Як домовитися про оплату з Cox

Послуга високошвидкісного Інтернету є однією з багатьох речей компанії Cox Communications, що спеціалізується на широкосмуговому зв’язку та розвагах. Cox також надає послуги цифрового відео, домашнього телефону, домашньої безпеки та домашньої автоматизації. Маючи понад шість мільйонів будинків і компаній, він обслуговує 19 штатів. Наразі Cox є найбільшим приватним телекомунікаційним провайдером у Сполучених Штатах. Cox Communications – це сімейний бізнес, заснований 50 років тому. Незважаючи на те, що кабельний Інтернет є його основною послугою, Cox також надає оптоволоконний Інтернет споживачам у деяких місцях і має понад 30 000 кілометрів Metro Fibres. Ви вже користуєтеся Cox і вам цікаво, як налаштувати запланований платіж на Cox? І що таке схема оплати Кокса? Не хвилюйтеся! Ми пропонуємо вам корисний посібник, який відповість на всі ваші запитання, як-от стягнення плати Коксом за прострочення платежу та який період пільги Кокс для оплати.

Як домовитися про оплату з Cox

Про те, як організувати платіж Cox, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи здійснює Cox Communications порядок оплати?

Так, Cox Communications організовує платежі. Ви можете запланувати майбутній платіж, який автоматично оплачуватиме ваші рахунки Cox за допомогою визначеного способу оплати, щоб уникнути переривання послуг. Або подовжити термін платежу, який повідомляє вас про стан вашого рахунку та встановлює дату, коли ви збираєтеся здійснити платіж.

Чи можу я змінити дату пологів за допомогою Кокса?

Так, ви можете змінити дату пологів за допомогою Cox. Cox має можливість узгодити платежі, що дає вам можливість запланувати майбутній платіж або продовжити термін платежу. Подовжуючи дату сплати, ви можете змінити дату сплати за допомогою Cox.

  17 учасників Multiversus, з якими ви можете грати прямо зараз

Чи можете ви оплатити рахунок Кокса готівкою?

Так. Як користувач кабелю, Інтернету або телефону Cox ви маєте різні варіанти оплати рахунку Cox.

  • Ви можете зручно оплачувати свої рахунки особисто в будь-якому з пунктів прийому або платіжних центрів Cox. Ви можете оплатити свій рахунок у платіжному центрі готівкою, чеком, кредитною або дебетовою карткою.
  • Крім того, ви можете використовувати сторонні способи оплати, як-от Kroger Family of Stores, щоб оплачувати рахунки Cox готівкою. Вам доведеться відвідати найближчий до вас магазин, і співробітник із задоволенням прийме оплату готівкою за ваші послуги Cox.
  • Крім того, ви можете скористатися такими речами, як знижки та коди купонів.

Чи є у Cox Internet комісії за прострочення?

Так. Якщо ви не можете сплатити повну суму протягом 22 днів від дати виставлення рахунку, Cox Internet стягне з вас комісію за прострочення. Кокс може стягувати штрафи за прострочення заборгованості на рахунку. За неоплачений залишок компанія Cox стягуватиме комісію за прострочення платежу в розмірі до 10% від перших 30,00 доларів США рахунку клієнта та 2% від суми залишку.

Чи стягує Кокс плату за прострочення платежу?

Так, Cox стягує з вас комісію за прострочення платежу. Суми вважаються простроченими, якщо вони не сплачені протягом 14 днів з дати виставлення рахунку.

Чи дасть мені Кокс продовження?

Так, Кокс надає продовження на 10 днів. Щоб скористатися цим, ви можете зателефонувати до відділу Cox Credit Services у вашому регіоні та подати запит на продовження на 10 днів. Але ан продовження надається лише раз на чотири місяці. Якщо протягом 23 днів після виставлення рахунка-фактури Cox не отримає повну оплату, Cox розпочне процес несплати, що може призвести до припинення роботи ваших Інтернет-послуг.

Де я можу оплатити свій рахунок Cox готівкою?

У вас є кілька альтернатив для оплати вашого рахунку Cox, якщо ви користуєтеся їхніми послугами Інтернету, кабельного чи телефонного зв’язку. У будь-якому пункті прийому або платіжному центрі Cox ви можете легко оплатити свої рахунки особисто. Ви також можете використовувати сторонні варіанти оплати, як-от Kroger Family of Stores, щоб оплачувати рахунки Cox готівкою. Крім того, ви можете скористатися такими речами, як знижки та коди купонів. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як домовитися про оплату Cox.

