Як дізнатися, хто поділився вашою історією в Instagram

Зараз Instagram править світом соціальних мереж. Платформа набула швидкого успіху протягом трьох місяців після свого створення. Платформа служить багатьом цілям і може використовуватися відповідно до потреб користувачів. Від історій до маркетингу, він охоплює всі аспекти життя людини. Останнім часом помітили сплеск кількості користувачів, які використовують додаток для ведення бізнесу. Для компаній важливо відстежувати свій прогрес на цих платформах. Якщо ви один із тих, хто знайшов спосіб дізнатися, хто поділився вашою історією в Instagram, ми пропонуємо вам корисний і ефективний посібник. Ця стаття навчить вас, як побачити, хто поділився вашою історією в Instagram, і багато іншого про платформу.

Як дізнатися, хто поділився вашою історією в Instagram

Ви не можете точно побачити, хто поділився вашою історією в Instagram. Але у вашому обліковому записі Instagram від автора чи компанії ви бачите кількість поширених публікацій за допомогою функції Instagram Insights. Прочитайте цю статтю до кінця, щоб детально продемонструвати кроки з корисними ілюстраціями.

Як ви використовуєте Instagram Stories?

Історії в Instagram можна використовувати для різноманітних цілей, наприклад для обміну публікаціями, зображеннями тощо з колегами, взаємодії та взаємодії з вашими шанувальниками чи підписниками тощо. Виконайте наведені нижче дії, щоб використовувати історії в Instagram:

1. Відкрийте Instagram на телефоні.

2. У верхній частині екрана натисніть Ваша історія.

3. Торкніться опції Створити.

Примітка. Ви також можете вибрати та завантажити потрібне зображення.

4. Створіть бажану історію за допомогою доповнень, таких як наклейки, фільтри, GIF-файли, музика тощо.

5. Коли ви будете готові опублікувати історію, торкніться опції «Ваша історія» знизу, як показано нижче.

Як додати історію до своєї історії?

Якщо ви починаєте роботу в Instagram і не маєте уявлення про те, як працюють історії або як ви можете створити власну історію, вам не варто хвилюватися. Ми навчимо вас, як додати історію за допомогою кількох простих кроків:

  Переживіть свої минулі роки на Facebook та Instagram у фотографіях

1. Відкрийте програму Instagram і натисніть «Ваша історія» у верхньому лівому куті.

2. Натисніть Створити.

3. Створіть потрібну історію за допомогою різних доповнень.

4. Коли публікація буде готова, натисніть «Ваша історія» знизу.

Коли ваша історія буде опублікована, її зможуть переглядати ваші підписники, лише якщо у вас є приватний обліковий запис, або всі користувачі платформи, якщо ваш обліковий запис загальнодоступний.

Як ви переглядаєте історію в Instagram?

Instagram дозволяє переглядати історії профілів, на які ви стежите, і всіх публічних облікових записів. Досить легко знайти історії людей, за якими ви стежите. Але якщо ви його пропустили, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте Instagram.

2. Торкніться активних історій зверху, як показано нижче.

Примітка. Ви також можете знайти історії на сторінці профілю потрібного користувача.

Це історії людей, за якими ви охоче слідкуєте. Історії доступні протягом 24 годин, після чого вони видаляються, але їх можна зберегти в архіві.

Чи можете ви побачити, хто поділився вашою історією в Instagram? Чи можете ви побачити, чи хтось надсилає вашу історію в Instagram?

Ні, Instagram не надає можливості бачити, хто поділився вашою історією в Instagram, у прямих повідомленнях або в їхній історії. Однак Instagram Insights дозволяє перевірити кількість людей, які поділилися вашою історією. На жаль, у вас немає можливості це зробити, якщо у вас є особистий обліковий запис. Instagram Insights — це ексклюзивна функція для облікових записів компаній або авторів.

Чи можете ви побачити, чи хтось робить скріншот вашої історії в Instagram?

