Як дізнатися, чи є хтось на знайомствах у Facebook

Якщо ви вважаєте, що методи залицяння та наставництва OG не підходять для такого сучасного Ромео, як ви, знайомства у Facebook можуть бути ідеальним вибором. Знайомства у Facebook, запущені у 2019 році, допомагають вам подолати географічні розмежування та спілкуватися з людьми по всьому світу. Це інноваційний спосіб знайти своє ідеальне побачення в 21 столітті. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам дізнатися, чи хтось користується знайомствами у Facebook. Продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися, чи є хтось на знайомствах у Facebook.

Як дізнатися, чи є хтось на знайомствах у Facebook

З величезною базою користувачів по всьому світу, Facebook виглядає як головний король серед усіх платформ соціальних мереж. Це допомагає вам спілкуватися з близькими людьми, спостерігати за їхнім зростанням на фотографіях, розважати цікавими відео та бути в курсі останніх пліток.

Знайомства у Facebook: як це працює?

Звичайний обліковий запис Facebook відрізняється від Знайомства у Facebook рахунок у різних аспектах. Незважаючи на те, що програма отримує доступ до даних із вашого облікового запису Fb, вона жодним чином не впливає на ваш профіль знайомств. Наприклад, користувачі у вашому списку друзів не можуть знати про місцезнаходження вашого профілю знайомств.

Так само ваша магія залицянь у розмовах залишається окремою від чатів у месенджері Facebook. Найкраща частина полягає в тому, що ви можете покинути свій профіль знайомств, не перешкоджаючи діяльності головного облікового запису Facebook.

За допомогою облікового запису Facebook Dating ви можете знайомитися з новими людьми та знаходити побачення, щоб втілити свої мрії в реальність. Ви знайшли когось цікавого? Надішліть їм текстове повідомлення або вподобайте їхній профіль, щоб розпочати роботу. Якщо іншій особі ви теж лайкаєтеся, вітаємо, це збіг!

Однак ви не отримаєте сповіщення, якщо хтось втратить до вас інтерес. Іншими словами, програма не може визначити, чи хтось заблокував вас на знайомствах у Facebook. Щоб знати це, вам доведеться бути уважнішими до того, з ким ви збігаєтеся в додатку.

  Як побачити, хто переглядав вашу сторінку у Facebook

Речі, які ви можете зробити за допомогою Facebook Dating

Ви новачок у програмі для знайомств і вам цікаво, що саме вона робить? Якщо так, то ось 5 найкращих речей, які пропонує Facebook Dating:

  • Ви можете ділитися публікаціями в Instagram або іншими фотографіями внизу свого облікового запису.
  • Торкнувшись значка серця в профілі іншого користувача Fb Dating, ви можете повідомити йому, що він вам подобається. Торкніться X, щоб пройти профіль і побачити наступну особу.
  • Якщо комусь ще сподобається ваш профіль, ви отримаєте сповіщення. Поставте лайк до їхнього профілю та зайдіть у їхній DM як справжній шанувальник.
  • Ви можете отримати доступ до всіх своїх розмов і збігів, просто торкнувшись опції «Збіги» вгорі.
  • Facebook Dating дозволяє вам відповідати на випадкові запитання, щоб покращити ваші потенційні пропозиції щодо збігу.
  • Ви можете зв’язатися з різними майбутніми подіями та групами, щоб знайти інших користувачів із подібними інтересами.

Як дізнатися, чи є хтось на знайомствах у Facebook

Ви втрачаєте розсудливість, сумніваючись щодо свого чоловіка чи другої половинки? Як ви думаєте, чи є у них активний профіль на Facebook Dating? Якщо так, то це 6 найкращих способів дізнатися чорну вівцю.

Спосіб 1: Станьте користувачем Fb Dating

Це, мабуть, найпростіша та найефективніша відповідь, щоб дізнатися, чи хтось зустрічається на Facebook. Приєднуйтеся до FB Dating club, створіть новий профіль і заповніть характеристику свого ідеального партнера.

1. Відкрийте програму Facebook на своєму смартфоні та торкніться трьох горизонтальних ліній у верхньому правому куті.

2. Натисніть «Знайомства» та «Почати».

3. Далі дайте відповідь на запитання на екрані та додайте зображення профілю, щоб завершити процедуру.

Примітка. Якщо ви вже дружите з ними на Facebook, є ймовірність, що ви можете не знайти їх на стороні знайомств. Facebook нещодавно оголосив, що друзі найрідше збігаються.

Спосіб 2: Використовуйте їх електронну пошту

Вам, напевно, цікаво, як за допомогою електронної пошти визначити, чи хтось користується знайомствами у Facebook. Ну, цей метод трохи хитрий, але варто спробувати:

1. Знайдіть facebook.com/dating/ на своєму смартфоні та натисніть опцію «Увійти».

2. Введіть адресу електронної пошти та натисніть Забули пароль.

