Як дізнатися, чи хтось прочитав ваш текст на Android

Categories:

У час, коли всі спілкуються за допомогою текстових повідомлень, від планів зустрічей до професійних зустрічей, усе передається через тексти. Понад 83% американців мають смартфон. Хоча ця нова форма зв’язку може бути порушена, якщо надіслане повідомлення не буде доставлено, і відправнику доведеться чекати, поки розмова продовжиться. Отже, яка різниця між надісланим і доставленим текстом Android? А як ви знаєте, що ваші тексти читають? Сьогодні в цій статті ми обговоримо, як перевірити, чи хтось прочитав ваш текст на Android. Отже, продовжуйте читати, щоб перевірити, чи було доставлено текстове повідомлення на пристрій Android.

Як дізнатися, чи хтось прочитав ваш текст на Android

Операційна система Android використовує два типи форматів повідомлень, а саме SMS і MMS. SMS означає Short Messaging Services, тоді як MMS означає Multimedia Messaging Services. Один використовується для передачі фактичних текстів і слів, а інший використовується для надсилання мультимедійних повідомлень, як-от фотографій, відео, GIF-файлів та інших нетекстових повідомлень. Щоб дізнатися, чи хтось прочитав ваш текст на Android, продовжуйте читати.

Як перевірити, чи було доставлено текстове повідомлення на Android

Тексти – це миттєва, надійна та легка форма спілкування, тому зараз це одна з найпопулярніших форм спілкування. У той час як SMS і MMS є стандартними формами текстових повідомлень, телефони Android уже почали використовувати Повідомлення Google. Ця функція дозволяє користувачеві досліджувати більш гнучку форму спілкування, включаючи сповіщення про прочитання.

  Як встановити та використовувати Microsoft Edge на Android

Ви можете побачити, чи хтось читав ваш текст на Android, якщо сповіщення про прочитання ввімкнено. Коли одержувач відкриє ваш чат, під останнім надісланим повідомленням буде показано, що текст прочитано.

Але що, якщо людина, з якою ви розмовляєте, не відповідає вам протягом тривалого часу, і ви не знаєте, чи було доставлено ваше останнє текстове повідомлення чи ні? Хочете знати, чи моє повідомлення було доставлено Android? Ось як ви можете побачити, чи хтось прочитав ваш текст на Android.

Примітка. Оскільки всі телефони Android не мають однакові параметри налаштувань і вони відрізняються від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні. Ці дії були виконані на Xiaomi Redmi Note 9

Спосіб 1: через програму обміну повідомленнями

Нижче наведені кроки.

1. На телефоні Android відкрийте програму обміну повідомленнями.

2. Торкніться значка налаштувань у верхньому правому куті.

3. Прокрутіть униз до статусу доставки та ввімкніть його.

4. Потім увімкніть звук доставки.

Спосіб 2: Через загальні налаштування телефону

Інший спосіб — через налаштування телефону, які наведено нижче.

1. Перейдіть до налаштувань телефону.

2. Прокрутіть вниз і виберіть Програми.

3. Торкніться параметрів системної програми.

4. Прокрутіть, щоб знайти Messaging і торкніться його.

5. Увімкніть статус доставки.

6. Нарешті, увімкніть звук доставки.

За допомогою цих двох методів ви тепер знатимете, доставлені ваші текстові повідомлення чи ні, і матимете уявлення про те, отримував їх отримувач, оскільки, як би прикро це не звучало, неможливо дізнатися, чи отримав отримувач текст чи ні.

Чи в текстових повідомленнях Android написано, що доставлено?

Будь-який телефон Android матиме функцію, яка дозволить користувачам перевірити, доставлено текст чи ні. Ця функція може бути вимкнена за замовчуванням, і щоб увімкнути її вручну, вам слід виконати дії, наведені вище в цій статті, щоб Android перевірити, чи було доставлено текстове повідомлення чи ні.

