Як дізнатися, хто створив фальшивий акаунт в Instagram

Instagram є однією з найбільш зростаючих соціальних мереж, яка допомогла багатьом впливовим особам створити свою спільноту в Інтернеті. Проте, якщо ваш обліковий запис буде видалено, для багатьох із вас це буде хаос. І кожен неодмінно захоче вийти з цієї ситуації якомога раніше. Отже, у цій статті ми розглянемо, як дізнатися, хто створив фальшивий обліковий запис Instagram, а також відстежити фальшивий обліковий запис Instagram.

Як дізнатися, хто створив фальшивий акаунт в Instagram

Якщо ви не впевнені щодо конкретного облікового запису Instagram і хочете знати, як підтвердити, чи є він підробленим чи ні, прочитайте наведені нижче способи, щоб зробити висновок.

Як визначити підроблений обліковий запис Instagram?

Немає певного способу знайти, хто створив фальшивий обліковий запис Instagram, оскільки фальшивий обліковий запис Instagram створюється з обережністю, що ніхто не може його відстежити. Іноді VPN використовується для створення підробленого та невідстежуваного місцезнаходження, а фальшива контактна інформація використовується, щоб ніхто не міг зв’язатися з фактичною особою, яка стоїть за фальшивим обліковим записом. Тим не менш, ви можете розглянути наступні заходи, щоб визначити, чи є обліковий запис підробленим чи ні.

Примітка. Ці методи ніколи не дадуть вам 100% гарантії, що зазначений обліковий запис є підробленим. Однак за допомогою цих методів ви можете отримати деяку інформацію, щоб визначити справжність цього облікового запису.

  Переглядайте свої канали Instagram, Facebook і Twitter в одному місці

1. Перевірте зображення профілю підозрілого облікового запису. Якщо фактична особа не збігається з фотографіями, опублікованими на цьому обліковому записі, це, швидше за все, підробка.

2. Перевірте ім’я користувача облікового запису. Якщо він не здається релевантним або містить такі слова, як резервне копіювання, як показано нижче, цей обліковий запис можна вважати підробленим.

3. Порівняйте кількість підписників і кількість підписок на цьому обліковому записі. Якщо кількість підписок вище, ніж кількість підписників, то, швидше за все, обліковий запис фальшивий.

4. Якщо біографія цього профілю облікового запису виглядає як спам, коли вас просять відвідати різні облікові записи або невідповідні сторінки, то ця сторінка здебільшого підроблена.

Чи можна відстежити мій Instagram?

Так, ваш обліковий запис Instagram можна відстежити на таких платформах соціальних мереж, де користувачі завантажують свої фотографії, щоб їх бачив світ. Легко відстежити облікові записи за допомогою розташування IP-адреси, звідки було завантажено медіа-контент. І це можна зробити за допомогою різних IP-сервісів, таких як IP2Location.

Примітка. Медіа-пости можна публікувати за допомогою VPN з іншим або невідомим розташуванням. Отже, не буде гарантії, що медіа завантажено лише з певного місця.

Чи може хтось відстежити мене з Instagram?

Так, будь-хто може відстежувати ваш обліковий запис Instagram, якщо в нього завантажено медіа. У більшості випадків відстеження відбувається з наміром отримати доступ до прихованого вмісту зазначеного облікового запису або розсилати цільових користувачів зловмисними посиланнями. І це можна зробити за допомогою відстеження IP-місцезнаходження, звідки розміщено медіа. Однак за допомогою служби VPN медіа-пости Instagram можна завантажувати з невідомого місця, щоб зробити ваш обліковий запис недоступним для відстеження.

  Як вимкнути повторну публікацію історій в Instagram для вашого облікового запису

Чи можете ви відстежити фальшивий обліковий запис Instagram? Чи може хтось відстежити обліковий запис IG?

Так, якщо в цей обліковий запис Instagram завантажено певний вміст, є шанси відстежити цей обліковий запис Instagram. Ви можете повідомити про фальшивий обліковий запис за допомогою цих інструкцій, наданих Instagram. Ви можете дізнатися, чи є обліковий запис підробленим чи ні, за допомогою методів, згаданих вище в цій статті. Але відстежити підроблений обліковий запис Instagram іноді може бути важко, оскільки він може не містити медіа, і навіть контактна інформація, наприклад ідентифікатор пошти, може бути підробленою або прихованою.

Чи може поліція відстежити походження облікового запису Instagram? Чи може поліція відстежувати підроблені акаунти в Instagram?

Ні, поліція також практично не може відстежити фальшивий обліковий запис Instagram, оскільки фальшиві акаунти Instagram в основному створюються з шахрайською контактною інформацією. І навіть його можна створити за допомогою VPN, тому розташування може повністю відрізнятися від того, де насправді був створений обліковий запис. Отже, враховуючи цю ситуацію, поліція не може відстежити обліковий запис Instagram.

  Hyperlapse Записуйте уповільнене відео та поділіться на Facebook та Instagram

Чи може поліція відстежити деактивований Instagram?

Так. Instagram зберігає інформацію вашого облікового запису деякий час після деактивації облікового запису. І якщо закон запитує цю інформацію через деякі кіберзлочини, здійснені через цей обліковий запис, Instagram передасть інформацію про цей обліковий запис закону. Таким чином, це призведе до того, що користувач потрапить у неприємності за неправильні дії.

Чи може кіберзлочинність відстежувати Instagram?

Так. Якщо надходить справжня скарга щодо будь-якого конкретного облікового запису Instagram, який займався будь-яким видом злочину, кіберполіція має право забрати інформацію про ваш обліковий запис безпосередньо з самого Instagram.

Як дізнатися, хто створив фальшивий акаунт в Instagram? Як дізнатися особу фальшивого облікового запису Instagram?

З’ясувати, хто створив фальшивий обліковий запис в Instagram, або ідентифікувати такі облікові записи – нездійсненна задача. Ці облікові записи можна ідентифікувати, лише якщо ім’я основного облікового запису та відповідне посилання вказані в біографії профілю фейкового облікового запису.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, як дізнатися, хто створив фальшивий акаунт в Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Повідомте нам, яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.