Як дізнатися вартість дзвінка по SkypeSkype має як безкоштовний, так і преміальний режим. Безкоштовний режим надає вам доступ до більшості функцій, зокрема до групових дзвінків і спільне використання екрана. З безкоштовною версією ви можете телефонувати лише користувачам Skype з їхнього облікового запису Skype. Преміум-акаунт дозволяє дзвонити на номери телефонів і надсилати SMS. Вони працюють через кредит Skype, який ви повинні придбати. З кожним вашим дзвінком стягується певна сума кредиту. Skype не повідомляє вам, скільки коштує кожен дзвінок. Немає способу обмежити тривалість дзвінка, але ви можете дізнатися вартість дзвінка Skype після його завершення, якщо у вас є бюджет для управління.

  Як встановити перехресні посилання на клітинки між електронними таблицями Microsoft Excel

Skype веде журнал кожного оплаченого дзвінка, який ви зробили, і всіх надісланих вами SMS. Журнал містить не лише номер, на який ви дзвонили, а й тривалість дзвінка та вартість дзвінка в Skype. До нього досить легко отримати доступ з робочого столу. Ця опція недоступна в жодній із програм Skype.

Знайдіть вартість дзвінка по Skype

Перейдіть на робочий стіл Skype та увійдіть у свій обліковий запис. У верхньому правому куті натисніть Мій обліковий запис. Прокрутіть вниз до самого низу сторінки Мій обліковий запис і натисніть Історія покупок.

Сторінка історії покупок показує всю вашу активність у Skype щомісяця. Він містить інформацію про дзвінки та повідомлення (SMS), які ви надіслали через свій обліковий запис Skype, а також про тарифи за них, включаючи загальну вартість. Він оновлюється під час дзвінків та/або надсилання повідомлень, щоб ви могли будь-коли перевірити вартість дзвінка Skype.

  Що таке топологія мережі в комп'ютерних мережах

Ви також можете завантажити повний звіт про свою діяльність у Skype за кожен місяць. Skype не дає вам фіксованої плати за дзвінки та повідомлення. Тариф буде відрізнятися залежно від країни, хоча, якщо ви телефонуєте в ту саму країну, ви отримаєте фіксовану ставку. Єдиним змінним фактором у цьому випадку є тривалість дзвінка.

Додайте сповіщення про вартість дзвінків

Skype має додати сповіщення про вартість дзвінків, а користувачам потрібно надати можливість їх увімкнення/вимкнення. Сповіщення про вартість дзвінка повідомить користувачеві, скільки коштує дзвінок, коли він закінчить. Це не унікальна концепція і вона не є нечуваною. Багато операторів надсилають своїм користувачам подібні сповіщення, щоб повідомити їм, скільки даних вони спожили, або підсумок суми грошей, яку вони витратили за один день. Skype має розглянути це, а не намагатися зробити історії Skype справжньою.

  Як зробити плакат за допомогою Microsoft PowerPoint