Як дізнатися, чи хтось обмежив вас у Instagram Story

Instagram має неабияке захоплення серед усіх поколінь. Ви можете легко знайти молодих людей до людей похилого віку, які випробовують свої сили в нових функціях Instagram, як-от фільтри камери, барабани, надсилання DM тощо. Якщо вам цікаві ці функції та ви хочете дізнатися більше про Instagram, ви в правильному місці. Ми тут, щоб просвітити вас про те, як дізнатися, чи хтось обмежив вас в історії Instagram, і як дізнатися, чи хтось обмежив вас у Instagram DM.

Як дізнатися, чи хтось обмежив вас у Instagram Story

Обмежувати доступ до будь-якої платформи соціальних мереж не весело, але ви повинні підтвердити цей випадок, перш ніж діяти. Ви можете легко запустити його, перевіривши його зі свого власного облікового запису Instagram з кроками для цього, переліченими далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це більше!

Що відбувається, коли хтось обмежує вас в Instagram?

Є кілька моментів, які ви можете перевірити, як дізнатися, чи хтось обмежує вас в історії Instagram або DM:

  • Ви більше не зможете бачити їхній активний статус у прямих повідомленнях. Незалежно від того, знаходяться вони в Інтернеті чи ні, ви будете позбавлені цих знань.
  • Ваші прямі повідомлення їм залишаться непрочитаними або в їх запиті на повідомлення, отже, очікують на розгляд.
  • Ваші коментарі до їхніх публікацій будуть видні лише їм і вам.
  Як знайти свою URL-адресу в Instagram?

Якщо хтось обмежує мене в Instagram, чи можу я побачити їхню історію?

Так, навіть якщо хтось обмежив вас у Instagram, ви все одно можете побачити його історію. Обмеження не заважає вам переглядати профіль, історію чи відео людини.

Якщо хтось обмежує вас в Instagram, чи можете ви побачити їхні лайки?

Так, обмеження не заважає користувачеві Instagram з обмеженим доступом переглядати профілі, лайки та коментарі. Ви можете бачити оцінки «подобається» до чиїхось публікацій, навіть якщо вони обмежили ваш обліковий запис.

Якщо хтось обмежив мене в Instagram, чи можу я все одно надіслати їм повідомлення?

Так, якщо хтось обмежує вас у Instagram, ви все одно можете надіслати їм повідомлення. Користувачі з обмеженим доступом можуть бачити профіль інших, як і будь-який інший користувач Instagram. Вони також можуть надсилати прямі повідомлення особі, яка їх обмежила. Єдина загвоздка полягає в тому, що ваше повідомлення потрапляє прямо в розділ запитів у прямих повідомленнях, інакше ви не дізнаєтеся, читали вони ваші повідомлення чи ні.

  Як змінити тему та колір акцентів у листах Instagram

Як дізнатися, чи хтось обмежив вас в Instagram?

Перевірити, чи хтось обмежив вас в Instagram, дуже легко. Перевірити це можна кількома способами.

  • Ви можете використовувати обліковий запис спільного друга, щоб побачити, чи обмежив вас інший користувач, чи ні. Якщо це обмеження, спільний користувач не зможе побачити ваш коментар до публікації користувача, який обмежив вас.
  • Ви також можете перевірити це, надіславши користувачеві пряме повідомлення, оскільки ваше повідомлення буде лежати в розділі запиту на повідомлення користувача, а отже, від нього не буде відповіді.

Що, якщо вони не слідкують за вами?

Сам Instagram не сповіщає вас про відписку від підписників, але ви завжди можете скористатися стороннім додатком, щоб перевірити це. Ви також можете отримати відповідь, як дізнатися, чи хтось обмежив вас в історії Instagram, перевіривши, чи стежать вони за вами чи ні.

1. Відкрийте програму Instagram.

2. Торкніться значка профілю у нижньому правому куті.

3. Тепер натисніть Послідовники.

4. Введіть назву потрібного профілю в рядку пошуку.

5. Якщо вони не стежать за вами, відобразиться результат Не знайдено користувачів.

Що робити, якщо у них немає зображення профілю?

Якщо у користувача Instagram немає зображення профілю, це означає:

  • Вони не завантажили жодного.
  • З міркувань особистої/конфіденційності вони вирішили залишитися анонімними від інших користувачів.
  Як вимкнути пропоновані публікації в Instagram

Як дізнатися, чи хтось обмежив вас в Instagram Story або DM?

Якщо хтось обмежив вас в історії Instagram, ви не будете сповіщені про це. Як дізнатися, чи хтось обмежив вас в історії Instagram, легко. Все, що вам потрібно, це допомога спільного друга в Instagram. Якщо вони можуть бачити історію іншої людини, тоді як ви не можете, це певно, що ця особа заборонила вам переглядати її історію. Якщо ви шукаєте, як дізнатися, чи хтось обмежив вас у Instagram DM, ви можете перевірити це:

  • Прямий обмін повідомленнями користувачеві.

  • Якщо вони не відповіли на ваше повідомлення і водночас активні у своїй стрічці, є ймовірність, що вони обмежили вас.

Ви можете дізнатися більше про обмежені та необмежені облікові записи в Instagram на сторінці довідки Instagram.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, як дізнатися, чи хтось обмежив вас в історії Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.