Як дізнатися, чи хтось заблокував вас у iMessage

Ключові висновки

  • Повідомлення iMessage, надіслане як зелене текстове повідомлення, і відсутність сповіщень про прочитання можуть означати, але не підтверджувати, що ви заблоковані.
  • Перш ніж робити поспішні висновки, спробуйте зв’язатися зі своїм контактом через сторонні програми для обміну повідомленнями та соціальні мережі.
  • Немає надійного способу дізнатися, чи хтось заблокував вас у iMessage. Ймовірно, вас заблокують, лише якщо ви ніде не зможете зв’язатися з одержувачем.

Надіслали пару текстових повідомлень iMessage, але не отримали відповіді від свого контакту? Ви можете хвилюватися і думати, чи інша особа не заблокувала вас. Ось кілька ознак, які можуть вказувати на те, що вас заблоковано в iMessage.

Ймовірно, вас заблокують, лише якщо ви зіткнетеся з усіма переліченими сценаріями. Якщо ви бачите лише один чи два знаки, можливо, це пов’язано з іншими причинами, а не через те, що ви заблоковані, про що ми також пояснимо нижче.

1. Ваш iMessage надсилається як текстове повідомлення

Зазвичай текстові бульбашки iMessage сині. Якщо ваш iMessage надіслано як зелене SMS-повідомлення, можливо, вас заблоковано. Ось чому ваш iPhone не може розпізнати їхній пристрій Apple і успішно надіслати їм iMessage.

  Що таке «процес простою системи» і чому він використовує так багато ЦП?

Однак існують інші причини, чому ваш iMessage також надсилається як текстове повідомлення. Наприклад, якщо пристрій Apple іншої особи не під’єднано до Інтернету, програма «Повідомлення» повернеться до SMS і надішле ваше повідомлення у вигляді зеленої текстової підказки.

2. Свідоцтва про прочитання не з’являються

Зазвичай після надсилання iMessage ви побачите сповіщення про прочитання, яке вказує, коли інша сторона відкрила його. Якщо ви заблоковані в iMessage, сповіщення про прочитання більше не з’являтимуться, оскільки текст взагалі не надійшов на їхній пристрій.

Щонайбільше ви побачите статус «Доставлено», якщо їхній пристрій отримав ваше iMessage до того, як вони вас заблокували.

Тим не менш, невинна причина, чому сповіщення про прочитання не з’являються, полягає в тому, що ваш контакт вимкнув їх з міркувань конфіденційності. Це звичайне налаштування для користувачів смартфонів, які віддають перевагу приватності, читаючи повідомлення та відповідаючи на них у власному темпі.

Якщо підключення до Інтернету у вашого цільового одержувача несправне, надісланий вами синій текст iMessage також може деякий час не мати статусу «Прочитано» або «Доставлено».

  Як увімкнути новий блокувальник Crapware в Microsoft Edge

19 СТУДІЯ/Shutterstock

Якщо хтось заблокував вас у iMessage, їм доведеться повністю заблокувати ваш номер телефону. Користувачі не можуть заблокувати людину в iMessage, дозволяючи їй телефонувати.

Тому, щоб перевірити, чи ви заблоковані, спробуйте зателефонувати своєму контакту. Якщо дзвінок не проходить, спершу не панікуйте. Це може бути тому, що вони зайняті в цей час або стикаються з проблемами, через які вони не можуть отримувати дзвінки на своєму iPhone.

Окрім дзвінків, ви також можете надіслати їм повідомлення в сторонніх додатках для обміну повідомленнями, як-от WhatsApp і Telegram, а також у соціальних мережах, таких як Facebook і Instagram.

Якщо ви не можете зателефонувати їм і більше не можете знайти їхній профіль у соціальних мережах, на жаль, це може означати, що вони заблокували вас усюди, щоб ви не могли з ними зв’язатися.

Однак вони можуть заблокувати не лише вас. Оскільки смартфони дедалі більше вплутуються в наше життя, люди можуть увімкнути режим «Зосередженість» і піти на цифрову детоксикацію, видаливши свої соціальні мережі, щоб подбати про своє здоров’я та переконатися, що з ними важко зв’язатися.

  Що таке Fortify SCA і як його встановити?

Якщо ви можете надіслати iMessage і зателефонувати своєму контакту з чужого телефону, це дійсно може означати, що інша сторона спеціально заблокувала вас.

Однак перш ніж робити поспішні висновки, перевірте, чи проблема полягає у вашому пристрої та його налаштуваннях. Смартфони час від часу спрацьовують, через що iMessage не працює, а користувачі не можуть телефонувати на своїх iPhone.

Загалом, немає єдиного надійного способу миттєво дізнатися, чи хтось заблокував вас у iMessage чи ні. Зазвичай це комбінація показників.

Якщо ви зіткнулися з усіма чотирма проблемами, які ми перерахували в цій статті, можна припустити, що ваш контакт заблокував вас у iMessage. Інакше це може бути просто так, що інша людина зайнята роботою і просто потребує часу для себе.

Ви можете надіслати додаткове текстове повідомлення, якщо ви не чули від них, але уникайте безперервних подвійних або потрійних текстових повідомлень. Потім просто зачекайте, поки вони звернуться до вас.