Як дізнатися, чи хтось видалив свій обліковий запис Snapchat

Snapchat — це дивовижна програма, за допомогою якої ви та ваші друзі можете залишатися на зв’язку різними способами. Однак раптом ваш друг перестав з вами спілкуватися. Ви не можете знайти його присутність у Snapchat. Багато чого може статися, якщо подумати про те, що може бути причиною. Це можна пояснити різними обставинами. Ну, ви тут із запитанням, як дізнатися, чи хтось видалив свій обліковий запис Snapchat, чи не так? Залишайтеся з нами, щоб дізнатися детальні кроки щодо цього. Крім того, ми надаємо інформацію про те, як тимчасово вимкнути Snapchat. Читайте далі, щоб дізнатися більше, і ми подбаємо про те, щоб ви не залишилися розчарованими.

Як дізнатися, чи хтось видалив свій обліковий запис Snapchat

Ви можете переконатися, що хтось дійсно видалив свій обліковий запис Snapchat, перевіривши його Snap Score, надіслане Snap і Snap Map. Продовжуйте читати, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме, далі в цій статті.

Чи можу я тимчасово вимкнути свій обліковий запис Snapchat?

Так, ви можете будь-коли тимчасово вимкнути обліковий запис Snapchat. Зазвичай люди відключають свої облікові записи, щоб відпочити від соціальних мереж. Але ви можете повторно активувати його, увійшовши в обліковий запис із програми чи веб-сайту в браузері протягом 30 днів після періоду деактивації.

Чи може хтось видалити свій обліковий запис Snapchat?

Так, будь-хто може видалити обліковий запис Snapchat. Після того, як ваш обліковий запис буде видалено, ваші друзі не зможуть бачити або зв’язуватися з вами в Snapchat. А через 30 днів його буде остаточно видалено.

  Як записувати, не утримуючи кнопку в Snapchat

Як дізнатися, чи обліковий запис Snapchat активний?

Немає спеціальної функції, яка б визначала, чи обліковий запис активний або нещодавно був активний у Snapchat. Є кілька методів, за допомогою яких можна визначити. Нижче наведено три з них:

Спосіб 1. Перевірте миттєву оцінку цільового облікового запису

Якщо показник знімка збільшується, це означає, що друг активний або був активним нещодавно. Щоб перевірити оцінку знімка, виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Snapchat.

2. Торкніться піктограми Bitmoji у верхньому лівому куті.

3. Тепер торкніться опції «Мої друзі».

4. У списку друзів натисніть потрібний профіль.

5. Перевірте Snap Score під назвою профілю.

Спосіб 2. Перевірте Snap Map

Якщо ваш друг вирішив поділитися з вами своїм місцезнаходженням, його Bitmoji з’явиться на карті знімка. Якщо обліковий запис зараз неактивний, Bitmoji не відображатиметься на карті. Ви можете побачити карту знімка, торкнувшись вкладки «Карта» на нижній панелі, як показано нижче.

Спосіб 3. Перевірте статус надісланого знімка

Ви також можете перевірити статус надісланого знімка до потрібного облікового запису Snapchat за допомогою наступних кроків.

1. Відкрийте програму Snapchat на телефоні.

2. Торкніться вкладки Чат на нижній панелі, як показано нижче.

3. Торкніться значка камери в потрібному чаті.

4. Тепер зробіть знімок із відкритої камери та натисніть «Надіслати», щоб доставити його до вибраного чату.

  Найдовша поточна серія Snapchat

5. Після надсилання з’явиться статус «Доставлено», як показано нижче.

6A. Коли ви побачите статус «Відкрито» для надісланого знімка в потрібному чаті, як показано нижче, цільовий обліковий запис активний.

6B. Якщо ви продовжуєте бачити статус «Доставлено» протягом тривалого часу, ви можете підтвердити, що цільовий обліковий запис неактивний.

Як дізнатися, чи хтось видалив Snapchat? Як дізнатися, чи хтось видалив свій обліковий запис Snapchat?

Усі люди, з якими ви дружите в Snapchat, відображатимуться в списку друзів. Якщо хтось із ваших друзів не відображається в списку, можливо, ця особа видалила свій обліковий запис. Щоб прояснити це, виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Snapchat.

2. Торкніться піктограми пошуку вгорі, як показано нижче.

3. Введіть ім’я користувача або справжнє ім’я цільового профілю.

Якщо профіль не відображається, ви можете вдатися до висновку, що цільовий обліковий запис Snapchat видалено.

Що станеться, якщо хтось видалить свій Snapchat?

Коли хтось видаляє або вимикає обліковий запис Snapchat:

  • По-перше, обліковий запис деактивується, що означає, що їхні друзі не зможуть з ними зв’язатися.
  • Існує 30 днів, щоб повторно активувати обліковий запис, просто ввійшовши в систему. Через 30 днів обліковий запис буде видалено назавжди, включно з усіма пов’язаними з ним даними.
  • Обліковий запис не відображатиметься в жодному зі списків друзів. І якщо шукати його, профіль не буде видно, оскільки його буде остаточно видалено.
  • Обліковий запис Snapchat після видалення не можна відновити.
  Як видалити свій обліковий запис Snapchat

Якщо хтось видалив Snapchat, чи зникає його ім’я?

Так, ім’я видаленого облікового запису зникає. Крім того, дані, пов’язані з обліковим записом, видаляються назавжди. Навіть якщо хтось шукатиме його в списку друзів, цільовий профіль не відображатиметься. І навіть якщо спробувати виконати пошук за іменем користувача або справжнім іменем, профіль більше не буде видно.

Як дізнатися, чи хтось видалив вас у Snapchat або видалив свій обліковий запис?

Це неважко, але дещо складно визначити, чи хтось видалив вас у Snapchat. Якщо ви сумніваєтеся, що ваш друг видалив вас зі списку друзів, виконайте такі дії, щоб дізнатися правду:

1. На домашній сторінці Snapchat торкніться піктограми профілю.

2. Натисніть «Мої друзі», щоб переглянути список друзів, як показано нижче.

3. Якщо потрібний профіль не відображається, поверніться на головну сторінку та торкніться піктограми пошуку.

4. Введіть ім’я користувача або справжнє ім’я в рядок пошуку та знайдіть потрібний профіль Snapchat.

5. Якщо ви знайшли цільовий профіль, це означає, що вас вилучили як друга з їхнього списку.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як дізнатися, чи хтось видалив свій обліковий запис Snapchat. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами чи пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.