Як дізнатися, хто зберіг вашу публікацію в Instagram

Instagram був запущений у 2010 році Кевіном Сістромом і Майком Крігером. Instagram — це безкоштовна програма для обміну фотографіями та відео для iPhone і Android. Сервіс дозволяє користувачам завантажувати та ділитися фотографіями та відео зі своїми друзями. У середині 2017 року Instagram представив абсолютно новий спосіб взаємодії, дозволяючи користувачам зберігати публікації на свій розсуд, які вони можуть переглядати знову пізніше за власним бажанням. Ці збережені дописи бачать лише користувачі. Подібно до закладок на інших сайтах соціальних мереж, ви можете постійно переглядати вміст, який вам подобається. Хочете дізнатися, хто найбільше стежить за вашим Instagram? Хочете знати, чи хтось зробив скріншот вашої історії в Instagram або коли хтось зберіг вашу публікацію в Instagram? Тоді продовжуйте читати цю статтю, щоб відповісти на всі запитання, згадані вище. Ми також розповімо вам, як дізнатися, хто зберіг ваш пост в Instagram.

Як дізнатися, хто зберіг вашу публікацію в Instagram

У цій статті ви дізнаєтеся, як дізнатися, хто зберіг вашу публікацію в Instagram. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи може хтось побачити, скільки разів ви переглядали його історію в Instagram?

Ні. У серпні 2016 року відбулося народження історій в Instagram. Це дозволяє користувачам публікувати фотографії та відео протягом обмеженого періоду в 24 години разом з різними фільтрами, наклейками тощо. Відповідно до запитання, ніхто не може бачити, скільки разів ви переглядали їх історію в Instagram, але ви можете бачити імена профілів підписників і друзів, які переглянули або вподобали вашу історію.

  Як змінити значок програми Instagram на iPhone та Android

Хтось може сказати, чи ви переглядали їхній Instagram?

Ні, ніхто не може сказати, чи переглядали ви їхній профіль в Instagram чи ні. Користувачі не мають можливості бачити, хто переглядав їхній профіль в Instagram. Тому, якщо ви переглядаєте чийсь профіль і не ставите лайк або коментар до публікації, вони не зможуть зрозуміти, чи переглядали ви їхні зображення.

Хтось знає, чи ви зберігаєте їх зображення в Instagram?

Ні, Instagram не сповіщає інших, якщо ви зберігаєте будь-які їхні зображення без їхньої згоди. Однак ми радимо цього не робити.

Чи можуть люди бачити те, що ви шукаєте в Instagram?

Ні. Турбуєтеся про те, хто дивиться, чи боїтеся, чи ваша конфіденційність під загрозою? Не бійся. Ваші пошукові запити, які включають місця, людей, профілі, ролики та аудіо, не бачать інші. Ніхто з ваших друзів або читачів не може бачити вашу історію пошуку.

Як дізнатися, хто найбільше стежить за вашим Instagram?

Використовуючи Instagram, важко зрозуміти, хто стежить за вашими публікаціями в Instagram. Оскільки Instagram не сповіщає вас, коли хтось зберігає ваші публікації або переглядає ваш профіль, ми перерахували кілька методів, які можуть допомогти вам знайти ваших переслідувачів:

Примітка: Для обох Android і iOS Користувачі Instagram.

Спосіб 1: через Instagram Story

1. Запустіть Instagram на своєму пристрої.

2. Торкніться «Ваша історія».

3. Торкніться піктограми Галерея в нижньому лівому куті.

4. Торкніться потрібного фото/відео, яке потрібно опублікувати.

5. Нарешті натисніть «Поділитися» > «Готово», щоб успішно опублікувати відео у своїй історії Instagram.

6. Відкрийте свою історію після публікації.

7. Проведіть пальцем угору по своїй історії, щоб отримати список глядачів.

Робіть це щодня, щоб отримати уявлення про те, хто регулярно переглядає ваші історії. Люди, які часто переглядають ваші історії, є вашими переслідувачами.

Спосіб 2: через взаємодію після публікації

1. Відкрийте програму Instagram на телефоні.

  Як переглянути свої старі історії в Instagram

2. Перейдіть до свого профілю, торкнувшись значка профілю в нижньому правому куті.

