Як дізнатися, чи хтось прочитав ваше повідомлення в WeChat

Чи можете ви сказати, чи хтось прочитав ваше повідомлення в WeChat? Чи сповіщення в мережі є такими, як у WhatsApp чи Kik? Як дізнатися, чи хтось отримав чи прочитав чат чи повідомлення, які ви надіслали?

WeChat — це соціальна мережа з тими ж соціальними тривожностями та тими ж перевагами спілкування. Безсумнівно, що взаємодія з іншими людьми є кращою для нас як людей, адже ми все-таки соціальні тварини. Але разом із цією соціальною стороною приходять звичайні тривоги через відмову, страх упустити, сприйняття та всі ті інші психологічні проблеми, з якими ми всі стикаємося щоразу, коли входимо в соціальну мережу.

Хоча це може здатися негативним поглядом, це не так. Це прагматичний погляд. Я вважаю, що соціальні мережі – це сила добра. Просто не так багато людей користуються ними таким чином. Вивчення підводних каменів соціальних медіа та мир з ними є ключовим способом жити в мережах, не зазнаючи емоційних шрамів від цього досвіду.

Давайте подивимося на ці оригінальні запитання.

Чи можете ви сказати, чи хтось прочитав ваше повідомлення в WeChat?

Ви не можете визначити з WeChat, чи було ваше повідомлення доставлене чи прочитане, і це задумано. Єдиний спосіб дізнатися, коли вони відповідають.

Чи сповіщення в мережі є такими, як у WhatsApp чи Kik?

WeChat сказали, що вони навмисне розробили додаток без цих сповіщень, щоб допомогти зменшити елементи тривоги та покращити конфіденційність. У WeChat немає підтверджень про доставку, прочитання чи відповіді, тому люди можуть читати у свій час і відповідати, коли будуть готові.

Як дізнатися, чи хтось отримав чи прочитав чат чи повідомлення, які ви надіслали?

Ви не можете. Єдиний спосіб дізнатися, чи хтось отримав або прочитав повідомлення, – це реагувати на нього. Або відповідаючи, зателефонувавши чи щось інше.

WeChat і сповіщення

WeChat з самого початку дав зрозуміти, що вони вважають, що налаштування сповіщень, які використовують інші соціальні мережі, не для них. Вони вважали, що притягнення до викупу за допомогою маленької блакитної галочки та очікування негайної відповіді не враховують реального життя, і WeChat не хотів мати з цим нічого спільного.

Про це навіть написали пост у блозі. Вони сказали:

«У WeChat конфіденційність наших користувачів є головним у всіх аспектах розробки продукту. Для наших понад 468 мільйонів активних користувачів щомісяця нам важливо, щоб вони мали можливість контролювати власну конфіденційність та інформацію, яку передають під час спілкування в WeChat.

Щоб забезпечити це, ми прийняли такі рішення щодо продуктів, щоб розширити можливості користувачів:

Немає підтверджень прочитаного повідомлення

Ось чому ми вирішили не включати підтвердження прочитання повідомлень, оскільки ми вважаємо, що точний час, коли ви читаєте повідомлення в WeChat, це ваша справа і нікого іншого, якщо ви не приймете це рішення самостійно. Користувачі можуть вільно спілкуватися в WeChat, знаючи, що інша сторона не бачитиме жодної позначки часу чи отримуватиме інформацію про вашу поведінку в обміні повідомленнями, окрім вмісту розмови, яку ви вирішили поділитися».

Як впоратися з очікуваннями соціальних мереж

Соціальні мережі, безумовно, є силою добра, але вони несуть із собою деякі неминучі тривоги. Один із них – це справлятися із затримкою відповіді. Ви надсилаєте комусь повідомлення, і йому потрібно деякий час, щоб відповісти. Потім приходять неминучі сумніви: «чи я щось не так сказав?», «чи я їх образив?», «чому вони мене ігнорують?» і так далі.

Якщо ви добре не знаєте цю людину і не знаєте, що вона веде насичене життя, ці запитання неминучі. Але вони не повинні бути.

Ми всі ведемо насичене життя. У всіх нас багато чого відбувається. Будь то робота, школа, ведення бізнесу, написання дипломної роботи чи день за серфінгом. Хоча соціальні мережі є важливою частиною нашого життя, це не все, що є в нашому житті.

Якщо хтось не поспішає відповідати на повідомлення, це може бути не про вас. Можливо, вони цього не бачили. Вони можуть бути в середині розмови з кимось іншим. Їхній телефон може бути вимкнений. Вони можуть бути на іспиті чи нараді. Вони можуть бути на пляжі. Вони можуть робити одну з мільйонів речей, які заважають їм одразу відповісти.

Якщо ви надсилаєте повідомлення в WeChat або будь-якій соціальній мережі і не отримуєте негайної відповіді, постарайтеся мати це на увазі. Ми всі хотіли б отримати миттєве задоволення за допомогою швидкої реакції, але це не завжди можливо. Пауза у відповіді не обов’язково стосується вас і розуміння, яке повинно допомогти зменшити занепокоєння.