Як дізнатися, чи хтось заблокував вас в Instagram

Instagram є однією з найпопулярніших платформ для обміну фотографіями в соціальних мережах, і ми вже розглянули багато прийомів Instagram та інших функцій. Однак є одна проблема, з якою стикаються (або хвилюються) багато користувачів Instagram — бути заблокованим кимось в Instagram. Отже, якщо ви нещодавно перестали бачити публікації від когось, кого ви знаєте чи підписалися, і переживаєте, що вас могли заблокувати, ось як дізнатися, чи хтось заблокував вас у Instagram у 2022 році.

Дізнайтеся, чи хтось заблокував вас в Instagram (2022)

Є кілька способів, щоб визначити, чи вас заблокували в Instagram. Однак є також багато методів, які насправді не працюють. У цій статті ми обговоримо як фактичні методи, щоб дізнатися, чи хтось заблокував вас в Instagram, так і те, на що не варто витрачати час. Як завжди, ви можете використовувати наведений нижче зміст, щоб легко переміщатися по цій статті.

Методи роботи, щоб дізнатися, чи вас заблокували в Instagram

1. Знайдіть їх ім’я користувача

Давайте розберемося з основними моментами. Найпростіший спосіб дізнатися, чи хтось заблокував вас, — це пошукати його профіль. Щоб перевірити це, перейдіть до розділу «Пошук» і введіть ім’я користувача в рядку пошуку. Якщо ви не бачите їхнього імені користувача, є ймовірність (докладніше про це в наступному розділі), що вони заблокували вас. Погляньте на порівняння зображень нижче для довідки.

Користувача заблокували (ліворуч) проти Користувача не заблокували (праворуч)

2. Перевірте профіль у мережі Instagram

Пошук імені користувача не є переконливим доказом того, що ця особа заблокувала вас. Можливо, людина вирішила деактивувати або видалити свій обліковий запис Instagram. Отже, вам настав час одягнути детективні окуляри і копнути глибше. Як це зробити, запитаєте ви? Ну, додайте їх ім’я до URL-адреси Instagram і відкрийте URL-адресу в браузері, де ви не ввійшли. Важливо переконатися, що ви не ввійшли в Instagram. Якщо ви користуєтеся Instagram у веб-браузері, ви можете просто відкрити нову вкладку в режимі анонімного перегляду, щоб перевірити. URL-адреса має виглядати так:

https://www.instagram.com/insert_fancy_username_here/

Якщо його профіль з’являється тут і не з’являється, коли ви ввійшли в систему, можете бути впевнені, що він вас заблокував. Навіть якщо у них є приватний обліковий запис Instagram, ви побачите його з текстом «Обліковий запис приватний». Це надійна стратегія, щоб дізнатися, чи є у людини активний обліковий запис Instagram.

  Як завантажити всі свої фотографії з Instagram

Якщо особа видалила або деактивувала свій обліковий запис, ви побачите сторінку з написом «Вибачте, ця сторінка недоступна». Дотримуючись цієї стратегії, ви можете бути впевнені, що особа видалила свій обліковий запис або щойно заблокувала вас. Ви також можете позичити телефон свого друга та шукати ім’я людини в його акаунті в Instagram, але я не буду рекомендувати робити це, коли ви можете зробити всю роботу самостійно, не залишаючи сліду.

3. Перевірте профіль у додатку Instagram

Якщо ви можете отримати доступ до профілю особи зі старих коментарів або через DM, перевірте кількість публікацій. Якщо він показує певну кількість дописів у кількості дописів і показує «Поки що немає» у стрічці, це означає, що вони заблокували вас. Якщо ви не заблоковані, ви побачите всі їхні дописи.

Заблокований обліковий запис Insta проти звичайного облікового запису

4. Шукайте їхній профіль через спільного друга

Якщо ви вважаєте, що ваш друг заблокував вас в Instagram, і ви хочете підтвердити свої підозри, ви можете попросити спільного друга пошукати його профіль. Це хороший спосіб переконатися, що вони не просто деактивували чи видалили свій обліковий запис. Якщо ваш друг може бачити свою сторінку профілю, його фотографії та відео тощо, це означає, що вас заблокували.

FYI: методи, які не працюють

1. Надіслати повідомлення

Хоча Snapchat видає помилку «Не вдалося надіслати – торкніться, щоб спробувати ще раз», коли ви намагаєтеся надіслати текстове повідомлення комусь, хто вас заблокував, Instagram цього не робить. Потрібен досить тонкий підхід. Заблокована особа може продовжувати надсилати повідомлення, але жодне з цих повідомлень не досягне одержувача. Я впевнений, що це, напевно, викликало чимало драми серед людей, але це те, що пропонує Instagram, і добре це знати.