  7 надійних рішень для захисту від загроз ідентифікації в Інтернеті для вас і родини

Що станеться, якщо я не зможу оплатити свій рахунок Cox?

Якщо ви не оплачуєте рахунок Cox до встановленого терміну, Cox надсилає сигнальний файл, щоб деактивувати ваш модем, коли вони припиняють ваші послуги. Відключення стовпа, при якому дріт обривається і його необхідно відремонтувати, відрізняється від цього. Однак послуги відновлюються у разі відключення модему через дві хвилини після публікації статусу платежу на порталі.

Що таке пільговий період Кокса для оплати?

Пільговий період Кокс для оплати – це додатковий період, який надається для оплати всіх незавершених рахунків і платежів Кокс. Cox надає клієнтам пільговий період на 5 днів після закінчення терміну, перш ніж вони будуть вважатися такими, що запізнилися. Процес припинення обслуговування не починається, поки не пройдуть 23 дні без оплати. Також ви можете зателефонувати до відділу Cox Credit Services у вашому регіоні, щоб подати запит на 10-денне продовження раз на чотири місяці.

Як довго ви можете не платити Коксу?

Cox припинить ваші послуги Інтернету або кабельного телебачення, якщо ви не оплатили свій рахунок Cox. І ви повинні сплатити рахунок до терміну оплати, який буде зазначено у вашому рахунку-фактурі. Незважаючи на те, що Cox надає клієнтам пільговий період на 5 днів після дати оплати, перш ніж вважатиметься, що вони запізнилися, процес припинення обслуговування не починається, доки не пройде 23 дні без оплати. Рекомендується оплачувати рахунки Cox до настання терміну їх оплати, щоб уникнути будь-яких прострочених платежів і перебоїв у наданні послуг.

Скільки днів дає Кокс для оплати рахунку?

Кокс надає клієнтам пільговий період у 5 днів для оплати рахунків після встановленого терміну, перш ніж вони будуть вважатися такими, що прострочені. Однак послуги відновлюються у разі відключення модему через дві хвилини після публікації статусу платежу на порталі.

Як налаштувати запланований платіж на Cox?

Якщо ви хочете безперервно користуватися послугами високошвидкісного Інтернету, але часто забуваєте оплатити рахунок Cox, вам слід налаштувати плановий платіж на Cox. Він автоматично вирахує необхідну суму з спосіб оплати в заплановану дату, не перериваючи надання послуг Інтернету. Після того як платіж заплановано, ані спосіб оплати, ані дату не можна змінити чи скасувати. Коли ви дізнаєтеся про порядок оплати Cox і вам цікаво, як запланувати платіж на Cox, ось короткий, простий, але розширений посібник про те, як легко налаштувати запланований платіж на Cox всього за кілька кліків.

  MAC-адреса – що це таке і як знайти свою

1. Відвідайте офіційний сайт Cox у будь-якому з ваших улюблених браузерів.

Примітка. Ця функція не доступна через мобільний додаток Cox.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Cox, використовуючи свій ідентифікатор користувача та пароль.

3. Тепер наведіть вказівник миші на опцію «Мій обліковий запис» і виберіть опцію «Платежі» в спадному меню.

4. Клацніть «Платежі та параметри виставлення рахунків» у меню параметрів платежів.

5. Далі натисніть Інші варіанти платежів.

6. Натисніть опцію «Запланувати платіж» поруч із «Запланувати майбутній платіж».

Примітка. Ви не можете організувати майбутній платіж, якщо цей параметр неактивний. Спробуйте вибрати інший спосіб оплати.

7. Виберіть потрібну дату, коли ви бажаєте здійснити цей платіж, у вікні «Запланувати майбутній платіж».

8. На вкладці Сума платежу виберіть або введіть вручну суму платежу.

Примітка. Ви не можете запланувати суму платежу, меншу за необхідну.

9. Введіть потрібний спосіб оплати, наприклад Paypal або Кредитна картка, і натисніть опцію «Продовжити».

10. Натисніть «Надіслати», щоб підтвердити запланований платіж.

Примітка. Ви можете натиснути опцію «Назад», щоб відредагувати свої дані. Але після того, як ви приймете Загальні положення та умови, ви не зможете змінити дату чи спосіб оплати.

Сподіваємося, дотримуючись цього простого посібника, тепер ви знаєте, як налаштувати плановий платіж на Cox.

Як домовитися про оплату з Cox?

Ви можете слідувати покроковим інструкціям, згаданим вище, щоб домовитися про оплату з Cox на веб-сайті Cox.

***

Сподіваємося, ви дізналися, як оформити платіж Cox. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.