techukraine.net Snapchat Як дізнатися, чи хтось заблокував вас у Snapchat

Як дізнатися, чи хтось заблокував вас у Snapchat

| | 0 Comments| 5:08 AM
Categories:

Як дізнатися, чи хтось заблокував вас у Snapchat? Блокування означає, що у дружби проблеми, але це не завжди так. Тим не менш, це зрозуміло, якщо ви стурбовані тим, що вас заблокували і що це означає, що ви випали.

Що відбувається, коли ви блокуєте когось у Snapchat? Вони не отримують сповіщення, тому вам не потрібно про це хвилюватися. Але чи можуть вони сказати, що їх заблокували? Якщо ви думаєте, що вас заблокували, як ви можете дізнатися напевно? Ось як дізнатися, чи хтось заблокував вас у Snapchat.

Яка різниця між заблокованим і видаленим у Snapchat?

Яка різниця між блокуванням і видаленням (іноді називається «недоданим») у Snapchat? Перше є скоріше «випаленою землею», ніж тим, що його не дружать, тобто його можна скасувати, але найчастіше воно є постійним. Блокування природно розриває всі зв’язки, тоді як видалення ні.

Якщо вас було видалено лише зі Snapchat, ви не зможете переглядати історії, якщо для них не встановлено значення «Усі». Однак, якщо ви заблоковані, нічого не з’явиться незалежно від налаштувань. Однак ви не можете точно визначити це з меню Discover. Можливо, вас навіть вимкнули, що означає, що вони не побачать вашої історії, але ви залишитеся друзями.

Як дізнатися, чи хтось видалив вас у Snapchat

Найпростіший спосіб визначити, чи вас видалено чи заблоковано, — за допомогою функції чату. Якщо ви все ще бачите особу, указану у вашій бесіді, вас не заблокували. Можливо, вони видалили вас, але ви не видалили їх. Однак це працює, лише якщо ви нещодавно спілкувалися з ними за допомогою цієї функції.

Ви також можете надіслати їм знімок; просто робіть це як зазвичай. Зачекайте кілька хвилин, і якщо на ньому буде написано «Очікує на розгляд» і сірий значок, можливо, вас видалили. Або, можливо, один чи обидва не мають достатньо якісного підключення до Інтернету.

  Як видалити надіслане повідомлення в Snapchat

Іншим варіантом є натискання профілю контакту. Якщо ви бачите їхні оцінки Snapchat, вас не видалили.

В іншому випадку вам потрібно дізнатися, як визначити, чи хтось заблокував вас у Snapchat…

Як дізнатися, чи хтось заблокував вас у Snapchat

Ви не отримаєте сповіщення, коли хтось заблокує вас у Snapchat, тому вам потрібно шукати інші ознаки. Не хвилюйтеся: кроки, які вам потрібно виконати, дуже прості. Ось що ви можете зробити, щоб перевірити, чи вас хтось заблокував.

1. Чи можете ви переглянути останні розмови?

Це найпростіший метод, але він не обов’язково дає вам остаточну відповідь, особливо якщо ви відчуваєте параноїк. І оскільки ви зараз запитуєте: «чи мене заблоковано в Snapchat?», швидше за все, ви, ймовірно, соромитеся.

Якщо ви нещодавно спілкувалися з особою, яка, на вашу думку, могла вас заблокувати, перегляньте цю тему. Перейдіть на екран чату та клацніть відповідну тему, якщо вона все ще доступна. Якщо це не так, чат відбувся занадто давно, або це ознака того, що вас заблокували. Однак це не впевненість, тому не втрачайте надії, якщо досягнете цього етапу.

Тепер потрібно шукати підтвердження.

2. Чи можете ви їх шукати?

Якщо ви все ще пам’ятаєте ім’я користувача, це чудово. Якщо ні, ви можете, у більшості випадків, використовувати їх справжню назву, щоб функція пошуку працювала.

Отже, як ви шукаєте друзів у Snapchat?

У верхньому лівому куті інтерфейсу ви побачите свій власний профіль, у якому може відображатися ваша історія, якщо ви додали її протягом попередніх 24 годин. Поряд із цим є значок збільшувального скла. Натисніть це та знайдіть контакт, який, на вашу думку, заблокував вас.

Якщо вони не з’являються, вони або заблокували вас, або видалили свій обліковий запис. Або вони змінили ім’я користувача Snapchat. Ви можете робити це лише раз на рік, але це також досить легко зробити. Це може бути спосіб уникнути людей; у такому випадку найкраще поговорити з ними особисто або в іншій службі обміну повідомленнями, або запитати спільного друга, чи він змінив своє ім’я користувача.