Повідомлення, надіслані після блокування, не надходять на інший обліковий запис

  Як отримати більше переглядів у Instagram Reels

Якщо вам цікаво, ні, повідомлення, які ви надіслали, не відображатимуться, навіть якщо ця особа вирішить розблокувати вас пізніше. Як ви бачите нижче, я не отримав нових повідомлень, які я надіслав раніше після розблокування облікового запису. Це порада Instagram, про яку повинен знати кожен. Більше того, групові повідомлення також не надходять до них, якщо ви їх надсилаєте.

2. Перевірте їх зображення на дисплеї

На відміну від WhatsApp, де зображення на дисплеї просто зникає, ви не дізнаєтеся, чи хтось заблокував вас, перевіривши його зображення на дисплеї. Instagram все одно показуватиме зображення профілю, навіть якщо ця особа заблокувала вас. Отже, це те, про що ви повинні пам’ятати, коли намагаєтеся з’ясувати, чи заблокувала вас ця особа.

Знайдіть, чи хтось обмежив вас у Instagram

Тепер, коли ви вже зрозуміли основи, настав час обговорити складну частину – обмеження облікового запису, також відоме як тіньовий бан. Instagram нещодавно додав функцію обмеження, щоб допомогти користувачам заглушити зловмисні облікові записи. Хоча Instagram запровадив цю функцію з добрим наміром зменшити негативні взаємодії на платформі, деякі люди почали використовувати її як альтернативу блокування людини.

Коли вас обмежують, усі ваші коментарі проходять систему перегляду. Інша особа може переглянути та схвалити коментар, видалити його чи ігнорувати. Крім того, одержувач не отримуватиме жодних сповіщень, і всі ваші прямі повідомлення будуть у розділі Запити на повідомлення.

Тепер, щоб дізнатися, чи хтось вас обмежив, є два способи. Якщо ви не можете побачити статус активності особи, якій ви надсилаєте повідомлення, поки ви не вимкнули статус активності, перевірте в обліковому записі спільного друга. Майте на увазі, що ваш друг не повинен також вимикати статус активності. Якщо ви бачите статус його активності в обліковому записі вашого друга, а не у вашому, це означає, що ця особа обмежила вас.

Інший спосіб – перевірити коментарі, які ви опублікували в їхньому профілі. Якщо ви бачите коментарі зі свого боку і не можете побачити всі або деякі коментарі з облікового запису вашого друга, це свідчить про те, що ця особа обмежила ваш обліковий запис і вибірково схвалює коментарі.

  Як додати посилання на Instagram Stories [includes PC instructions]

Часті запитання

  • Як дізнатися, що вас заблокували в Instagram?

Ви можете шукати його ім’я користувача, щоб перевірити, чи ця особа заблокувала вас у Instagram.

  • Як це виглядає, коли хтось блокує вас в Instagram?

Коли хтось блокує вас, ви не можете бачити публікації, якими вони поділилися в Instagram, а також їхні історії в Instagram.

  • Чи можна побачити, хто заблокував вас в Instagram?

Немає конкретного місця, щоб побачити, хто вас заблокував. Однак ви можете скористатися такими методами, як пошук імені користувача, щоб дізнатися, чи хтось блокує вас.

  • Що відбувається, коли хтось блокує вас в Instagram?

Коли вас заблокують, ви не можете переглядати їх історію та публікації. Ваші повідомлення не будуть доставлені одержувачу, і ви не зможете спілкуватися з цією особою у відеочаті.

  • Чому в Instagram написано 0 дописів, але не заблоковано?

Instagram часто показує 0 дописів, коли обліковий запис іншої особи є приватним.

  • Чи можете ви попросити підписатися на когось в Instagram, якщо він вас заблокував?

Ні, ви не можете попросити підписатися на когось, хто заблокував вас в Instagram.

  • Чи отримає ця особа весь текст після розблокування, який я надіслав протягом періоду блокування?

Ні, усі повідомлення, які ви надіслали протягом періоду блокування, зникають назавжди, і людина їх не отримає.

  • Чи можу я побачити профіль когось після блокування?

Ви не можете побачити його з пошуку, але ви можете отримати доступ до нього зі старих коментарів або DM. Навіть тоді ви не побачите їхні публікації та історії.

Дізнайтеся, чи вас заблокували в Instagram

Ну, це способи, якими ви можете скористатися, щоб дізнатися, чи хтось заблокував вас в Instagram. Ми також обговорили способи, якими ви можете спробувати з’ясувати, чи були ви обмежені кимось, а також деякі методи, які, як стверджується, працюють, але насправді вам не допоможуть. Отже, чи змогли ви з’ясувати, чи вас хтось заблокував в Instagram? Дайте нам знати в коментарях.