  Як виглядає дезактивований обліковий запис Facebook у Messenger?

3. Коли вас буде перенаправлено на сторінку «Знайти обліковий запис», введіть адресу електронної пошти ще раз і натисніть «Пошук».

Спосіб 3: пошук імені користувача

Ваш партнер таємниче відсторонений і дистанційований? Якщо так, можливо, за цією таємницею ховається щось тривожне. Люди часто роблять серйозні помилки, приховуючи свої злочини, і тут все йде не так. Психологічні та соціальні потрясіння починаються набагато раніше фізичних відмінностей. Тим не менш, це те, як ви можете використовувати їх ім’я в соціальних мережах. Ось як ви можете визначити, чи хтось користується знайомствами у Facebook, ввівши в пошук ім’я користувача.

1. Запустіть програму Facebook на будь-якому смартфоні та увійдіть у свій обліковий запис Facebook Dating.

2. Скопіюйте та вставте ім’я користувача в рядок пошуку «Знайомства», щоб побачити розширений список потенційних результатів.

3. Далі застосуйте деякі фільтри, зокрема місце роботи, рідне місто та стать, щоб звузити пошук.

Можливо, зірки на вашому боці, і вони використовують те саме ім’я користувача на всіх платформах соціальних мереж.

Спосіб 4. Перевірте історію веб-перегляду

Довіряти комусь усю свою любов і все одно бути обдуреним — важко проковтнути пігулку. Але відвернення від правди нікому не принесе користі. Якщо людина грає спокійно й у неї ввімкнено сповіщення, ви можете легко помітити за сповіщеннями.

Навпаки, якщо сповіщення вимкнено, вам доведеться копати глибше та довше шукати, щоб отримати щось цінне. Інша альтернатива — заглянути в їхню історію веб-перегляду та дізнатися, чим вони займалися весь цей час.

Спосіб 5: Поговоріть зі своїми партнерами

Довіра, чесність і повага є основою для будь-яких відносин. Якщо ви зіткнетеся з одним, ви точно втратите двох інших. Тому, перш ніж стати технічно підкованим і спробувати зламати їхні акаунти, спробуйте провести мирні переговори.

Хороше спілкування завжди цінується та має важливе значення, ніж будь-що інше. Крім того, це дає шанс відновити те, що було порушено у стосунках, і зробити їх тривалішими. Отже, якщо ви підозрюєте, що ваш чоловік/дружина має обліковий запис Facebook Dating, полегшіть конфронтацію, поговоривши з ним.

Спосіб 6: Використовуйте сторонні Finders

Якщо ви хочете, щоб це полювання на пошук ідеальної пари було менш трудомістким і більш ефективним за часом, це найкращий варіант. Інструменти сторонніх розробників можуть посилити ваш пошук завдяки своїм повноцінним функціям і відданості. Оскільки не всі люблять витрачати час на створення фальшивих профілів, це краща альтернатива.

  Чому Додати друга не відображається у Facebook?

Щоб знати, чи є хтось на знайомствах у Facebook, ви повинні мати базову інформацію про нього. Він може містити їхнє повне ім’я, стать, дату народження, адресу електронної пошти, номер телефону тощо. Далі ви можете використовувати онлайн-інструменти пошуку людей, такі як Spokeo, щоб знайти голку в сіні. Вони безперервно шукають і переглядають мільярди записів, щоб щоразу видавати надійні пошукові відповіді.

Якщо ви зацікавлені, виконайте такі дії:

1. Відвідайте чиновника Spokeo веб-сайт на вашому ноутбуці.

2. Введіть повне ім’я та натисніть «ШУКАТИ ЗАРАЗ».

3. Введіть місто та штат, щоб звузити результати пошуку, і натисніть «Продовжити».

Отже, це способи, як можна визначити, чи хтось користується знайомствами у Facebook.

Не можете знайти когось на Facebook Dating?

Багато людей часто перебувають під враженням, що як тільки збіг у Facebook знайдено, вони прямують до весільного вівтаря. На щастя, у реальному світі це не так. Натомість люди в додатках для знайомств стикаються зі значним відсотком відмов, незалежно від того, ходили ви на побачення чи розмовляли з ними всю ніч.

Отже, якщо вам також цікаво, як дізнатися, чи хтось не збігається з вами на знайомствах у Facebook, це найкоротша відповідь. Якщо користувач Facebook Dating не збігається з вами в додатку, ваша розмова з цим конкретним користувачем автоматично переміститься в інший розділ під назвою «Деактивована розмова».

***

Усі вищезазначені методи зручні та легко дізнатися, чи є хтось на Facebook Dating. Найкраща частина їхнього існування полягає в тому, що вони ефективні та виконують завдання, не витрачаючи ні копійки. Наразі ви, мабуть, уже вибрали свій улюблений із них, тому повідомте нам про це в коментарях. Також дайте нам знати, що ви хочете прочитати далі, і поділіться своїми пропозиціями.