  Як визначити, чи хтось перевірив ваше місцезнаходження в Snapchat

3. Чи можуть інші шукати ваш контакт?

Якщо когось заблокувати, він взагалі не зможе вас знайти. Отже, як ви можете визначити, чи вас заблокували або вони більше не використовують Snapchat?

Найкращий варіант — знайти когось іншого за допомогою Snapchat і запитати, чи може він шукати ім’я користувача цього контакту. Їм просто потрібно використовувати той самий метод, що й вище.

Крім того, ви можете створити другий обліковий запис Snapchat. Це виглядає як надмірний, можливо, навіть нав’язливий спосіб дізнатися. Інша особа також може сприймати це як переслідування, тому добре подумайте, чи хочете ви піти на цей крок. (Якщо вас запитають, за потреби ви можете придумати причину, тобто ви забули дані для входу в попередній обліковий запис.)

Якщо вони не з’являються, ймовірно, вони видалили свій власний Snapchat. Але це погана новина, якщо вони з’являться: вони заблокували ваш інший обліковий запис.

Звичайно, якщо ви колись побачите цю людину віч-на-віч, ви можете випадково запитати, чи вона все ще використовує Snapchat. Але ви ризикуєте спричинити тертя, якщо вони це зроблять і вони вас заблокували.

Чому хтось видалив вас із Snapchat?

На це запитання важко відповісти, не кажучи вже про запитання, але це не обов’язково те, про що варто хвилюватися. Є багато потенційних причин, хоча вам, можливо, доведеться зіткнутися з ідеєю, що ви просто віддалилися.

По-перше, це могло статися помилково. Деякі друзі зникають між оновленнями або коли хтось змінює телефон; це не повинно статися, але відбувається. Якщо ви вважаєте, що це так, надішліть їм повідомлення або Snap. Переконайтеся, що це несправність вашого пристрою.

Якщо ви втратили багато контактів із Snapchat, спробуйте повторно додати тих, хто вам найближчий.

Причина також може полягати в тому, що ви розміщуєте надто часто або надто рідко. Можливо, зараз ваші інтереси не збігаються, тож вони воліють не захаращувати свою стрічку історіями, які їх не особливо цікавлять.

  Як використовувати AR Bitmoji в Snapchat

Можливо, вони зараз просто зайняті і не хочуть відволікатися. Відпочинок у Snapchat може бути корисним для вас!

Видалення можна, принаймні, легко скасувати, тому, якщо воно засмутило вас, поговоріть з ними. Але не надто напружуйтесь емоційно — це лише Snapchat, і це, звичайно, не означає, що вашій дружбі кінець.

Чому хтось заблокував вас у Snapchat?

Ви, напевно, знаєте відповідь на це питання вже інстинктивно. Але якщо ви серйозно збентежені тим, чому це сталося, можливо, найкраще запитати себе, чи не заважали ви. Або в рівній мірі, якщо вони були незручністю, і це просто характерно для них.

Якщо вони навчаються в університеті чи середній школі, а попереду іспити, вони можуть захотіти відключитися від соціальних мереж. Це правда, якщо незабаром вони також отримають співбесіди. Є багато причин, чому життя може втручатися в такі речі, як Snapchat. Вся справа в перспективі.

Ми всі знаємо, що Snapchat можна використовувати для цілей NSFW, але кількість людей, які насправді надсилають повідомлення для дорослих іншим користувачам, насправді відносно невелика. У таких випадках не впадайте у відчай, якщо одержувачі заблокують вас.

Якщо ви не використовуєте Snapchat таким чином, є ймовірність, що вас заблокували помилкою, особливо якщо ви в хороших стосунках із цією особою. Якщо у вас є інша контактна інформація, зв’яжіться з нею, тому що Snapchat не дозволить вам спілкуватися з ними на своїй платформі.

Інша можливість полягає в тому, що ваш контакт «привидає» вас. Це жахлива перспектива, але якщо вони з тих людей, які так роблять, вони все одно не заслуговують бути у вашому житті.

Чи підходить вам Snapchat?

Цілком природно відчувати біль, якщо вас заблокував або видалив кимось, кого ви вважали хорошим другом. Однак це не кінець світу. Якщо це серйозно вплинуло на вас, запитайте себе: чи підходить вам Snapchat?

Соціальні медіа призначені для встановлення зв’язків і побудови дружби. Йдеться про повсякденне знайомство з людьми. Але, як і всі соціальні мережі, Snapchat не варто засмучуватися.