірте налаштування Kindle

Найпростіший і найпростіший спосіб визначити вашу модель Kindle — це перевірити інформацію про пристрій у налаштуваннях Kindle. Ось як це зробити:

 • На головному екрані Kindle торкніться кнопки з трьома крапками вгорі праворуч.
 • У спадному меню торкніться Налаштування
 • Виберіть «Параметри пристрою», а потім натисніть «Інформація про пристрій».
 •   Як додати примітку до файлу ескізу

  З’явиться спливаюче вікно, у якому можна знайти модель Kindle, покоління, серійний номер і поточну версію прошивки.

  2. Дізнайтеся свою модель Kindle на веб-сайті Amazon

  Якщо ви не можете отримати доступ до свого Kindle або керувати ним, ще один спосіб дізнатися модель Kindle – це веб-сайт Amazon. Якщо ваш Kindle зареєстровано у вашому обліковому записі Amazon, ви можете керувати своїми пристроями Kindle і будь-яким вмістом, отриманим від Amazon, за допомогою нього. Просто виконайте такі дії:

 • Перейдіть на Amazon і увійдіть до облікового запису, пов’язаного з вашим Kindle
 • Наведіть курсор миші на параметр «Обліковий запис і списки» та виберіть «Вміст і пристрої».
 • Перейдіть на вкладку «Пристрої».
 • У розділі пристроїв Amazon клацніть Kindle, щоб знайти список усіх зареєстрованих пристроїв Kindle.
 • Ви можете клацнути будь-який із зареєстрованих пристроїв, щоб побачити їхні назви, моделі та дату реєстрації пристрою у вашому обліковому записі.

  Щоб побачити серійний номер свого Kindle, просто клацніть назву свого пристрою. Це приведе вас до інформаційної сторінки пристрою для перегляду серійного номера та керування Kindle.

    Створіть свій власний Mini PaaS за допомогою цих 7 програм

  Крім того, ви можете використати певні ознаки розпізнавання, щоб допомогти ідентифікувати свій Kindle за допомогою посібника з моделі Kindle та функцій Amazon, який також може допомогти вам вирішити, який пристрій Kindle купити, якщо вам потрібен новий.

  3. Використовуйте мобільний додаток Amazon, щоб ідентифікувати свій Kindle

  Хоча ви більше не можете купувати книги Kindle у мобільному додатку Amazon, ви все одно можете визначити свою модель Kindle. Ось як:

 • У додатку Amazon перейдіть на вкладку профілю на панелі інструментів і натисніть «Ваш обліковий запис».
 • Прокрутіть вниз до Параметрів облікового запису та торкніться Вміст і пристрої.
 • Перейдіть на вкладку «Пристрої». У розділі пристроїв Amazon натисніть Kindle.
 • Ви побачите подібний список пристроїв Kindle, і щоб побачити більше деталей про свій Kindle, як-от серійний номер, просто торкніться імені Kindle, щоб перейти на сторінку підсумкової інформації про пристрій.

  4. Ідентифікуйте свій Kindle за серійним номером

  Ви також можете визначити свою модель Kindle за серійним номером свого Kindle. Ви можете знайти серійний номер свого Kindle на своєму пристрої, перейшовши в Налаштування > Параметри пристрою > Інформація про пристрій.

    8 найкращих інструментів моніторингу віртуалізації для середнього та великого бізнесу

  Однак, якщо ви не можете отримати доступ до свого Kindle або ваш пристрій не працює, ви також можете знайти свій серійний номер на веб-сайті або в мобільному додатку Amazon через обліковий запис, зареєстрований на вашому Kindle, виконавши наведені вище дії.

  Отримавши серійний номер, ви можете ідентифікувати свою модель Kindle за допомогою префікса серійного номера, порівнюючи його з цим список усіх моделей Kindle і серійні номери.

  Відстежуйте свою модель Kindle

  Можливість визначити вашу модель Kindle є важливою, оскільки це допоможе вам скористатися всіма доступними функціями, щоб ви могли налаштувати читання, яке найкраще відповідає вашим потребам.

  Якщо ви ознайомилися з цим посібником і все ще не можете визначити свою модель Kindle, пам’ятайте, що ви завжди можете зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Amazon для подальшої допомоги.