Як дізнатися, коли було створено ваш Apple ID

Ніхто насправді не відзначає дату, коли вони створюють обліковий запис електронної пошти чи обліковий запис Facebook. Вам не потрібна інформація, поки вона вам не знадобиться. Наприклад, дата створення облікового запису Gmail використовується для відновлення втраченого пароля. Apple не запитує вас, коли ви створювали свій Apple ID, чи відновлюєте ви свій пароль, але може виникнути потреба, де вам потрібно буде знайти, коли був створений ваш Apple ID. Саме тоді ви зрозумієте, наскільки неймовірно корисною є інформація про ваш обліковий запис Apple. Ось обхід.

Перевірити свою електронну пошту

Ваш Apple ID прив’язаний до електронної пошти. Якщо ви нещодавно не змінювали свою адресу електронної пошти Apple ID, вам слід шукати в папці «Вхідні» найраніші листи від Apple щодо активності у вашому обліковому записі. Це далеко, але якщо електронний лист є, він може дати вам досить точне уявлення про те, коли був створений ваш обліковий запис.

  Як зробити ваш розумний дім легшим для інших людей

Історія покупок

Якщо ви створили Apple ID, можна з упевненістю припустити, що ви зробили це для завантаження програми. У цьому випадку ваша історія покупок, ймовірно, покаже вам, коли ви створили свій Apple ID. Єдина хитрість – знайти історію покупок.

На iOS 11 відкрийте додаток App Store. Торкніться свого профілю вгорі праворуч, а на сторінці облікового запису торкніться свого ідентифікатора вгорі. Прокрутіть униз на наступному екрані та натисніть Історія покупок.

За замовчуванням iOS показує вам історію покупок за останні 90 днів. Торкніться «90 днів», щоб вибрати спеціальний діапазон дат. Ви починаєте з вибору року. Оскільки ви намагаєтеся знайти, коли ви створили свій Apple ID, торкніться найпершого року, який відображається в діапазоні дат.

  Як налаштувати FTP-сервер на Ubuntu за допомогою Webmin

Далі виберіть самий ранній місяць, який з’являється під роком, і ви отримаєте хорошу оцінку того, коли ви створили свій Apple ID. Усі зроблені вами покупки, тобто всі завантажені програми, відображаються у вашій історії покупок. Не має значення, купили ви програму чи завантажили безкоштовну.

Раніше була можливість переглянути історію ваших покупок в iTunes, але оскільки Apple взагалі видалила App Store з iTunes, це єдиний вихід.

Банківська інформація

Якщо випадково перша програма, яку ви завантажили після створення свого Apple ID, була платною, ви можете знайти інформацію про покупку у своєму банківському рахунку. Однак якщо це так, вам краще переглянути у своїй електронній пошті рахунок-фактуру, який Apple надсилає після здійснення покупки. Звичайно, це рідкісний випадок і найменш практичне рішення.

  Як перевірити дозволи на доповнення Firefox