Як додати інший обліковий запис Facebook

Наявність кількох облікових записів є типовою для всіх платформ соціальних медіа, включаючи Facebook. Ви можете створити кілька облікових записів FB і легко перемикатися між ними. Більшість людей створюють два облікові записи: один обліковий запис для особистого використання, а другий обліковий запис Facebook для бізнесу. Іноді користувачі не знають або не знають, як керувати двома обліковими записами. Ця стаття допоможе вам додати інший обліковий запис, якщо він у вас уже є. Крім того, ми відповімо на ваші запитання, наприклад, чи можна створити другий обліковий запис Facebook з тим самим номером телефону та чи можна мати два облікові записи Facebook з однаковим іменем.

Як додати інший обліковий запис Facebook

Ви можете мати два облікові записи Facebook з однаковим іменем, але не з однаковою електронною поштою чи номером телефону. Ви також можете налаштувати кілька сторінок у своєму обліковому записі, які діють як окремі облікові записи. Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, які детально пояснюють те саме з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи можете ви мати два акаунти на Facebook?

Так, ви можете мати два акаунти на FB. Якщо у вас уже є один обліковий запис, ви можете створити другий обліковий запис Facebook для свого бізнесу, якщо ви ним володієте. Ви можете легко перемикатися між цими обліковими записами в додатку FB і веб-версії.

  Як зупинити фільтрацію коментарів у Facebook

Що станеться, якщо у вас буде 2 акаунти Facebook?

Ви можете мати два облікові записи, але це суперечить політиці конфіденційності Facebook мати більше ніж один особистий обліковий запис. Ви можете використовувати другий обліковий запис Facebook для просування бізнесу, організації, бренду чи продукту. Наявність другого облікового запису для вашої роботи допоможе вам забезпечити присутність вашого бізнесу чи організації в Інтернеті. Це призведе до збільшення кількості клієнтів, а отже, зростання бізнесу збільшиться.

Як налаштувати два облікові записи Facebook?

Ви не можете налаштувати два облікові записи FB в одному, але ви можете налаштувати кілька сторінок, які діють як окремі облікові записи. Щоб налаштувати сторінку Facebook, виконайте такі дії:

Примітка. Для пристроїв Android і iOS.

1. Відкрийте програму Facebook на телефоні.

2. Торкніться піктограми гамбургера.

3. Торкніться Сторінки.

4. Натисніть «Створити», щоб створити нову сторінку.

5. Введіть назву сторінки та натисніть Далі.

6. Виберіть потрібну категорію та натисніть Створити.

Вашу сторінку створено, і тепер ви можете додати деталі до своєї сторінки Facebook.

Чи можете ви мати 2 облікові записи Facebook з однаковою електронною поштою?

Ні, ви не можете мати два облікові записи Facebook з однаковою електронною адресою. Наявність двох облікових записів з однаковою електронною поштою суперечить політиці Facebook. Ви можете мати кілька сторінок, пов’язаних зі своїм обліковим записом, які ви можете використовувати як другий обліковий запис для керування бізнесом, організацією, брендом або просуванням продукту.

  Як додати чат Facebook Messenger на Linux за допомогою Pidgin IM

Чи можете ви створити другий обліковий запис Facebook з тим самим номером телефону?

Ні, ви не можете створити другий обліковий запис FB з тим самим номером телефону. Навіть якщо ви спробуєте створити другий обліковий запис з тим самим номером, вам буде запропоновано повідомлення про помилку, що номер уже зареєстрований. Ви можете мати лише один номер телефону, пов’язаний з одним обліковим записом. Для іншого облікового запису ви можете використовувати інший номер телефону.

Чи можете ви мати два облікові записи Facebook з однаковими іменами?

Так, ви можете мати два акаунти FB з однаковими іменами. Незважаючи на те, що імена однакові, підтверджений номер або електронна адреса мають відрізнятися. У Facebook мільйони користувачів. А є користувачі зі спільними іменами та прізвищами. Ви можете створити другий обліковий запис із тим самим іменем, зображенням та іншою особистою інформацією, але ви не можете мати той самий номер чи електронну адресу, що використовуються у вашому першому обліковому записі.

Як ви можете мати кілька облікових записів Facebook на одному телефоні?

Щоб створити кілька облікових записів FB на одному телефоні, виконайте такі дії:

1. Запустіть Facebook на своєму пристрої та торкніться піктограми гамбургера.

2. Торкніться Сторінки > Створити зверху.

3. Введіть назву сторінки та натисніть Далі.

4. Виберіть потрібну категорію та натисніть Створити.

  Facebook Stories не працює

Так само ви можете створити кілька сторінок, які діятимуть як ваші другі облікові записи, пов’язані з одним.

Чому ви не можете створити новий обліковий запис Facebook?

Причини, чому ви не можете створити новий обліковий запис FB, такі:

  • Електронну пошту або номер телефону, які ви використовуєте під час створення облікового запису, уже підтверджено з вашим іншим обліковим записом.
  • Іноді через проблеми з сервером ви не можете створити новий обліковий запис у FB.
  • Якщо ви використовуєте програму для створення облікового запису, можливо, у програмі виникла проблема.
  • Можливо, ваш Інтернет повільний і потрібен час для обліку створення, що призводить до відключення від сервера.

Як створити другий обліковий запис Facebook для бізнесу?

Щоб створити другий обліковий запис для бізнесу, ви можете створити сторінку. Для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Увійдіть у свій обліковий запис зі сторінки входу в Facebook, використовуючи свої облікові дані.

2. Торкніться Сторінки в опціях ліворуч.

3. Натисніть Створити нову сторінку.

4. Введіть відповідні дані та натисніть «Створити сторінку».

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як додати ще один обліковий запис Facebook із докладними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.