Як дізнатися, чи хтось прочитав ваше повідомлення в Instagram

Categories:

Кожна молода людина проводить значну частину свого дня в Instagram, включаючи обмін повідомленнями та спілкування в чаті. Instagram дозволяє вам спілкуватися з вашими підписниками, взаємними друзями та іншими користувачами Instagram як публічно, так і приватно. Включено надсилання приватних повідомлень будь-кому. Щоб користуватися функцією приватних повідомлень у додатку, вам не обов’язково підписуватися на нього або стежити за цим користувачем, і лише одержувачі можуть бачити ці повідомлення. Таким чином, після того, як ви надішлете повідомлення, ви можете знати, чи хтось прочитав ваше повідомлення в Instagram. Отже, щоб знати це, продовжуйте читати, оскільки ми пропонуємо вам корисний посібник, який роз’яснить усі ваші сумніви. У статті також розглядатимуться різні аспекти обміну повідомленнями в Instagram, такі як повідомлення, позначене як прочитане в Instagram, і попередній перегляд DM в Instagram.

Зміст

Як дізнатися, чи хтось прочитав ваше повідомлення в Instagram

Чи прочитав хтось ваше повідомлення в Instagram чи ні, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи можу я вимкнути сповіщення про прочитання в Instagram?

Ні, фактичного чи прямого способу вимкнути квитанції в Instagram немає. Коли ви отримуєте пряме повідомлення або запит на повідомлення та вирішуєте його прочитати, відправник отримує сповіщення. Немає офіційної функції, яка б дозволяла вам приховати сповіщення про прочитання в Instagram.

Чи можете ви вимкнути Seen в Instagram DM?

Ні, в Instagram ви не можете вимкнути сповіщення про прочитання, але ви можете таємно читати повідомлення, спочатку перейшовши в режим польоту. Але спочатку ви повинні утриматися від натискання сповіщень про нові повідомлення, оскільки коли ви торкаєтесь сповіщення про повідомлення Instagram, повідомлення позначається як прочитане, і неможливо скасувати дію. Вимкнення сповіщень Instagram Direct є одним із способів уникнути цього.

Чи можете ви прочитати повідомлення в Instagram без їх відома?

Ні, немає прямого способу зробити це, але ви можете читати свої DM в Instagram, не отримуючи сповіщення про прочитання, якщо вимкнете інтернет-з’єднання свого телефону.

Чи може хтось побачити, чи я прочитав їх повідомлення кілька разів?

Ні, є лише одне сповіщення про прочитання, яке з’являється, коли ви читаєте повідомлення вперше.

Чи можете ви побачити, коли хтось читає ваш DM в Instagram?

Так. Коли хтось читає ваш DM в Instagram, ви бачите під конкретним повідомленням, що означає, що одержувач переглянув ваше повідомлення.

Чи позначено повідомлення як прочитане в Instagram, якщо ви читаєте його через сповіщення?

Ні, якщо ви прочитаєте повідомлення через список сповіщень, воно не буде позначено як прочитане. Однак якщо ви випадково клацнете сповіщення, воно відкриє чат Instagram і покаже повідомлення, позначене як прочитане в Instagram.

  Переглядайте свої канали Instagram, Facebook і Twitter в одному місці

Чому моє повідомлення в Instagram було надіслано, але не побачено?

Помилки в кеші вашої програми є однією з найважливіших і найімовірніших причин збоїв Instagram DM, коли ваше повідомлення може бути надіслано, але не побачено. Крім того, якщо ви надсилаєте повідомлення людині, яка заблокувала вас або деактивувала користувача Instagram, ви зіткнетеся з цією проблемою.

Як ви переглядаєте DM в Instagram?

Спосіб попереднього перегляду DM в Instagram полягає в тому, щоб стежити за сповіщеннями Instagram. Коли сповіщення з’явиться на екрані телефону з Додаток Instagram, проведіть пальцем вниз, щоб прочитати. Ви повинні бути обережними, щоб не натиснути на нього. Скринька вхідних повідомлень відкриється, і квитанція про перегляд активується, коли ви клацнете її.

Як дізнатися, чи хтось відкрив ваш DM в Instagram?

Instagram надає миттєвий зворотний зв’язок, коли одержувач читає (чи принаймні бачить) повідомлення. Якщо повідомлення приватне, виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис Instagram у програмі.

1. Запустіть програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Торкніться піктограми месенджера у верхньому правому куті домашньої вкладки Instagram.

3. Відкрийте потрібний чат, який ви хочете переглянути. Якщо одержувач бачив ваше надіслане повідомлення, ви можете побачити його під конкретним повідомленням.

Як дізнатися, чи хтось прочитав ваше повідомлення в Instagram?

Ви можете перевірити сповіщення про прочитання повідомлення; якщо написано «Бачено», особа прочитала повідомлення.

Як дізнатися точний час, коли хтось прочитав ваше повідомлення в Instagram?

Хоча дату повідомлення можна знайти на початку розмови в цей конкретний день, час не відображається. Перейдіть до конкретної розмови в чаті, щоб дізнатися точний час ваших повідомлень у Instagram Messenger. Потім проведіть ліворуч по порожній частині екрана, щоб побачити час.

  Чи стежить Instagram за обліковими записами випадковим чином?

Як дізнатися, чи хтось відхилив ваш DM в Instagram?

Якщо DM відхилено, Instagram не надсилає сповіщення.

Як читати повідомлення в Instagram без перегляду?

Щоб читати повідомлення Instagram, щоб вас не бачили, слід стежити за сповіщеннями Instagram. Коли повідомлення з’явиться на екрані телефону, проведіть пальцем униз, щоб прочитати його. Ви повинні бути обережними, щоб не натиснути на нього. Незважаючи на те, що Instagram офіційно не дозволяє користувачам відключати переглянуті квитанції, ви можете читати їх за допомогою сповіщень, запитів на повідомлення, електронної пошти, програм сторонніх розробників або вимкнувши підключення до Інтернету.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, чи хтось прочитав ваше повідомлення в Instagram. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.