  7 способів виправити, як WhatsApp не синхронізує контакти на Android

Як утримати людей від читання текстів на Android

Немає нічого гіршого, ніж хтось вторгнутися у ваші приватні чати. Хочете побачити, чи хтось читає ваш текст на Android? Якщо ви відчуваєте, що ваші особисті повідомлення хтось таємно прочитав, то відкиньте всі свої хвилювання, адже ми пропонуємо вам найкращий посібник із приховання повідомлень на Android.

Щоб дізнатися більше про те, як приховати текстові повідомлення, прочитайте нашу статтю про те, як приховати текстові повідомлення або SMS на Android.

Чи можете ви сказати, чи хтось бачив ваш текст на Android?

Це повністю залежить від моделі вашого телефону, стільникового оператора та операційної системи. Залежно від телефону ви помітите такі відмінності, як «Надіслати сповіщення про прочитання», «Повідомлення про прочитання» або «Подати запит». Якщо на вашому смартфоні є щось із цього, ви зможете визначити та побачити, чи хтось читає ваш текст на Android. Щоб отримувати сповіщення, увімкніть сповіщення про прочитання у своїх повідомленнях.

Якщо ви не можете знайти опцію, щоб увімкнути або вимкнути сповіщення про прочитання, ми боїмося, що ваш смартфон не зможе отримувати повідомлення про прочитання.

Різниця між надісланим і доставленим на Android Text

Будь-який користувач Android розпізнав би надіслані та доставлені спливаючі повідомлення на своєму телефоні. Хоча Android загалом дуже легко стежити, іноді повідомлення «Надіслані» та «Доставлені» можуть викликати неабияку плутанину у користувачів Android. Вас це теж бентежить? Хочете зануритися в справжнє значення надісланих і доставлених сповіщень? Тоді давайте зануримося.

Надісланий
Доставлено
Надіслане сповіщення означає, що надіслане текстове повідомлення зареєстровано на мобільний телефон одержувача для доставки.
Доставлене сповіщення підтвердить, що сервер мобільного оператора успішно доставив одержувачу.
Надіслане сповіщення не обов’язково означає, що одержувач прочитав повідомлення.
Доставлене повідомлення забезпечує високу ймовірність того, що отримувач прочитає надіслане повідомлення.
Відправник отримує сповіщення «Надіслано».
Одержувач і відправник отримують нове повідомлення та сповіщення про доставку відповідно.

  Ось деякі покращення безпеки в Android 5.0 Lollipop

Чи можете ви сказати, чи хтось заблокував ваші текстові повідомлення на Android?

Це залежить від різних Android-телефонів. Без жодних проблем будь-який користувач Android може знати, чи було доставлено його повідомлення чи ні, але як дізнатися, чи хтось заблокував вас через повідомлення? Ну, немає чіткого способу використовувати ваш телефон Android, щоб визначити, чи хтось вас заблокував, але ви все одно можете зробити ідею, помітивши свої текстові сповіщення.

Ви отримуватимете сповіщення про недоставлені повідомлення, або якщо ви спробуєте зателефонувати цій людині, дзвінок також не буде успішним. Якщо ви бачите ці невдалі текстові сповіщення або невдалі дзвінки, можливо, одержувач заблокував вас. Щоб бути впевненим і побачити, чи хтось читає ваш текст на Android, найкращий варіант – запитати його безпосередньо.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи блокують мене, якщо повідомлення доставлено?

Відповідь Ні, вас не заблокували, якщо ваші повідомлення доставляються.

Q2. Чи відображаються проігноровані повідомлення як доставлені?

Відповідь Так, вимкнені повідомлення лише вимикають звук сповіщень і не сповіщають вас. Ваші повідомлення все одно проходитимуть і доставлятимуться.

Q3. Чи використовують телефони Android SMS?

Відповідь Так, SMS підтримується всіма смартфонами, включаючи пристрої Android та iOS.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як дізнатися, чи хтось прочитав ваш текст на Android, і в чому основна різниця між надісланим і доставленим текстом на Android. Не соромтеся залишати всі свої запити та додавати свої пропозиції до розділу коментарів нижче. Ми будемо раді почути від вас.