Ні, таку функцію Instagram більше не розгортав. Незважаючи на те, що Instagram перевірив це в 2018 році, коли користувачі могли відстежувати, хто робить скріншоти їхніх історій, цю функцію незабаром було скасовано з невідомих причин. Ви можете лише бачити, хто переглядав вашу історію, але не отримуватимете сповіщення, якщо хтось більше зробить знімок екрана. Якщо користувачі, чиї зниклі зображення надіслані в прямих повідомленнях, отримають знімок екрана, вони отримають сповіщення.

  Як обрізати зображення та відео для Instagram Stories

Як дізнатися, хто поділився вашою історією в Instagram? Як дізнатися, хто поділився вашою історією в Instagram?

Ви не можете побачити імена людей, які поділилися вашою історією, а лише кількість разів, скільки разів нею поділилися. Виконайте наведені нижче дії, щоб дізнатися, скільки людей поділилися вашою історією в Instagram:

Примітка: Instagram Insights — це функція, доступна лише для облікових записів компаній і авторів.

1. Запустіть програму Instagram на телефоні.

2. Торкніться піктограми свого профілю в нижньому правому куті.

3. Натисніть на вкладку Insights у розділі Bio.

4. Проведіть пальцем униз і торкніться потрібних історій на вкладці «Вміст, яким ви поділилися».

5. Натисніть на Reach.

6. У спадному меню виберіть «Спільні ресурси», як показано нижче.

7. Знайдіть потрібну історію. Число в чорному круглому полі вказує на кількість акцій, як показано нижче.

Як побачити, хто поділився вашою історією в Instagram як повідомлення?

Хоча Instagram не надає можливості побачити, хто поділився вашою історією в Instagram, у ньому є функція, відома як Instagram Insights, яка може надати вам кількість поширень вашої історії. Якщо ви хочете побачити, скільки разів поділилися вашою історією, виконайте прості та ефективні дії, наведені нижче:

Примітка: Instagram Insights — це функція, доступна лише для облікових записів компаній і авторів.

1. Відкрийте Instagram і торкніться значка профілю.

2. Торкніться Статистика > бажана історія в розділі Вміст, яким ви поділилися, як виділено нижче.

3. У спадному меню натисніть «Охоплення» > «Акції».

4. Виберіть потрібну історію.

5. Ви можете знайти чорну круглу коробку з цифрою, яка вказує на кількість акцій.

  Як зробити знімок екрана або записати історію в Instagram

Instagram Story проти Instagram Post

Нижче наведено функції, які роблять історії та дописи в Instagram унікальними та привабливими для користувачів у своїх облікових записах Instagram.

A. Історія Instagram

  • Історії в Instagram більш випадкові та тимчасові та пропонують величезну кількість інструментів для взаємодії та взаємодії, таких як опитування та вимірювачі рейтингів.
  • Вони тривають 24 години і можуть тривати максимум 15 секунд.
  • Їх можна редагувати за допомогою тексту, наклейок, фільтрів тощо перед публікацією.
  • Глядачі можуть відповідати на історії, надіслані за допомогою прямих повідомлень.

B. Публікація в Instagram

  • Публікації в Instagram є постійними та серйозними, оскільки вони відображаються у вашій стрічці.
  • Для будь-якої бізнес-організації, яка використовує Instagram для своїх послуг, стає критично важливим акуратно спланувати свою стрічку, оскільки це створює перше враження про глядача.
  • Порівняно з історіями, їх не можна редагувати, за винятком кількох фільтрів.
  • Публікації мають розділ коментарів для обговорень, які бачать усі.

Найкращий додаток, щоб побачити, хто поділився вашою історією в Instagram

Немає стороннього додатка, який міг би перерахувати імена людей, які поділилися вашою історією в Instagram. Щоб скористатися функцією Insights, яка дає вам змогу переглянути, скільки разів поділилися історією, вам потрібно лише перейти до облікового запису компанії або автора.

Примітка. Статистика буде доступна лише для історій, опублікованих після переходу на обліковий запис компанії або автора. Будь-що, опубліковане до переходу, не буде частиною Instagram Insights.

***

Сподіваємося, цей посібник був корисним і ви змогли отримати відповідь на питання, як побачити, хто поділився вашою історією в Instagram. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишити їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.