3. Відкрийте свою останню публікацію.

4. Торкніться піктограм поруч із опцією Сподобалось.

5. Повторіть крок 4 для кількох публікацій.

Якщо ви можете знайти людей, які постійно лайкають ваші публікації, це означає, що вони переслідують вас.

Спосіб 3. Використовуйте програми Instagram Stalker

В Інтернеті доступний широкий вибір сторонніх додатків та інструментів для ідентифікації ваших сталкерів. Ці програми відстежують, як часто хтось взаємодіє з вашим обліковим записом. Ці програми можуть допомогти вам дізнатися про своїх сталкерів. Кілька додатків перераховано нижче:

  • InStalker – трекер профілів IG (Android)
  • Analyzer Plus – послідовники Insta (iOS)

Як дізнатися, хто переглядає ваш Instagram 24 години?

Визначити, хто переглядає ваш Instagram цілий день, практично неможливо лише за допомогою програми Instagram. Для нових впливових людей або людей, які хочуть створити підписку, кілька програм уважно спостерігають за взаємодією у вашому обліковому записі та повідомляють вам імена тих, хто переглядає ваш Instagram цілий день. Деякі з них були згадані нижче:

  • Analyzer Plus – послідовники Insta (iOS)
  • InStalker – трекер профілів IG (Android)

Чи можете ви побачити, чи хтось робить скріншот вашої історії в Instagram?

Ні, на відміну від інших програм, таких як Snapchat, ви не отримуєте сповіщення, коли хтось робить скріншот вашої історії в Instagram.

Чи можемо ми побачити, хто зберіг вашу публікацію в Instagram?

Якщо ви хочете дізнатися, хто зберіг вашу публікацію в Instagram, остаточного способу зробити це немає. Єдиний спосіб дізнатися, хто зберіг вашу публікацію в Instagram, – запитати своїх підписників за допомогою історії Instagram.

Як дізнатися, чи хтось зберіг вашу публікацію в Instagram?

Instagram не дозволяє своїм користувачам знати, хто зберіг їхні публікації. Однак якщо у вас є обліковий запис компанії або автора, ви можете дізнатися, скільки людей зберегли вашу публікацію в Instagram за допомогою вбудованої функції Insights. Щоб дізнатися, чи хтось зберіг вашу публікацію в Instagram, виконайте наведені нижче інструкції.

Примітка: Instagram Insights — це функція, доступна лише для облікових записів компаній і авторів.

  Notegraphy — це додаток, схожий на Instagram для типографіки

1. Відкрийте програму Instagram і перейдіть на сторінку свого профілю.

2. Торкніться опції Insights під вашою біографією Instagram.

3. Виберіть Публікації.

4. Натисніть Reach, щоб відкрити спадне меню, як показано нижче.

5. Натисніть Зберегти.

6. Кількість людей, які зберегли вашу публікацію в Instagram, відобразиться в публікації, як показано нижче.

Як дізнатися, хто зберіг вашу публікацію в Instagram після нового оновлення?

Якщо вам цікаво, як дізнатися, хто зберіг вашу публікацію в Instagram, це неможливо зробити. Користувачі Instagram не повідомляються про те, хто зберігає їхні публікації. Проте з новим оновленням можна зробити наступне в обліковому записі Business або Creator, щоб дізнатися, скільки людей зберегли вашу публікацію в Instagram:

1. Увійдіть в Instagram на своєму смартфоні або планшеті.

2. Перейдіть до свого профілю.

3. Виберіть Статистика > Публікації.

4. Торкніться Охоплення > Збереження. Число в цій публікації вказує на кількість людей, які зберегли вашу публікацію в Instagram.

Що відбувається, коли хтось зберігає вашу публікацію в Instagram?

Коли хтось зберігає вашу публікацію в Instagram, вона автоматично зберігається в її програмі Instagram у папці «Збережені». Щоб отримати доступ до збережених публікацій, перейдіть у профіль і клацніть три рядки у верхньому правому куті. Вони можуть лише переглядати збережені публікації користувача.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, хто найбільше стежить за вашим Instagram і як побачити, хто зберіг ваш пост в Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.